Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Takie pytanie :) Czy można łączyć gry objęte darmową wysyłką z pre-orderami, gdyż chcę zamówić BiA:HH i NecroVision + granat i przy wybraniu dostawcy dolicza mi opłatę za przesyłkę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:12, Bambadil napisał:

Takie pytanie :) Czy można łączyć gry objęte darmową wysyłką z pre-orderami, gdyż chcę
zamówić BiA:HH i NecroVision + granat i przy wybraniu dostawcy dolicza mi opłatę za przesyłkę
;(


Jasne. Chłopaki walczą z tym. Wystarczy, że masz taki produkt w koszyku i nawet jeśli system doliczy Ci koszty to nie będziesz za nie musiał płacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba najbardziej odpowiedni temat na takie pytanie :P. Najczęściej można cię tu dorwać i to w sumie poniekąd związane jest ze sklepem. Mianowicie ... czy jest w ogóle możliwe by Cenega wprowadziła coś takiego jak CDP czyli wymianę uszkodzonych nośników [ za opłatą / przesyłką opłaconą / za pkt z kompanii czy jak to tam zostałoby rozwiązane ;-) ] ? Sądzę, że możnaby się nad takim pomysłem zastanowić [ o ile oczywiście jest do zrealizowania ]. Ja osobiście byłbym za. Szykujecie jakieś inne, podobne czy też nie "rewolucje" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 10.02.2009 o 16:47, KŁEJK napisał:


Szczerze w 99% wypadków wymieniamy produkt jeśli są z nim problemy. Wymieniamy na nowy kompletny produkt. Taka jest polityka pomocy technicznej. Warto zawsze napisać do naszej pomocy technicznej i wszystko wiadomo. Jeśli produkt został zniszczony z winy klienta to zawsze może on zakupić u nas (w ramach wymiany) bardzo okazyjnie nowy egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:50, heaton 1992 bdg napisał:

Czy chłopaki z Cenegi planują wymianę gier na punkty w kompanii graczy? Nie chodzi mnie
tu o aukcje.


Z tego co mi wiadomo nigdy nie było takich planów. Jesli sie coś zmieni w tym temacie napewno będzie wtedy oficjalna informacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawe. Naprawdę ... nie wiedziałem o tym wcześniej. Co prawda jeszcze żaden nośnik gier czy z CDP czy to od was mi nie padł ale, miło wiedzieć że zawsze jest jakaś szansa. ;-) Thx za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:13, KŁEJK napisał:

O, ciekawe. Naprawdę ... nie wiedziałem o tym wcześniej. Co prawda jeszcze żaden nośnik
gier czy z CDP czy to od was mi nie padł ale, miło wiedzieć że zawsze jest jakaś szansa.
;-) Thx za info.

Wiesz po prostu jeśli ktos miał problem to zawsze staramy się pomóc. Nawet sławetnemu Panu, któremu servis wymieniał obka 4 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 17:43, Bambadil napisał:

Nat takie pytanko mam...kiedy premiera Cryostasis ? I czy macie zamiar wydać jakąś EK
? ;D


Na dniach będzie preorder i w tedy wszystko będzie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 19:05, Robak 007 napisał:

Jakie są koszta przesyłki w Waszym sklepie? Na stronie nie mogłem tego znaleźć.


Koszt przesyłki

Poczta 11,50 zł
Poczta przedpłata 7,90 zł
Kurier 15 zł
Kurier przedpłata 11 zł
Kurier Warszawa 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam znowu problem (?) ze sklepem Cenegi otóż wysłałem zamówienie 4 lutego na 3 gierki i 6 lutego na 1 gierkę. Obydwa zamówienia NA PEWNO potwierdzone. Dzisiaj przeglądając forum trafiłem na ten temat i postanowiłem sprawdzić statusy zamówień i zobaczyłem takie coś jak niżej. I mam wątpliwości co z tym ważniejszym zamówieniem z 4 lutego?, trochę czasu minęło jedna gierka była w promocji do 10 lutego.

Dnia 11.02.2009 o 19:14, natanadler napisał:


20090211221814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:17, Aragi napisał:

Dzięki!!!!. Status zamówienia: zrealizowane :)


A jak juz tu jesteś to odpiszę. Starałem się dodzwonić ale miałeś wyłączony tel.

Oczywiście paczka jest z darmowymi kosztami wysyłki (KB jest z wysyłką za free) - w przesyłce w ramach małej rekompensaty znajdziesz 2 faajjne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:27, natanadler napisał:


A jak juz tu jesteś to odpiszę. Starałem się dodzwonić ale miałeś wyłączony tel.

Bateria siadła :(
Przywracasz mi wiarę w ludzi :) Jeszcze raz dzięki piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować