Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2009 o 14:35, Gryczka napisał:

Hej, to ja mam jeszcze pytanie: idzie usunąć konto w sklepie? Założyłem teraz na innym
mailu i nie wiedziałem, że na poprzednim też mam.. jedno z nich albo najlepiej obydwa
chciałbym usunąć.


Napisz mi na maila jakie konta. Potrzebne są dane osobowe i adresy e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 12:46, destro177 napisał:

Wie ktoś, co się dzieje z Falloutem 3 na konsole po polsku? Ileż można czekać:/ BTW,
dobrze myślę, że to Cenega wydaje? Jeśli nie, to proszę za mocno nie bić mnie za napisanie
tutaj :)


Walczymy z tytułem. Niestety jakieś fatum nad nim zawisło ;). Postaram się podać jak najszybciej jakies informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też skorzystam z obecności przedstawiciela Cenegi i zadam pytanie (byćmoże już ktoś je zadał)

Dlaczego nie spolonizowaliście GTA 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:37, FoZz napisał:

Dlaczego nie spolonizowaliście GTA 4?


Nie jestem z Cenegi, ale co mi tam :P Z tego co pamiętam to żadna z części GTA nie była w edycji premierowej spolszczana. Gra w wersji PL (oczywiście kinówka) pojawi się prawdopodobnie wówczas gdy ten tytuł spadnie do jakiejś tańszej serii (być może to będzie miało miejsce już w Super$ellerze, a jeśli nie to jeszcze później w Kolekcji Klasyki). Na razie nie pozostaje Ci nic innego jak tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:47, dave03 napisał:

> Dlaczego nie spolonizowaliście GTA 4?

Nie jestem z Cenegi, ale co mi tam :P Z tego co pamiętam to żadna z części GTA nie była
w edycji premierowej spolszczana. Gra w wersji PL (oczywiście kinówka) pojawi się prawdopodobnie
wówczas gdy ten tytuł spadnie do jakiejś tańszej serii (być może to będzie miało miejsce
już w Super$ellerze, a jeśli nie to jeszcze później w Kolekcji Klasyki). Na razie nie
pozostaje Ci nic innego jak tylko czekać.


Hmm... to kaszanka :P mam nadzieje, że jak wyjdzie seria "spolszczonych" GTA to udostępnią na stronie pliki do ściągnięcia (do spolszczenia gry) żebym nie musiał kupować 2 raz spolszczonej tym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem w sklepie Cenegi Mafię. Opłata za pobraniem, przesyłka kurierska DPD. Może mi ktoś powiedzieć za ile mam się spodziewać paczuszki? Z doświadczenia z gram.pl gdy brałem DPD to miałem następnego dnia, ale po raz pierwszy zamawiałem od Cenegi i chciałbym się dowiedzieć, czy przebiegnie to tak samo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 10:15, Mastexx100 napisał:

Wczoraj zamówiłem w sklepie Cenegi Mafię. Opłata za pobraniem, przesyłka kurierska DPD.
Może mi ktoś powiedzieć za ile mam się spodziewać paczuszki? Z doświadczenia z gram.pl
gdy brałem DPD to miałem następnego dnia, ale po raz pierwszy zamawiałem od Cenegi i
chciałbym się dowiedzieć, czy przebiegnie to tak samo sprawnie.


Jest szansa że dzisiaj,chociaż DPD lubi sobie przygrywać z klientami,osobiście polecam GLS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2009 o 22:31, natanadler napisał:

Walczymy z tytułem. Niestety jakieś fatum nad nim zawisło ;). Postaram się podać jak
najszybciej jakies informacje.

Czyli styczeń już odpada? :( A można chociaż wiedzieć, co będziemy mieli w pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 10:15, Mastexx100 napisał:

Wczoraj zamówiłem w sklepie Cenegi Mafię. Opłata za pobraniem, przesyłka kurierska DPD.
Może mi ktoś powiedzieć za ile mam się spodziewać paczuszki? Z doświadczenia z gram.pl
gdy brałem DPD to miałem następnego dnia, ale po raz pierwszy zamawiałem od Cenegi i
chciałbym się dowiedzieć, czy przebiegnie to tak samo sprawnie.


17412??

Po weekendzie w poniedziałki staramy się wysłać wszystkie zamowienia. Czasami przy bardzo dużych ilościach reszta wychodzi we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 10:49, natanadler napisał:

17412??

Dokładnie :)

Dnia 19.01.2009 o 10:49, natanadler napisał:

Po weekendzie w poniedziałki staramy się wysłać wszystkie zamowienia. Czasami przy bardzo
dużych ilościach reszta wychodzi we wtorek.

Czyli istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeszcze dziś przyjdzie. Dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 11:49, Mastexx100 napisał:

> 17412??
Dokładnie :)


> Po weekendzie w poniedziałki staramy się wysłać wszystkie zamowienia. Czasami przy
bardzo
> dużych ilościach reszta wychodzi we wtorek.
Czyli istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeszcze dziś przyjdzie. Dobrze wiedzieć.


że dziś przyjdzie to nie ma szans w niedziele nie pracujemy :) Dziś wyjdzie do Ciebie więc powinna być jutro w Twoim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka;] Mam dylemat i nie wiem czy to tu pisać;] Ale zaryzykuje.
Chodzi mi konkretnie o to, że jest rozwiązanie konkursu King''s Bounty i "niby" wygrałem kalendarz.
Niby, poniewaz mam nick Black Deamon a login Filip10106@wp.pl a w wynikach pisze filip10106;] Wiec czy jest szansa że to ja?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 13:06, Filip1010 napisał:

Witka;] Mam dylemat i nie wiem czy to tu pisać;] Ale zaryzykuje.
Chodzi mi konkretnie o to, że jest rozwiązanie konkursu King''s Bounty i "niby" wygrałem
kalendarz.
Niby, poniewaz mam nick Black Deamon a login Filip10106@wp.pl a w wynikach pisze filip10106;]
Wiec czy jest szansa że to ja?:]


nie ten temat nie ta osoba, gdzie był konkurs ?? jak coś napisz mi wszystko na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 13:44, natanadler napisał:

> Witka;] Mam dylemat i nie wiem czy to tu pisać;] Ale zaryzykuje.
> Chodzi mi konkretnie o to, że jest rozwiązanie konkursu King''s Bounty i "niby"
wygrałem
> kalendarz.
> Niby, poniewaz mam nick Black Deamon a login Filip10106@wp.pl a w wynikach pisze
filip10106;]
> Wiec czy jest szansa że to ja?:]

nie ten temat nie ta osoba, gdzie był konkurs ?? jak coś napisz mi wszystko na maila.


Jak zły temat to przepraszam, sprawe wyjaśnie przez maila na kompanii graczy;)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, to znowu ja ;) Jak z tym kontem idzie? Mail poszedł, a widzę, że jest nadal aktywne, jak możesz, to daj znać kiedy usuniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:32, Gryczka napisał:

Hej, to znowu ja ;) Jak z tym kontem idzie? Mail poszedł, a widzę, że jest nadal aktywne,
jak możesz, to daj znać kiedy usuniesz :)


done :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować