Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2008 o 14:51, kedzior141 napisał:

A według mnie Maczugi nie są złe:) Da się zjeść.
Ogólnie staram się jeść jak najmniej chipsów, wiadomo niezdrowe, ale jak jestem głodny
to trzeba coś tam w siebie wepchać.


No potwierdzam maczugi są supersmaczne. A co do ogółu to czipsy też lubię zjeść ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 10:45, PsP GaMeRzOnE napisał:

> A według mnie Maczugi nie są złe:) Da się zjeść.
> Ogólnie staram się jeść jak najmniej chipsów, wiadomo niezdrowe, ale jak jestem
głodny
> to trzeba coś tam w siebie wepchać.

No potwierdzam maczugi są supersmaczne. A co do ogółu to czipsy też lubię zjeść ale bez
przesady.


Maczugi to jadłem w podstawówce. Lataliśmy do sklepu na przeciwko szkoły i kupowaliśmy 10-20 paczek. Ale i tak bardziej wolę Laysy. W ogóle przepadam za chipsami. Rozbroiło mnie jak chciałem kupić Reddsa w sklepie gdzieś na jakiejś wsi, to kobita mnie nie zrozumiała i chciała mi sprzedać właśnie Laysy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze chipsy dla mnie to Lay''s Kurczak z przyprawkami, Lay''s Appetit ketchup i Chetoes...
Ale ja chipsów często nie jadam :-) Raz albo Dwa razy na miesiąc kupuje sobie TVPake Lub MEGApake ale najlepsze z tych co wymieniłem to są Lay''s Kurczak z przyprawami POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem jednak jak się dostanie jakąś kasę od starych na różne pierdoły... to idę do sklepu i kupuję 5 paczek lay''s TVPaki i puszczam jakiś dobry film...
1. Relaks
2. To jednak nie jest zdrowy relaks...
Więc zgodnie z pnuktem 2. nie robię tak codziennie... 1 raz w miesiącu... ale czasem jednak warto tak zrobić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E no, nie przesadzaj :) Ja duzo jadłem paczek kiedyś ( ok. 50 % na dzień ) i nic mi nie jest. Wtedy chipsy można by powiedzieć były dla mnie czymś w rodzaju nałogu. Oczywiście nadal je jem xD Ale już w umiarkowanych ilościach. Jedyne co teraz mi chipsy pozostawiły po sobie to bóle brzuche ( conajmniej jeden poważny na miesiąc ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:24, Ja Guar napisał:

E no, nie przesadzaj :) Ja duzo jadłem paczek kiedyś ( ok. 50 % na dzień ) i nic mi nie
jest. Wtedy chipsy można by powiedzieć były dla mnie czymś w rodzaju nałogu. Oczywiście
nadal je jem xD Ale już w umiarkowanych ilościach. Jedyne co teraz mi chipsy pozostawiły
po sobie to bóle brzuche ( conajmniej jeden poważny na miesiąc ).


Kedyś przez te "Czipsy" byłem taki gruby, że hoho :) Teraz jem o 20% mniej i jestm w miarę chudy:) No taki średni :P Normalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w siebie pcham duzo słodyczy, a mimo to nadal jestem jaki byłem - chudy jak patyk :D Pchałbym w siebie 10 dużych paczek dziennie ( codziennie :D ) i nadal będę chudy, lecz będę więcej ważył XD Tak jest :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie byle dziadostwa, Lay''s - to jest coś! Zwłaszcza te faliste Apettite. Ale nie jadam ich zbyt często, trzymam linię. Czasami inwestuję w Chetoesy, są o ponad złotówkę tańsze a i smakują nienajgorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:01, HEB napisał:

Najlepsze chipsy dla mnie to Lay''s Kurczak z przyprawkami, Lay''s Appetit ketchup i
Chetoes...
Ale ja chipsów często nie jadam :-) Raz albo Dwa razy na miesiąc kupuje sobie TVPake
Lub MEGApake ale najlepsze z tych co wymieniłem to są Lay''s Kurczak z przyprawami POLECAM
!!!

Jak dla mnie kurczak z przyprawami jest najgorszy, ale zjeść zjem.
ja mam niexle u mnie w sklepiku szkolnym sprzedają pringlesy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:41, Cristiano07 napisał:

Najlepsze chipsy są o smaku kurczaczka .....hmmm pycha .:)



e tam. najlepsze sa paprykowe i o smaku letnich pomidorkow od lays. mam nadzieje ze w to lato rowniez bede je produkowac. no ale kazdy lubi co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zjadłem pierwszy raz cheetosy hot-dog''owe:) Nawet niezłe, ale pod koniec paczki miałem już dosyć. Ale da się zjeść, chociaż nie ma to jak ketchupowe:)

Fajny temat swoją drogą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 13:59, kedzior141 napisał:

Dzisiaj zjadłem pierwszy raz cheetosy hot-dog''owe:) Nawet niezłe, ale pod koniec paczki
miałem już dosyć. Ale da się zjeść, chociaż nie ma to jak ketchupowe:)

Fajny temat swoją drogą:P



denerwujace to branie 2 rodzajow chipsow zeby miec efekt hot doga. i takie malutkie strasznie one sa ze trzeba po 10 naraz brac zeby poczuc/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:56, awesome napisał:

denerwujace to branie 2 rodzajow chipsow zeby miec efekt hot doga. i takie malutkie strasznie
one sa ze trzeba po 10 naraz brac zeby poczuc/.


Dokładnie, jeszcze tych mniejszych chipsów jest trzy razy więcej niż tych większych. Ale zjeść się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez ostatnio znowu jadłem pringlessy. tym razem wybralem jakies pomidorkowe w fioletowej tubie. Tube oczywiscie zostawiłem na pamiątke jakby znowu pringlessy zniknely z polskich półek. Ale to aż niewiarygodne, jeszcze niedawno marzylismy zeby dostac pringlessy w Polsce a tu teraz są i to we wszelakich smakach. Może przeczytali nasze błagania i spełnili je :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie żeś tą ambrozję dostał? :D
Bo u mnie (100 tys. miasto) praktycznie pustej tuby ani nie dostanę.
A napatrzyłem się na alledrogo na aukcje niemieckich pringli we wszelakich smakach.
***

Sam ostatnio zasmakowałem w paprykowych Naturals oraz kebabowych StiXach.
W tych pierwszych faktycznie wyczuwa się ich odmienność, szczególnie po tym, że
po wszamaniu jakoś lżej na żołądku jest :)
Co do drugich - cholernie smakują mi wszelakie frytkowane chipsy...pamiętam, jak jeszcze
w latach 90-tych Chio miało w ofercie coś takiego, ale potem zniknęło i to na dobre.
Moda wróciła a co za tym idzie i kawał dobrego jedzonka, chociaż IMO smaku tamtych Chio
żadna dzisiejsza pozycja nie pobiła :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tube oczywiscie zostawiłem na pamiątke jakby znowu pringlessy zniknely z polskich

Dnia 18.02.2008 o 23:53, awesome napisał:

półek. Ale to aż niewiarygodne, jeszcze niedawno marzylismy zeby dostac pringlessy w
Polsce a tu teraz są i to we wszelakich smakach. Może przeczytali nasze błagania i spełnili
je :D :D

No ja nie wiem,gdzie Ty mieszkasz,ale u mnie Pringlesy są tylko w wypożyczalni wideo,a tak to nigdzie na mieście ich nie widziałem :)

Mimo wszystko brakuje mi dawnej limitowanej edycji Lay''s-''Niebo i Piekło'',chlip chlip wróć do mnie ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować