Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2008 o 00:11, Ardival napisał:


Mimo wszystko brakuje mi dawnej limitowanej edycji Lay''s-''Niebo i Piekło'',chlip chlip
wróć do mnie ;(((


Tja, pamięta się, kiedy częstowało się niczego niespodziewające nauczycielki
piekielną edycją... :> Za coś im się należało:P
Te piekielne mimo tego, że paliły jak cholera to miały ten swój specyficzny i niezapomniany smaczek, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pringelssami było tak jak z Burger Kingiem - przedwczesne wejście dużego koncernu na rynek. Okazało się, że popyt na towary tej jakości nie jest wystarczający - teraz mówiąc kolokwialnie społeczeństwo się wzbogaciło, to i pringelssy wróciły :) Mówisz, że tuba 6,40? Dałbym głowę, że w takiej właśnie cenie były poprzednio w sprzedaży, czyli jakieś 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam jak kiedyś były wyśmienite Lays''s bekonowe i Cheetosy Orzechowe ale tego już nie ma. Teraz to są jakieś gorsze. Owszem nie mówię że wszystkie są złe. Lays''y Zielona cebulka czy Złociste Solone są smaczne ale to nie to same co te wymienione najwyżej. Pamiętam jak byłem raz na wycieczce w Czechach to one tam były i kupiłem chyba z 10 paczek tego i tego i żarłem z kumplami. I nadal uważam że są one najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 00:15, GungravePL napisał:

Tja, pamięta się, kiedy częstowało się niczego niespodziewające nauczycielki
piekielną edycją... :> Za coś im się należało:P
Te piekielne mimo tego, że paliły jak cholera to miały ten swój specyficzny i niezapomniany
smaczek, ech...

No ja nie częstowałem nauczycielek,razem z kuzynem wpieprzaliśmy paczkę za paczką :D
Chociaż ostatnio chyba w zeszłym roku pojawiły się na jakiś okres znowu,ale tylko Lay''s Piekielne,które swoją drogą były chyba jeszcze bardziej pikantne i nimi częstowałem rodziców,hehe,aż kazali mi ich nie jeść,bo sobie żołądek wypalę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 00:19, milaosz napisał:

A ja pamiętam jak kiedyś były wyśmienite Lays''s bekonowe i Cheetosy Orzechowe ale tego
już nie ma. Teraz to są jakieś gorsze. Owszem nie mówię że wszystkie są złe. Lays''y
Zielona cebulka czy Złociste Solone są smaczne ale to nie to same co te wymienione najwyżej.
Pamiętam jak byłem raz na wycieczce w Czechach to one tam były i kupiłem chyba z 10 paczek
tego i tego i żarłem z kumplami. I nadal uważam że są one najlepsze.


Tak bekonowe był zajebiste ;) Kiedyś też dużo jadłem chipsów, ale ostatnimi czasy praktycznie w ogóle nie jem. Może na jakiś prywatkach do piwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba, nie 6.40 a 5.99zł :) A mieszkam w Lublinie i chipsy te dostepne są w dużej palecie smakowej w sieci Leclerc chociaz widzialem je takze w stokrotce premium i nie tylko. Po prostu niebo w gębie. Narazie kupilem 2 tuby ktore razem z dziewczyną zjedliśmy ze smakiem. Mam nadzieje ze kolekcja moich tub bedzie sie powiększala (jak wystarczy finansow). :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 00:19, milaosz napisał:

A ja pamiętam jak kiedyś były wyśmienite Lays''s bekonowe.

Są do nich podobne chio-chipsy o smaku bekonu też dobre.
Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 11:51, Gorn7 napisał:

> A ja pamiętam jak kiedyś były wyśmienite Lays''s bekonowe.
Są do nich podobne chio-chipsy o smaku bekonu też dobre.
Polecam.


Dzięki. Spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 09:09, awesome napisał:

Ba, nie 6.40 a 5.99zł :) /.../

Kurczę, a ja od tych kilku lat Pringelssów dostać nie mogę. W moim mieście po prostu nigdzie ich nie ma, a i bywając w stolicy (a bywam w miarę często) nigdzie ich znaleźć nie mogłem. Ale będę szukał skoro chodzą słuchy, że ostatnio się pojawiają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znalazłem w sklepie czipsy o co najmniej dziwnym smaku... Nie będę teraz owijał w bawełnę i powiem od razu - były to czipsy o smaku... limonki O.o Sic! Jak to zobaczyłem to po prostu mnie zatkało. Jak to musi smakować?! Niestety nie znalazłem w sobie tyle odwagi aby kupić tego potworka... ;) Zamiast tego wybrałem czipsy z tej samej serii o równie interesującym smaku kurczaka w sosie cytrynowo - tymiankowym. Teraz leżą w szafie, bo aż boję się je otworzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 09:07, ko?nik napisał:

> Ba, nie 6.40 a 5.99zł :) /.../
Kurczę, a ja od tych kilku lat Pringelssów dostać nie mogę. W moim mieście po prostu
nigdzie ich nie ma, a i bywając w stolicy (a bywam w miarę często) nigdzie ich znaleźć
nie mogłem. Ale będę szukał skoro chodzą słuchy, że ostatnio się pojawiają ;]


w ferie byłem w Zakopanem - tam je na pewno dostaniesz :)
sam mieszkam w Warszawie ale od lat w moim mieście ich nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do chipsów to tak jak wszystko inne zawsze oceniam cena/jakość i tak to licząc zdecydowanym numerem jeden, zresztą nawet bez względu na cene bo lepszych chipsów i tak nie jadłem są ketchupowe Maczugi. Jak na cene wysoki poziom prezentują biedronkowe Top Chips za 2zł 250g, a szczególnie inne biedronkowe chrupki pomidorowe na styl mister snaków w tym smaku, a kosztują jedynie 1zł za około 100g, nazwy nie pamiętam. Poza tymi, lubię też wszelakie Star Chips i Crunchipsy, które są niestety dość drogie. Ktoś spyta a co z Lays. Lays? Nie dość że drogie to jeszcze przeciętne w smaku, niewiele róznią się od chociażby top chipsów z Biedronki a cenowo 30g za 1zł to bardzo dużo. Podsumowując- chwała maczugom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:53, Manieklbl napisał:

Co do chipsów to tak jak wszystko inne zawsze oceniam cena/jakość i tak to licząc zdecydowanym
numerem jeden, zresztą nawet bez względu na cene bo lepszych chipsów i tak nie jadłem
są ketchupowe Maczugi. Jak na cene wysoki poziom prezentują biedronkowe Top Chips za
2zł 250g, a szczególnie inne biedronkowe chrupki pomidorowe na styl mister snaków w tym
smaku, a kosztują jedynie 1zł za około 100g, nazwy nie pamiętam. Poza tymi, lubię też
wszelakie Star Chips i Crunchipsy, które są niestety dość drogie. Ktoś spyta a co z Lays.
Lays? Nie dość że drogie to jeszcze przeciętne w smaku, niewiele róznią się od chociażby
top chipsów z Biedronki a cenowo 30g za 1zł to bardzo dużo. Podsumowując- chwała maczugom!!!


Ja tam wolę Lays''y od tych Top Chipsów, bo mi jakoś lepiej podchodzą i nie zdarzyło mi się żeby były przypalone, a Top Chipsy owszem. Pringlessy mi ostatnio przywiozła ciotka z Niemiec (pychota). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:01, Ryan Cooper napisał:

Ja tam wolę Lays''y od tych Top Chipsów, bo mi jakoś lepiej podchodzą i nie zdarzyło
mi się żeby były przypalone, a Top Chipsy owszem. Pringlessy mi ostatnio przywiozła ciotka
z Niemiec (pychota). :P


Dla mnie też są lepsze, ale niewiele, a jak miałbym kupić laysy to wolałbym Crunchips/Star/Mr Snaki bądz kapitalne maczugi. No ale są różne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zjadłem kilka paczek Lay''s Apetite o smaku kebabu (nowość).

Moim zdaniem jak najbardziej warto kupować te chipsy. Są smaczne, zbliżone nieco smakiem do solonych Laysów. Mi przypadły one do gustu i będę je kupował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:43, Manieklbl napisał:

> Ja tam wolę Lays''y od tych Top Chipsów, bo mi jakoś lepiej podchodzą i nie zdarzyło

> mi się żeby były przypalone, a Top Chipsy owszem. Pringlessy mi ostatnio przywiozła
ciotka
> z Niemiec (pychota). :P

Dla mnie też są lepsze, ale niewiele, a jak miałbym kupić laysy to wolałbym Crunchips/Star/Mr
Snaki bądz kapitalne maczugi. No ale są różne gusta.



nienawidze Starów, a fuj. Za to chipsy z biedronki faliste grubo krojonw o smaku szynki z czyms tam takie w fioletowym opakowaniu za 1.99zł za 160g bodajrze. OStatnio jak kupiowalem to koles przede mna wzial naraz 8 paczek tego, widocznie nieźle schodzi bo wzialem przedostatnia paczke. Równie pyszne są chipsy z TESCO za 2.79zł za 250g, takiego smaku nigdzie nie znajdziecie, laysy wysiadają przy nich. naprawdę, spróbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będąc 5 lat temu w Anglii kupowałem chipsy krewetkowe z sosem vinegret (?) - nie wiem co ma jedno do drugiego, ale było dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:25, awesome napisał:

nienawidze Starów, a fuj. Za to chipsy z biedronki faliste grubo krojonw o smaku szynki
z czyms tam takie w fioletowym opakowaniu za 1.99zł za 160g bodajrze. OStatnio jak kupiowalem
to koles przede mna wzial naraz 8 paczek tego, widocznie nieźle schodzi bo wzialem przedostatnia
paczke. Równie pyszne są chipsy z TESCO za 2.79zł za 250g, takiego smaku nigdzie nie
znajdziecie, laysy wysiadają przy nich. naprawdę, spróbujcie


Ta te grubo krojone super są, lepsze jeszcze niż top chipsy, zapomniałem o nich. I pisząc tamten post kompletnie zapomniałem o kapitalnych wręcz genialnych chipsach robionych dla Plus Discount - Clarky''s!!! Do wyboru bekonowe, paprykowe i solone grubo krojone lub Tortilla w kilku smakach. Po prostu cudo, jednak jem je bardzo rzadko ze względu na słaby dostęp do Plusa. A TESCO-wych niestety nie jadłem bo tylko 2 razy w życiu tam byłem. Puki co najwieksza porażka z marketowych to realowe TIP-y moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować