Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2008 o 14:38, Ardival napisał:

> > > Ja ostatnio jadłem takie chips ''MACZUGI" naprawde są przepyszne polecam :)

> > Feee :PP,maczugi to taki tani syf,jak masz tylko 50gr i nie wiesz co z nimi zrobić
xD
>
> no mnie sie akurat wydaje że maczugi są super wiesz ty może masz inne zdanie na ten temat

> ale ja zostane przy swoim pozdrawiam.

Wiesz sam je próbowałem i uważam je za tani syf,jak już wspomniałem,już wolę sobie za 70gr,
kupić Cheetosy ^^,tak swoją drogą pamiętacie jak kiedyś Lays wypuścił taka serię 3 rodzai chipsów,bodajże
jakąś egzotyczną z ananasem,pomidor z pieprzem i jakieś tam jeszcze :p
One były niezłe ^^
A pamięta ktoś Super Chruper?? :D

wiesz tobie może nie smakują a mi smakują pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:51, kedzior141 napisał:

A według mnie Maczugi nie są złe:) Da się zjeść.
Ogólnie staram się jeść jak najmniej chipsów, wiadomo niezdrowe, ale jak jestem głodny to trzeba
coś tam w siebie wepchać.

No maczugi może nie są najlepsze ale w smaku całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam... Mój ojczulek ^^ kupił mi Lay''s Zielona Cebulka TV Paka 200g (ta największa). Wystarczyło że smsa wysłałem Kup mi Laysy, tylko takie większe (chodziło mi o te za 2,49 ^^ a tu TV Paka ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:34, Jaki Ganh1 napisał:

Mniam... Mój ojczulek ^^ kupił mi Lay''s Zielona Cebulka TV Paka 200g (ta największa). Wystarczyło
że smsa wysłałem Kup mi Laysy, tylko takie większe (chodziło mi o te za 2,49 ^^ a tu TV Paka
^^)


W wakacje ciągle jadłem Tv Pakę Pikantną paprykę(chyba taki smak) z Ronaldinho na ''okładce'':D I smaczne było, i pośmiać się z Roonie''m było można:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 23:16, Khazi napisał:

Stixy są dobre. Przyznam.
Ale to się dziwnie je xP
Wolę normalne chipsy;)



nom, bo zeby cos poczuc ze sie w ustach mialo to trzeba z dziesiec naraz wkładac a i tak to czasem malo i taka paczka to schodzi w 5min :) Ja wole standardowe chipsy, pełnowymiarowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przez przypadek włożyłem do koszyka w Tesco nie te czipsy co chciałem i w domu zorientowałem się, że kupiłem ... czipsy jabłkowe! Dokładniej mówiąc to są to chrupiące plasterki jabłek w jakiś sposób ususzone. Pamiętam, że jadłem takie coś dawno temu jeszcze w Polsce, ale zapomniałem już jakie to jest diabelsko dobre :D Chyba zrobię sobie "skok w bok" i zamienię Pringlesy (już mi sie przejadły swoją drogą... oddam w dobre ręce powiększoną tubę o smaku teksańskiego sosu BBQ) na te jabłkowe! Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>............

To jak posmakowały ci te jabłka to spróbuj suszonych słodkich bananowych. Ot, pokrojony w plasterki ususzony banan. Cos pysznego. U nas kosztuje niecale 10zł za 1kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 23:57, awesome napisał:

To jak posmakowały ci te jabłka to spróbuj suszonych słodkich bananowych. Ot, pokrojony w plasterki
ususzony banan. Cos pysznego. U nas kosztuje niecale 10zł za 1kg :)


"Czipsy" bananowe widuję nawet częściej niż te jabłkowe, ale jakoś nigdy nie miałem odwagi tego spróbować... Jakoś nie przepadam za bananami... Jednak muszę jak najszybciej nadrobić tą zaległość, bo już nie pierwszy raz słyszę, że jest są one bardzo dobre!
Na celowniku mam też jeszcze jedne "czipsy" z gatunku owocowych - granatowe (!) W Polsce nigdy tego nie widziałem, a granata jadłem może dwa razy w życiu... Ciekawe... ^^
BTW Dopiero teraz zdałem sobie sprawę z tego jaki fajny jest ten temat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... moja matka BARDZO LUBI te chipsy bananowe. Co do stixów to macie racje. I jeszcze maczugi, to rzeczywiście taki syf, raz nawet od tego RZYGAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:36, Ardival napisał:

W Ikei,to ja zjadam tylko wspaniałe hot-dogi ^^
A co do chipsów,to już nie jem,ale uwielbiałem Pringles''y,te o smaku śmietankowo-cebulowym,ale
cholernie drogie były i trudno dostępne,znaczy były tylko w wypożyczalni wideo,więc jak się
wypożyczało jakiś film,to od razu Pringles''y na seans :D

Nooo... Ja to jadłem chipsy, (już nie pamiętam marki ale chyba lejs''y) Też o smaku śmietankowo-cebulowym MNIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 13:00, stasicho napisał:

Nooo... moja matka BARDZO LUBI te chipsy bananowe. Co do stixów to macie racje. I jeszcze
maczugi, to rzeczywiście taki syf, raz nawet od tego RZYGAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



e tam, maczugi to ja uwielbiam. ah ten smak ketchupu. a najlepsze to jest na samym dole opakowania jak sie osadza sama przyprawa i sie potem to zlizuje. miodzio po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2008 o 14:14, awesome napisał:


e tam, maczugi to ja uwielbiam. ah ten smak ketchupu. a najlepsze to jest na samym dole
opakowania jak sie osadza sama przyprawa i sie potem to zlizuje. miodzio po prostu



Mistrz! Dokładnie, dokładnie! To jest coś niesamowitego;)
Lubiłem robić tak samo w przypadku "Lays - Pikantna Papryka" , cholera cudowny smak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a widzieliscie nowe star chipsy? zmienili szate graficzną opakowan i jakies nowe smaki cos chyba ser z papryka jak pamietam. wie ktos cos wiecej o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 01:12, dannik napisał:

Ostatnio jadłem maczugi amerykański ketchup. Palce lizac... Szczególnie ta przyprawa.
:)



Nom. maczugi są dobre - i tanie.

Ostatnio też pochłaniam dosyć często Twistosy Texas Grill.

Pycha. Sam obalam paczkę za 2,99zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maczugi są tanie i dobre. To prawda, ale szkoda, że u mnie w mieście mozna kupic je tylko w sklepikach szkolnych :)

Pringlesy chyba wszyscy znają. Pyszne chrupiące chipsy w puszce :) W Polsce są rzadkoscią, ale moja mama poleciałą do USA i mi nakupiła duzo puszek Pringlesów :D Ale zdecydowanie wolę Pringlesy z Polski, gdyz te amerykańskie sie szybko łamią i dużo kruszą. Pamiętam raz jak je jadłem to zostawiłem tyle okruchów, ze wszystko musiałem podsunąć pod krzesło ( bo to było na lotnisku ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować