Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2013 o 00:10, Tyler_D napisał:

Spoiler

Przecież nie da się jej uratować.



Spoiler

Da się, jeśli dostatecznie szybko załatwisz przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O patrzcie, nie wiedziałem że jest taka możliwość. Widzę że trójeczka bardzo godnie przejęła tradycję jedynki dając takie smaczki. I to jest kolejny powód by zagrać ponownie. Ach, piękna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 00:18, Tyler_D napisał:

O patrzcie, nie wiedziałem że jest taka możliwość. Widzę że trójeczka bardzo godnie przejęła
tradycję jedynki dając takie smaczki. I to jest kolejny powód by zagrać ponownie. Ach,
piękna gra.


Nie patrzyłeś do aczików? Jest z tym właśnie jeden związany i zwie się: "Dobra dusza".

Ja grę przeszedłem raz, a zapisałem przed samym wyborem zakończenia. Potem dokupiłem dodatek i dorzuciłem z niego acziki. Szkoda, że za free nie dostałem tej "nowej" wersji gry vel patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 00:39, Heartbreaker napisał:

Nie patrzyłeś do aczików?

Coś tam pewnie patrzyłem z początku aczkolwiek i nie przykładałem do tego sporej wagi ani też nie wgryzałem się w to bardziej bo nie chciałem spoilerów. I na koniec - nie wiem jak inni ale ja gram dla gry, dla funu a nie dla aczików.
>Jest z tym właśnie jeden związany i zwie się: "Dobra dusza".
No może i jest, nie przeczę. ;-) Bardziej mnie zastanawia to

Spoiler

jak uchronić Malik bo o ile pamiętam [ a coś teraz patrzyłem na wikii ] tam nie było w pobliżu żadnego bota [ CHYBA ] tylko paru ludzi z Belltower [ NIE MAM Director''s Cut, to coś zmienia? ]. I co zdążyłem się lekko zakraść pod wrak to zaraz wybuchał ...

Zobaczy się przy drugim podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się uchronić ją w zasadzie bardzo prosto.

Spoiler

Wystarczy przed wylotem do plecaka załadować parę granatów EPM oraz dobry karabin (i broń podstawową). Jak się rozbijamy, to bierzemy karabin i rozwalamy przeciwnika. Po około 5 minutach pojawi się zrzut. Na środek areny spadną jeden bądź dwa boty. Te traktujemy granatami, ale uważając przy tym, żebyśmy nie zabili Malik.



Oto całą filozofia. Oczywiście mogłem się pomylić i w tej walce mamy tylko podstawową broń, ale grałem w Deusa prawie dwa lata temu (Od 2 do 11 stycznia z przerwami na inne pozycje).

A co do aczików, to ja gram i dla funu i dla aczików. Jeśli jakaś gra mi się spodoba, staram się ją scalakować. Jeśli zaś do gry mnie nie ciągnie, to patrzę, czy acziki są ciekawe. Jeśli nie (bądź ich nie ma), to generalnie takiej gry na koncie nie mam/nie odpalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy się przy drugim podejściu - tak sobie patrzę i myślę i kurczę - ktoś tu mi napisał że

Spoiler

quest początkowy [ kradzież neuropozyny ] rozwiąże się dalej sam, że ktoś się do mnie zgłosi

... ale ja czegoś takiego nie pamiętam. Ktoś coś podpowie? I jak można to bez spoilerów.

I ten aczik -
Spoiler

podążaj tropem Pritcharda by poznać prawdę

? O co biega? I też dziwna sprawa bo do tej pory odblokowałem 29 aczików z 49 ... tyle, że niezaliczonych mam ... 8. Reszta co? Wymaga DC albo DLCków? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podstawce będzie tylko jeden aczik, który będzie wymagał DLC. To jest taka krótka misja w kanałach przed popłynięciem statkiem

Spoiler

[misja związana jest z synem Tonga]

.

W dodatku Missing Link masz 10 osiągnięć, z czego widoczne są tylko dwa, a reszta jest ukryta. Skoro w podstawce zaliczyłeś 29 na 49 i masz odkrytych 8, to 12 jest ukrytych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staralem sie bardzo ogolnikami pisac kiedy mogles zdobyc ta misje od Pritcharda :).

Spoiler


Po powrocie do Detroit z Highland Park (placowka FEMA), przed spotkaniem z Sarifem, Pritchard powie Ci (powiedzial?), zebys najpierw sie z nim spotkal ZANIM pojdziesz do szefa, bo ma dla Ciebie informacje. Jesli to zignorowales to masz lipe. Jesli poszedles do Pritcharda najpierw, ale NIE WYGRALES potyczki slownej z Sarifem - znow masz lipe ;). Pozniej juz tylko podazasz za wskazowkami, jakie dostales ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Hm. Jak dobrze pamiętam to poszedłem właśnie do Pritcharda najpierw a i też wygrałem walkę z Sarifem [ miałem już wtedy CASIE / KASIĘ [ :-D ]]. Teraz to już zgłupiałem bo generalnie to nie zaliczyłem na pewno questa ze spłatą długu w Hive''ie bo mi się nie chciało wracać i może z jeszcze jednego gdzieś po drodze z tego samego powodu [ chyba przez wjazdem do Tai Yong Medical ] ale innych już chyba nie. Więc albo zajebistość gry przysłoniła mi w pamięci tego questa albo po prostu coś pomieszałem. :-D

Niemniej - dziś zacząłem grę od nowa na hardzie. TO będzie wyzwanie. ^^ W razie pytań będę się meldował tutaj, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 10:29, Tyler_D napisał:

dziś zacząłem grę od nowa na hardzie. TO będzie wyzwanie. ^^

jesli grasz stealth to praktycznie NIC sie nie zmieni. Mi tez zostalo przejscie gry na hardzie i przeczytanie wsyzstkich ksiazek w jednej rozgrywce - jestem gdzies w 1/3 i praktycznie gra sie tak samo jak na easy/normalu.
Jedyne problemy to... walki z bossami. Ale na to poradzic sie nie da :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 23:08, Tyler_D napisał:

Spoiler

Znaczy się coś widziałem na yt ale różnica jest jaka? Jak dobrze widziałem to i tu
i tu dostaje po ryju i umiera, nie?



Spoiler

Yup, ale po pierwsze nie masz zablokowanych ulepszeń, a po drugie reakcja Zhao jest warta ponownego przejścia gry.


Dnia 30.12.2013 o 23:08, Tyler_D napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=tU8r__PxGOg - co on robi przy kompie około 2:40?


Widzę, że DC gra się sporo zmienia. Ciekawe, bo gracze odradzają raczej tę wersję.

Dnia 30.12.2013 o 23:08, Tyler_D napisał:

W KOŃCU - mamy jakieś normalnego bohatera, który i wygląda i zachowuje się jak człowiek, jak facet. Ze
świetnym głosem, charakterem, który nie rzuca sztucznych i wymuszonych fucków, który reaguje jak człowiek > i w którego możemy się z łatwością wczuć. Takiego który ma męskie cechy, bardzo pozytywnie wyróżnia się na > tle tych wszystkich duperelowatych pod względem wyglądu/charakteru bohaterów, którzy albo są
żołnierzykami jak spod sztancy albo młodymi chłopcami, których sytuacja zmusza do bycia ''fakin gangsta
soldia''. Co by nie mówić i jak by to nie brzmiało Adam jest cholernie przystojny. ;-D


Zgadzam się w pełni. Jensen jest dobrze wpakowaną postacią i pomysł, żeby miał policyjną przeszłość dobrze tłumaczył jego zdolności walki (dodatkowo fucha szefa ochrony wyjaśniała, dlaczego akurat on się zajął tą sprawą i nikogo to nie dziwiło).

Dnia 30.12.2013 o 23:08, Tyler_D napisał:

Graficznie i muzycznie również jest bardzo dobrze, grafika miecie, wszystko jest ładne, wręcz przyszłościowo > śliczne, menusy i główne i w grze są przemyślane, nieprzebajerzone, muzyka wgniata w fotel a dźwięki pasują > do sytuacji.


Graficznie mam pewne zastrzeżenia natury klimatu, bo nieraz odnosiłem wrażenie, że styl jest aż za bardzo futurystyczny w porównaniu do jedynki, a to przecież prequel.

Spoiler

Możliwe zakończenia nie za bardzo tłumaczą też możliwość dużego regresu (szczególnie porównując wszczepy Jensena z HR a Gunthera z jedynki).


Dnia 30.12.2013 o 23:08, Tyler_D napisał:

Lokacji jak i questów też nie jest jakoś wybitnie dużo ale ich rozległość i różnorodność nie daje się nudzić a i
sama historia jest piękna, dobrze prowadzona i ani specjalnie skrócona ani też przesadnie wydłużona,
wszystko jest tutaj zaplanowane od początku do samego końca.

Spoiler


Historia dla mnie była zbyt szybko ucięta. Brakło mi jakiegoś dobrego dojścia do zakończenia, bo człowiek właśnie uwolnił wszystkich naukowców, a ni z gruchy ni z pietruchy pojawia się sprawa Panchei (pomijam urywki z telewizji). Czegoś tutaj po prostu zabrakło.


Spoiler


Co do Malik to jak najbardziej jest do uratowania i to bez zabijania przeciwników ^^ Już raz na średnim udało mi się to zrobić. Trzeba być szybkim, zdecydowanym i znać umiejscowienie każdego z oponentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 11:25, Piotrek_K napisał:

jesli grasz stealth to praktycznie NIC sie nie zmieni.

No poza tym że teraz będę z grubsza pamiętał co i jak się wydarzało i będę mógł lepiej planować questy / wydawanie / kupowanie ulepszeń / dobieranie sprzętu etc etc. ;-)

A co poprzedniej rozmowy:

Spoiler

"Following the successful dialog (which should unlock the "Yes Boss" achievement), players MUST return to Jensen''s office to READ THE EMAILS sent to Sarif from Brent Radford. If this is not done the second part of the quest WILL NOT TRIGGER upon the return to Detroit. The emails cannot be read after the return because the Sarif building will be locked out due to the riots."



I to chyba wszystko wyjaśnia.

McFlash - za to co dostałem jestem w stanie wybaczyć niemal wszystko. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno Director''s Cut za 25zł i przechodzę już ostro po raz drugie :) Fabuła nie jest tak epicka jak w pierwszym Deusie, ale trzyma poziom. W stosunku do pierwowzoru jest sporo uproszczeń - są tylko augmentacje, nie ma umiejętności, ale i tak działa to wszystko bardzo dobrze. Teraz robię XP run i jak najczęściej wyskakuję znienacka zza winkla używając niewidzialności i kasuję dwóch przeciwników na raz ;) Świetne są animacje take-downów. Szkoda, że za zabójstwa jest znacznie mniej expa, bo zintegrowane w rękach ostrza śnią mi się po nocach :D

Dużo lepsze natomiast są dialogi niż w oryginale (DOG-mentation!!), mój ulubiony FUCK to ten który wypowiada Farida, podczas odkrycia nie powiem czego, żeby nie psuć innym zabawy :)

Ogólnie gra gniecie cycosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przechodzę teraz po raz drugi Deusa i skacząc po jutubie znalazłem filmik gdzie pokazano że ściany w kluczowych miejscach można niszczyć także bronią a nie tylko piąchami [ nie liczę granatów ]. Jakimi da się ten myk zrobić? Pewnie karabinem czy peemką nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować