Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2006 o 16:05, Adham napisał:

Wczytaj poprzedniego sejwa, bo granie *SPOILER* przed odpowiednim momentem to błąd gry.


Z poprzednim sejwem już w porządku. Ale się stało? Czemu tak? I gdzie w Twoim poście spoiler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:10, Arar napisał:

Z poprzednim sejwem już w porządku. Ale się stało? Czemu tak? I gdzie w Twoim poście spoiler?


Napisałem Spoiler zamiast nazwy postaci, ktorą grałeś... bo wszystkiego się dowiesz w swoim czasie. A taki bła czasem się pojawia, bug po prostu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:02, Arar napisał:

Eee... yyy... Gram sobie spokojnie w WW a tu nagle wywaliło mnie z gry. Po pewnym czasie włączam,
wczytuje, a tu... Książe znikł! Na Jego miesjce pojawił się ktoś inny... Czy tak powinno
być? I kto to jest?

TO JA :D

... Odpowiedź już padła, wczytaj poprzedniego sejwa, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:45, Sand Wraith napisał:

TO JA :D

ROTFL :D Ale na awatarze nie jesteś podobny :P

Jakieś porady co do Gryfa na hardzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:49, Adham napisał:

> TO JA :D
ROTFL :D Ale na awatarze nie jesteś podobny :P

Jakieś porady co do Gryfa na hardzie? ;)


Pff Sand Wraith to mistrzu w tej grze :P Głównie dlatego że można ten etap przejść non-stop na jednym spowolnieniu. Zanim ci się skończy spowolnienie to regeneruje się piasek ... Można więc go załatwić takim ciągiem spowolnień. Gdy pikuje, turlać się w prawo lub lewo (mnie jeszce nigdy nie trafił :P) A gdy się go bije na spowolnieniu to jest bez szans :D . W zasadzie to jedna z łatwiejszych walk, najtrudniejsza (a z pewnością najdłuższa) jest druga walka z Cesarzową (w języku polskim nie ma słowa Imperatorka ;] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:55, Sand Wraith napisał:

Pff Sand Wraith to mistrzu w tej grze :P Głównie dlatego że można ten etap przejść non-stop
na jednym spowolnieniu. Zanim ci się skończy spowolnienie to regeneruje się piasek ... Można
więc go załatwić takim ciągiem spowolnień.

Możesz nie wierzyć, ale tak robie i mnie trafia :P Ogonem :P Ew. zrzuca :D

>Gdy pikuje, turlać się w prawo lub lewo (mnie jeszce nigdy nie trafił :P) A gdy się go bije na spowolnieniu to jest bez szans :D . W zasadzie to jedna z łatwiejszych walk,
Mnie też nigdy nie trafił, ale jak leci w ekran to się schylam :D

Dnia 26.08.2006 o 16:55, Sand Wraith napisał:

najtrudniejsza (a z pewnością najdłuższa) jest druga walka z Cesarzową (w języku polskim nie ma słowa >Imperatorka ;] ).

Nie najtrudniejsza, a najnudniejsza :P Sama walka jest doć prosta. Gorzej z Dahakiem (skoro to ''on'' to nie może być Dahaka :P ale może być Dahak :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!

Zdaję sobie sprawę, że Temat ten poświęcony jest raczej innym wersjom tej gry, ale ja chciałbym nawiązać do tej przeznaczonej na... komórki :) !
Mogę śmiało powiedzieć, że to jedna z lepszych gier na tę "platformę" :) ! Przeszedłem całą, uzyskując wszędzie tytuł "Warrior Within", udało mi się także zaliczyć wszystkie poziomy Areny... Nie dziwię się już, dlaczego na Gamespocie jest to jedna z najlepiej ocenianych gier w historii (nie dam głowy, ale chyba 9,6/10).
Trudno mi wskazać więle gier z tak ładną grafiką, płynną (i szybką) rozgrywką i grywalnością (ciachanie przeciwników na Arenie to czysta przyjemność, hehehe*).

Dotychczasowo zastanawiałem się nad zakupem tejże produkcji w wersji oryginalnej, a gra w wersję mobilną jeszcze mój apetyt zaostrzyła! Choć przecież to co innego...
_____
*Pozdrawiam Panów z Ligi Prawa i Społeczeństwa, nie mam skrzywionej psychiki i serdecznie dziękuję za ten mundurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:03, MonkOfWar napisał:

Dotychczasowo zastanawiałem się nad zakupem tejże produkcji w wersji oryginalnej, a gra w wersję
mobilną jeszcze mój apetyt zaostrzyła! Choć przecież to co innego...


Nie zastanawiaj się tylko kupuj :) Bo gra jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! POST KIEROWANY TYLKO DO TYCH CO PRZEŚLI WW Z ALTERNATYWNYM ZAKOŃCZENIEM< RESZCIE NIE CHCĘ PSUĆ ZABAWY:).
Skończyłem grę z alternatywnym zakończeniem. I ono ma być pozytywne? Babilon under fire, ukochana w dybach i jakiś kolo w czarnym płaszczu? Ale scena zbliżenia Prince''a i Kaileny, poprzeplatana wizjami płonącego Babilonu jest niezła. Ale najlepszy film w całej grze to przeistoczenie Księcia w Sand Wraitha. Jak z jakiegoś horroru normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:08, Blackgoat napisał:

UWAGA! POST KIEROWANY TYLKO DO TYCH CO PRZEŚLI WW Z ALTERNATYWNYM ZAKOŃCZENIEM< RESZCIE
NIE CHCĘ PSUĆ ZABAWY:).

Skończyłem grę z alternatywnym zakończeniem. I ono ma być pozytywne? Babilon under fire, ukochana
w dybach i jakiś kolo w czarnym płaszczu? Ale scena zbliżenia Prince''a i Kaileny, poprzeplatana
wizjami płonącego Babilonu jest niezła. Ale najlepszy film w całej grze to przeistoczenie Księcia
w Sand Wraitha. Jak z jakiegoś horroru normalnie.


Ja zawsze myślałem, że ona dycha, bo się boi, że on ją ... ech.. no... Wiecie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:08, Blackgoat napisał:

UWAGA! POST KIEROWANY TYLKO DO TYCH CO PRZEŚLI WW Z ALTERNATYWNYM ZAKOŃCZENIEM< RESZCIE
NIE CHCĘ PSUĆ ZABAWY:).

Ponieważ ja też nie chcę, zostawiam te słowa. :)

Dnia 26.08.2006 o 18:08, Blackgoat napisał:

Skończyłem grę z alternatywnym zakończeniem. I ono ma być pozytywne? Babilon under fire, ukochana
w dybach i jakiś kolo w czarnym płaszczu?

Grałeś w The Two Thrones? Babilon under fire - a kto miał rządzić pod nieobecność księcia, gdy jego ojciec zginął, a żadnych informacji o bracie nie mamy?

Dnia 26.08.2006 o 18:08, Blackgoat napisał:

Ale scena zbliżenia Prince''a i Kaileny, poprzeplatana wizjami płonącego Babilonu jest niezła. Ale najlepszy film >w całej grze to przeistoczenie Księcia w Sand Wraitha. Jak z jakiegoś horroru normalnie.

Tak, scena jest ciekawie stworzona, ale ten film o Sand Wraithcie... Bardziej mi się podobał ten, w którym świecą się zanki i jest pokazywana ta ''historia''. Tam w sumie też jest Sand Wraith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze myślałem, że ona dycha, bo się boi, że on ją ... ech.. no... Wiecie o co mi chodzi...
No i chyba do tego dochodzi:). Ta scena jest tak skonstuowana że z jednej strony działa na wyobraźnie, a z drugiej nie gorszy gawiedzi. Ale osobiśćie mogliby zakończenie skończyć bez scen z Babilonu. To zachęca do seqela, ale rodzi pytanie: ,,po h"" ja się tak starałem?Żeby patrzeć jak Prince znowu będzie miał przechlapane?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:22, Blackgoat napisał:

Ja zawsze myślałem, że ona dycha, bo się boi, że on ją ... ech.. no... Wiecie o co mi chodzi...

No i chyba do tego dochodzi:). Ta scena jest tak skonstuowana że z jednej strony działa na
wyobraźnie, a z drugiej nie gorszy gawiedzi. Ale osobiśćie mogliby zakończenie skończyć bez
scen z Babilonu. To zachęca do seqela, ale rodzi pytanie: ,,po h"" ja się tak starałem?Żeby
patrzeć jak Prince znowu będzie miał przechlapane?"


Dopiero w Dwóch Tronach mamy naprawdę dobre zakończenie... Bardzo podobało mi się jak Książe twumaczym Farah, że czas jest jak ocean... Przepraszam, że nie na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2006 o 18:26, Noxbi napisał:

Dopiero w Dwóch Tronach mamy naprawdę dobre zakończenie... Bardzo podobało mi się jak Książe
twumaczym Farah, że czas jest jak ocean... Przepraszam, że nie na temat...


To zakończenie jest idealne ... dla tych co grali w SoT ... idealne zakończenie serii ...

A co do filmików, mój ulubiony to chyba ten z "muralem" (pol. malowidło ścienne) i of koz Sand Wraith :P Ostatni filmik przestał być the best po wyjściu T2T i dowiedzeniu się co jest co :D ... Ale i tak wszystkie filmiki znam na pamięć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę narzekałem na zakończenie, ale nie jest złe. Po prostu ostatnio nie mam zbyt rewelacyjnego humoru i przydałby mi się happy end:). A co do znajomości T3(The Two Thrones) do nie grałem, zresztą to forum WW, a nie trylogii PoP ani 3 części. Jak będe miał wszystkie części zrobię sobie maraton od SoT do T3 i historia będzie spójna jak nigdy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zainstalowałem sobie na nowo Prince of Persia: Sands of Time i zauważyłem, że to jest nawet tak sprytnie zrobione... Jak zapewne pamiętacie narratorem w "jedynce" był sam Prine, a w T2T na końcu opowiadał Farah, o swojej przygodzie i skąd zna jej imię... Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostając przy filmikach, mi bardzo podobał się ten kiedy Prince żałował swoich czynów "I am the Architect of my own destuction"... Świetnie zrobione były też ta... nazwę to retrospekcja opowiadająca o Masce.. Super!

Drugim filmikiem, który mi przypadł do gustu był ten, którego w grze niestety nie było... Jak Prince razem ze swoim podwładnym walczyli z gośćmi w turbanach... No tymi czerwonym...

Trzecim filmikiem bardzo dla mnie fajnym był ten na statku "This storm will show as no mercy"...

Czwartym i chyba nie ostatnim fajnym filmikiem był ten jak książe zabił cesarzową, dahaka pokonany, amulet czasu zniszczony... Oczywiści wliczam w to też alternatywne zakończenie, też mi się bardzo podobało... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 09:34, Blackgoat napisał:

Trochę narzekałem na zakończenie, ale nie jest złe. Po prostu ostatnio nie mam zbyt rewelacyjnego
humoru i przydałby mi się happy end:). A co do znajomości T3(The Two Thrones)
do nie grałem, zresztą to forum WW, a nie trylogii PoP ani 3 części. Jak będe miał wszystkie
części zrobię sobie maraton od SoT do T3 i historia będzie spójna jak nigdy:).


Autorzy zrezygnowali z tego skrótu bo sie kojarzył ludziom z "Terminatorem 3" ...

=> Noxbi, nom mi sie podoba ten sam to jest "movie with mural" :D A co do filmików których nie było w grze to je też mam wszystkie :P Zarówno z WW jak i T2T ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia pewna kwestia. Mianowicie Shahdee przed śmiercią mówi w polskiej wersji coś mniej więcej ,,Głupcze, nie możesz zmnienić swojego przeznaczenia". Nie wiem jak to było w oryginale a ,,słuchowy" angielski znam słabo, ale podejrzewam że była tam fraza pasująca zarówno do Prince''a jak i Kaileny. Po ukończeniu gry mam wątpliwości czy Shahdee zwraca do Księcia. A może się myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować