Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

W jedynce (czyli SoT) taka sama?! hmmm a to ciekawe, nic lepiej zamieść screena lub użyj bardziej rozbudowanego opisu ... btw ucieczki przed Dahaką to jeden z łatwiejszych elementów WW, wogóle w nich mysleć nie trzeba tylko uciekasz przed siebie, co ludziom w nich sprawia tyle problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 21:43, Sand Wraith napisał:

W jedynce (czyli SoT) taka sama?! hmmm a to ciekawe, nic lepiej zamieść screena lub użyj bardziej
rozbudowanego opisu ... btw ucieczki przed Dahaką to jeden z łatwiejszych elementów WW, wogóle
w nich mysleć nie trzeba tylko uciekasz przed siebie, co ludziom w nich sprawia tyle problemu?


Po pierwsze to nie z ucieczką mam kłopot tylko troche dalej, umieściłbym tego screena ale nie wiem jak to sie robi. Wiem, że trudno wam sie domyśleć o co mi chodzi jak już tego dobrze nie pamiętacie. Plansze tą poprzedz krótki filmik pokazujący którędy się trzeba wydostać. Na środku jest taka dziura a dalej dalsza droga i trzeba jakoś obejść tą dziure na około. Tak pamiętam, ze w SoT była taka sama sala lub podobna, napewno chodziło o to samo.
Najlepiej napiszczie jak sie robi te screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
prince of persia warrior within to wspaniała gra przeszlem ją 6 razy na róznych poziomach trudnosci i róznych zakończeniach (walka z dahaką abo kaileną).
zdobyłem tedy bear, pink flamingo, light sword, łape reamana, kij hokejowy :)
jak ktoś nie umi czegoś przejść chętnie pomoge
uważąm ze WW jest najlepszą częscią trylogi(chodz na t2t czekam na polką premiere)

Almar
na Screenshocie nr. 2 jest sciana musisz po niej przebiec tam jest gzyms i przejsc nad przepascią(jest tylko szapa wiec musisz to zrobic wisząc) potem czeka cie krótka ucieczka przed dahaką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2006 o 08:34, zajc4 napisał:

Almar
na Screenshocie nr. 2 jest sciana musisz po niej przebiec tam jest gzyms i przejsc nad przepascią(jest
tylko szapa wiec musisz to zrobic wisząc) potem czeka cie krótka ucieczka przed dahaką


Wiem, że musze przejść nad tą przepaścią tylko nie wiem jak sie tam dostać właśnie, którędy. Domyślam się że górą, tam wysoko jest jakiś podest jakaś lina, ale nie umiem się tam dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja ja ostatni raz gralem tak ok 6 miesięcy temu ale zaciołem się gdy uciekałem przed Dahaką (moment jak trzeba było skakać miedzy ścianami) ale ostatnio zainstalowałem jeszcze raz i wreszcie przeszedłem. HAHAh.. Fajna jest ale ostatni bos czyli Dahaka to cienias za pierwszym razem go rozwaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja ja ostatni raz gralem tak ok 6 miesięcy temu ale zaciołem się gdy uciekałem przed Dahaką (moment jak trzeba było skakać miedzy ścianami) ale ostatnio zainstalowałem jeszcze raz i wreszcie przeszedłem. HAHAh.. Fajna jest ale ostatni bos czyli Dahaka to cienias za pierwszym razem go rozwaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi powiedziec co musze zrobic- gdy sobie juz program w pop ww wylanczam gre . rownoczesnie gdy nacisne wyjdz z gry restartuje sie komp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prosbe do wszystkich fanow Prince of Persia.
Czytalem w gazecie o najnowszej czesci tej gry, ale bylo napisane ze aby moc cieszyc sie nieslychana w innych grach fabułą nalezalo by zakupic najpierw pierwsza czesc, potem druga i tak dalej.
Czy mogl by mi ktos wypisac w kolejnosci części tej gry ? Zaczynajac od najstarszej konczac na najnowszej, bo zamierzam sobie kupic ta gre.

Chyba ze Waszym zdaniem nie niema roznicy jaka czesc kupie najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia: Snad of Time
Prince of Persia: Warrior Within
Prince of Persia: The Two Throns

Raczej lepiej przejść je pokolei bo są powiązania i to spore, wkońcu trylogia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sand ot Time oczywiście miało być literówka :P

Polskie odpowiedniki:
Piaski Czasu
Dusza Wojownika - trochę dziwne znaczenie, ale cóż tak wymyślili panowie z Cenegi...
Dwa trony - ledwo co nawiązanie do tych 2 tronów jest, chyba, żeby brać pod uwagę "rozdarcie" księcia (na dobrego i złego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka, że kolejny post, ale ja mam chyba palce za grube :P

Ostatni raz:
Sand of time - no teraz dobrze
The Two Thrones (a nie throns :P)

Muszę sprawdzać posty przed wysłaniem - dokładniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest trylogia o Księciu Persji wydana przez Ubisoft:
Prince of Persia: Sands of Time (Prince of Persia: Piaski Czasu)
Prince of Persia: Warrior Within (Prince of Persia: Dusza Wojownika)
Prince of Persia: Two Thrones (Prince of Persia: Dwa Trony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować