Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Ja jestem zmuszony znow odeslac do solucji, do ktorej link dalem wczesniej - jest tam opisane skad wziac pluszowego misia, ten wlasnie zielony meicz i flaminga. Nie znalazlem flaminga, bo mis ie nie chcialo leciec taki kawal drogi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm dziwny problem kiedy jestem pewnej misi i cofam sie w czasie gra przeskakuje o kilka rozdzialow i mam juz zbroje czarnego wojownika ale orez i siła taka sama błąd jakis czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 20:49, olki77 napisał:

MAm dziwny problem kiedy jestem pewnej misi i cofam sie w czasie gra przeskakuje o kilka rozdzialow
i mam juz zbroje czarnego wojownika ale orez i siła taka sama błąd jakis czy co


gry nie mam, ale mogę ci dać radę
poszukaj w sieci jakiejś solucji, tam zobaczysz co powinno się wydarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 20:49, olki77 napisał:

MAm dziwny problem kiedy jestem pewnej misi i cofam sie w czasie gra przeskakuje o kilka rozdzialow
i mam juz zbroje czarnego wojownika ale orez i siła taka sama błąd jakis czy co


gry nie mam, ale mogę ci dać radę
poszukaj w sieci jakiejś solucji, tam zobaczysz co powinno się wydarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przechodzę tą grę już drugi raz,
i tym razem probuje zdobyc Water Sword...
Wiem, ze dwa ''''doładowania'''' znajdują się w Gardenie.
Jeden zdobylem w przeszłości, zchodzac z duzej pólki na
której sa dwa śmieszne cienie i kilka tych wojownikow z czerwonymi
chustami, tuz przed włączeniem wody, która aktywuje przejscie do
terazniejszości... Gdzie znajduje sie drugie miejsce w Gardenie w którym
zdobedę trochę nowego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 22:36, Kubeczek77 napisał:

Siemano... mam problem :P jak mam zabić tą wojowniczkę z tego statku co mnie zaatakował?? (początek
gry)


Ojjjeeeeej... Jesli masz problemy z ta walka przygotuj sie na dluuuugie przechodzenie tej gry. :P Znow warto obczaic solucje, bo jets bardzo dobra i jesli dobzre pamietam, to jets nam opisane jak pokonac kazdego przeciwnika. A z tego, co mi sie przypomina, to metoda jest prosta - uderz, odskocz, zablokuj, zablokuj (2x, bo ksiaze opuszcza blok po pierwszym ataku), uderz. Powodzenia Ksiaze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 22:36, Kubeczek77 napisał:

Siemano... mam problem :P jak mam zabić tą wojowniczkę z tego statku co mnie zaatakował?? (początek
gry)


Najłatwiej robić ataki odbijając się o balustrad, albo atakiem -spacja- 2x LPM. Jeśli zabierzesz mieczyk jakiemuś piratowi możesz też np.: lpm lpm e e. Obejrzyj sobie listę combosów i zastosuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 15:03, Wiadroman napisał:

> Siemano... mam problem :P jak mam zabić tą wojowniczkę z tego statku co mnie zaatakował??
(początek
> gry)

Ojjjeeeeej... Jesli masz problemy z ta walka przygotuj sie na dluuuugie przechodzenie tej gry.
:P Znow warto obczaic solucje, bo jets bardzo dobra i jesli dobzre pamietam, to jets nam opisane
jak pokonac kazdego przeciwnika. A z tego, co mi sie przypomina, to metoda jest prosta - uderz,
odskocz, zablokuj, zablokuj (2x, bo ksiaze opuszcza blok po pierwszym ataku), uderz. Powodzenia
Ksiaze! ;)

Dzięx juz sobie poradziłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam teraz taki problem... jak sie korzysta z tej mocy spowalniania czasu?? Nie moge dobiec do tych drzwi:/ Pisze mi tap [R] czyli co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 17:56, Kubeczek77 napisał:

Siema mam teraz taki problem... jak sie korzysta z tej mocy spowalniania czasu?? Nie moge dobiec
do tych drzwi:/ Pisze mi tap [R] czyli co ??


czyli pacnij klawisz R na klawierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 17:58, Vasilli napisał:

Na jakich detalach gra by mi działała P4 1.8 Ghz 512 ram''u Karta graficzna GeForce 6600 128
Mb Windows XP

Myślę że na maxymalnych mam podobnego kompa ,a i działa świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 18:13, Artur von Fornal napisał:

> Siema mam teraz taki problem... jak sie korzysta z tej mocy spowalniania czasu?? Nie moge
dobiec
> do tych drzwi:/ Pisze mi tap [R] czyli co ??

czyli pacnij klawisz R na klawierze

No właśnie robie tak ale mi się nie chce to właczyć...:/ chyba coś zepsute:| odechciewa się grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupilem gre pop ww i niestety mam z nia problem.otoz gdy wlanczam gre i sobie pogram przychodzi czas na wyjscie z gry.naciskam w menu glownym wyjscie z gry i w tym samym momencie pojawia sie niebieski ekrac przez 2 s i komp sie resetuje i tak za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odinstalowalem pop i spowrotem instaluje ale nadal jest nie ciekawie :/ otoz jak gram to zawsze gdzies na 30 min nagle wyskakuje niebieski okienko i duzo tekstu(o o zrzucie pamieci)ite okienko widnieje 2 s i komp sie resetuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 18:11, żyrafa napisał:

odinstalowalem pop i spowrotem instaluje ale nadal jest nie ciekawie :/ otoz jak gram to zawsze
gdzies na 30 min nagle wyskakuje niebieski okienko i duzo tekstu(o o zrzucie pamieci)ite okienko
widnieje 2 s i komp sie resetuje :/

Jakiego masz kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 19:41, Sand Wraith napisał:

> odinstalowalem pop i spowrotem instaluje ale nadal jest nie ciekawie :/ otoz jak gram
to zawsze
> gdzies na 30 min nagle wyskakuje niebieski okienko i duzo tekstu(o o zrzucie pamieci)ite
okienko
> widnieje 2 s i komp sie resetuje :/
Jakiego masz kompa?

na max mi chodzi geforce 6600 sempron 2.4 ram 512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 21:14, żyrafa napisał:

> > odinstalowalem pop i spowrotem instaluje ale nadal jest nie ciekawie :/ otoz jak
gram
> to zawsze
> > gdzies na 30 min nagle wyskakuje niebieski okienko i duzo tekstu(o o zrzucie pamieci)ite

> okienko
> > widnieje 2 s i komp sie resetuje :/
> Jakiego masz kompa?
na max mi chodzi geforce 6600 sempron 2.4 ram 512

W takim razie wina leży po stronie windowsa (albo wiry/trojany/jaki masz windows?) lub coś ze sterownikami ... co konkretnie pisze na tym niebieskim ekranie? (niebieski ekran? to MUSI być 98 lub ME ;] ) znaczy w niebieskim okienku ... to nie to samo co nie ;p [na maturze bym dostał 0 za kompozycję patrząc na ten post, ale wybaczcie, piszę referat z chemii ;] ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować