Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 11:23, GuzikTheGreat napisał:

ta jezeli chodzi o wywalanie z gry i nie ladowanie sie lokacji to tez tak mam.... :/
gram Egipskim na 13lvlu i wlasnie 3 raz probuje zaladowac lokacje... :/


Spróbuj zamiast kontynuować grę wybrać opcję od nowa. Lokacja wówczas się zresetuje, tym samym wygeneruje się nowa. Na pewno się załaduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Errata:

Dnia 16.09.2007 o 01:16, Yarr napisał:

Żeby być precyzyjnym to należy dodać, że każdy metal daje inne resy:
żelazo 10% na ciemność
brąz 10% na truciznę
srebro 10% na lód
złoto 10% na ogień

Potem jest chyba mithril więc pewnie daje resy na błyskawice, ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś jak załatwić tego wielkiego psa w jaskini ? kraina Nordycaka
wiem że muszę doprowadzić go do pułapki ( on łazi dookoła niej ale wejść w nią nie chce ) co trzeba jeszcze zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:00, tosz napisał:

czy wie ktoś jak załatwić tego wielkiego psa w jaskini ? kraina Nordycaka
wiem że muszę doprowadzić go do pułapki ( on łazi dookoła niej ale wejść w nią nie chce )
co trzeba jeszcze zrobić ?


Patrz poprzednie posty. Już kilka razy było o tym pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:04, Kawosz napisał:

> czy wie ktoś jak załatwić tego wielkiego psa w jaskini ? kraina Nordycaka
> wiem że muszę doprowadzić go do pułapki ( on łazi dookoła niej ale wejść w nią nie chce
)
> co trzeba jeszcze zrobić ?

Patrz poprzednie posty. Już kilka razy było o tym pisane.

jakoś nie mogłem znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ok. 20 godzinach rozgrywki mam 36lv i jestem na początku trzeciej mitologii. Jak narazie jest fajnie, nie moge się doczekać drugiej fabuły na Bohaterze x] Jeśli wytrwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 13:17, tosz napisał:

jakoś nie mogłem znaleźć


Musisz go bić, aż jego życie spadnie do poziomu 1 i wtedy zwabić go w pułapkę. Najlepiej zrobić to tak: kiedy ma mało zdrowia podchodzisz tak, aby on znalazł się w pułapce. Następnie dobijasz go, żeby mu life spadło kiedy jest wewnątrz. Pułapka sie zamyka i Fenrir jest schwytany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem pierw w platformówki,później w wyścigówy,później zaś w FPSy,a teraz gram w RPG i mam zamiar zasmakować h''n''slashów,i tu rodzi sie pytanko ile ta gierka kosztuje,i o co w niej chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 16:52, Mathijas W napisał:

Grałem pierw w platformówki,później w wyścigówy,później zaś w FPSy,a teraz gram w RPG i mam
zamiar zasmakować h''n''slashów,i tu rodzi sie pytanko ile ta gierka kosztuje,i o co w niej
chodzi?


kosztuje ok 60 PLN w wersji standardowej. Dostępne są dwie okładki. O co chodzi w grze hack''n''slash? Budować postać i znajdować coraz lepsze przedmioty. Poza tym siekać, siekać, siekać legiony potworków - to tak pokrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka jest wasza ulubiona postać w grze i w jakie umiejętności ładujecie
ja mam Nordyka na bronie 2-ręczne i jest dopiero na 15 poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie, to gram tak jak Ty nordem z buildem Thora(dwu ręczne) i niezły ze mnie wymiatacz :P Na 30 poziomie skilli dostaje się 2 zabójcze skille - jeden bije potężnym piorunem, drugi 3 atakami, z czym 3 moze ogłuszyć. Nordem gra mi się bardzo fajnie, ale przymierzam się już do szamanki, albo maga :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maga na 45 poziomie budowanym na umiejętnościach Ra. Bulid na tym bogu jest bardzo ofensywny. Mag posługujący sie ogniem nastawiony jest na zadawanie ogromnych obrażeń jednak pozostawia minimalną (dokładnie jedną) ilość umiejętności defensywnych. Trzeba posiłkować sie skillami innych bogów np. Inwersja z drzewa Setha.
Ogólnie rzecz biorąc dopóki nie podejdą mobki to nie ma problemów. Exodus poza tym, że zadaje dmg to również służy do ucieczki np "przez wroga" pozostawiając jednak maga w Postawie Ra - doskonale pomyślane.

Trochę pogram, wypróbuję wszystkie skille Ra i znajdę optymalne najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o bulid Ra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 15:48, Kawosz napisał:

Musisz go bić, aż jego życie spadnie do poziomu 1


Wystarczy, żeby wpadł w szał. Nie trzeba tak długo go tłuc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Nordem na dwuręczne i jest to maszyna do zabijania, trzeba przyznać ;P
Drugą postacią jest szamanka przenosząca się do świata dusz. Wcześniej grałem w przemiany, ale się tylko zirytowałem. Fajne u tej ze światem dusz jest odnawianie many w świecie dusz i możliwość uzdrawiania siebie i sprzymierzeńców. Dochodzę nią do 20lvlu i muszę przyznać, że nie miałem jeszcze problemów z rozwalaniem cięższych potworów (czyt. nie zginąłem ani razu). Istotą jest dobre dysponowanie punktami przyznanymi na poziom. Nie ma sensu ładowanie w siłę i zręczność (będą to punkt zmarnowane). Dla niej liczy się przede wszystkim inteligencja i energia oraz witalność (to ostatnie jest oczywiste ;P). Siła i zręczność są niezbędne jedynie do noszenia np. tarcz albo broni, ale szybko się zorientujecie, że lepiej nosić bronie specjalnie dla niej przeznaczone (wymagające inteligencji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 13:58, Yarr napisał:

> Musisz go bić, aż jego życie spadnie do poziomu 1

Wystarczy, żeby wpadł w szał. Nie trzeba tak długo go tłuc ;P


J asie bawiłem bo załatwienie go nie sprawiło mi problemu. Tylko raz mnie połknął i wypluł :)
Apropos pakowania w siłę i zręczność magiem i szamanką. Ilość przyznanych w te cechy punktów powinna wynosić 0. No chyba, że jakiś dobry przedmiot wymaga więcej atrybutu. Al;e zawsze zostają pierścienie i premie. Ja magiem w życie pakuje ograniczona ilość punktów. Inwersja ratuje mi życie w trudnych sytuacjach. Zobaczymy jak będzie dalej. Mam zostawione zawsze 20 pkt. do rozdysponowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy dla wikinga :D oplaca sie wogole pakowac cos w intgeligencje? Z tego co skumalem najlepiej pakowac w sile i zrecznosc, czasem tez w zywotnosc i czasem w mane :) dobrze mysle? Bo chyba sila skilli wikinga nie zalezy od inteligencji? To od czego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to czary wymagają inteligencji - tj. kumulują się z nią. Jeśli nic nie dasz w int. to będziesz miał nieco słabszy czar (tj. podstawkę tylko + to co masz z int. na początku). Dałem dosłownie kilka punktów w int. w przypadku Norda, bo używam dwóch skilli, ale nie jest to niezbędne. Podejrzewam, że dużo bardziej opłacalne jest dawanie tylko w siłę, witalność i zręczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować