Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 19:54, wielk napisał:

mi też powinna wejść a tnie jak %!#@#%


Drobna rada - wyłącz cieniowanie, czyli shadery. To one zżerają najwięcej pamięci karty i najbardziej ją obciążają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 18:01, endrju321 napisał:

> > Dołożyłem pamięć (teraz 2048) i dalej się gierka haczy i wywala mnie jak tylko więcej

> stworków
> > na ekranie.Pisze komunikat że wystąpił problem z aplikacją Loki i zostanie ona zamknięta.Ekrak

>
> > biały z ikonką walki (miecz w czerwonej obwódce).Wtedy tylko miekki reset pomaga
i zaczynam
>
> > od nowa bo stan gry jest niezapisany - i tak już od dnia polskiej premiery. Czas
wczytywania
>
> > w diablo kolejnych lokacji 1 sekunda , czas w Loki - którz to wie ile będzie.Pytanie

> - czy
> > Ktoś chce kupić Loki - stan idealny - 45 pln

Chcę . Niestety, grę nie można zarejestrować na tych stronach bo dystrybutorem nie jest CDProjekt.
Mój adres mailowy to endrju321@yahoo.pl albo AQQ 1480625. Zapraszam dogadamy resztę.
> to jak,... chcesz sprzedac??? Masz ją w używkach

wyslalem ci e maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:33, NITRO Techland napisał:

To na pewno nie wina pamięci

Osoby grają na o wiele słabszym sprzęcie i nie ma problemów.
Proszę zgłoś się do naszej pomocy technicznej na pewno pomogą

Do pomocy technicznej wysłałem .Od 15.10 Nikt mi nie odpowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Twoje posty i pomyślałem nad Twoim problemem. Na szczęście mi gra chodzi dobrze, gram już tydzień i ani razu nie miałem problemów. Wszystko chodzi w jak największym porządku. Mapki doczytują się szybki, gra nie skacze, nie tnie, nie wyłącza się. Wydaje mi się, że konfiguracja Twojego sprzętu jest niewłaściwa. Spróbuj poradzić się kogoś, kto zna sie dobrze na obsłudze grafiki. Być może któreś z Twoich podzespołów nie współgrają właściwie ze sobą... może być to przyczyną braku satysfakcji z gry.
Spróbuj rozwiązać problem, bo sama gra jest naprawdę świetna. Warto pogłówkować, żeby w nią pograć dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:28, endrju321 napisał:

> > > > Dołożyłem pamięć (teraz 2048) i dalej się gierka haczy i wywala mnie jak
tylko > wyslalem ci e maila
> Ponownie wysłałem Ci maila

Masz meila z namiarami wyślij. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:39, Kawosz napisał:

Przeczytałem Twoje posty i pomyślałem nad Twoim problemem. Na szczęście mi gra chodzi dobrze,
gram już tydzień i ani razu nie miałem problemów. Wszystko chodzi w jak największym porządku.
Mapki doczytują się szybki, gra nie skacze, nie tnie, nie wyłącza się. Wydaje mi się, że konfiguracja
Twojego sprzętu jest niewłaściwa. Spróbuj poradzić się kogoś, kto zna sie dobrze na obsłudze
grafiki. Być może któreś z Twoich podzespołów nie współgrają właściwie ze sobą... może być
to przyczyną braku satysfakcji z gry.
Spróbuj rozwiązać problem, bo sama gra jest naprawdę świetna. Warto pogłówkować, żeby w nią
pograć dłużej.

Jaka masz konfiguracje Kawosz ze nie masz scinek??
Ja gram na Bartonie 2800+@2,2 gHz , GF 6800 GS Extreme 256/256 , 1 Gb Ram... ustawienia gry
Shadery - wysokie
Cienie - srednie
Tekstury - srednie
Rozdzialka 1152x768 AA 0
Gram magiem i egipt jako tako chodzi ale dolaczajac do gry na gameCenter do mitologi azteckiej mam moze ze 5 fps gra sie tnie niemilosiernie;/ wydaje mi sie ze poszczegolne krainy nie sa dobrze zoptymalizowane, niektore chodza lepiej niektore gorzeaj a w mitologi azteckiej gra jest praktycznie niemozliwa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2007 o 21:32, SimoNeeN napisał:

Jaka masz konfiguracje Kawosz ze nie masz scinek??
Ja gram na Bartonie 2800+@2,2 gHz , GF 6800 GS Extreme 256/256 , 1 Gb Ram... ustawienia gry


Być może masz racje z innymi mitologiami. Ja gram w Egipcie i nie tnie mi gry.
Konfiguracja:
GF 7300 GT Sonic PCIE 16x - zegar 550/1100MHz
Athlon 3500+ ~2,2 GHz
1 GB Ram - 667MHz

Detale wszystkie max oprócz AA
AA wyłączone
Shadery średnio

Zalecam Ci również zmniejszenie shaderów, dają po tyłku i obciążają kartę.

Poza tym mam najnowsze stery.
Sprzęt bez podkręcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 22:13, Kawosz napisał:


> Jaka masz konfiguracje Kawosz ze nie masz scinek??
> Ja gram na Bartonie 2800+@2,2 gHz , GF 6800 GS Extreme 256/256 , 1 Gb Ram... ustawienia
gry

Być może masz racje z innymi mitologiami. Ja gram w Egipcie i nie tnie mi gry.
Konfiguracja:
GF 7300 GT Sonic PCIE 16x - zegar 550/1100MHz
Athlon 3500+ ~2,2 GHz
1 GB Ram - 667MHz

Detale wszystkie max oprócz AA
AA wyłączone
Shadery średnio

Zalecam Ci również zmniejszenie shaderów, dają po tyłku i obciążają kartę.

Poza tym mam najnowsze stery.
Sprzęt bez podkręcenia.

No własnie ja mam problem z tymi shaderami bo mam tylko dwie opcje, wysoko albo nisko, nie mam opcji srednio;/ ,dajac na nisko postacie wygladaja jak szklane figurki swieca sie i odblaskuja tak ze gra jest srednio przyjemna;/ aha i opcje ustawiam z poziomu autorunu za kazdym razem gdyz ustawiaja sie automatycznie na domyslne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie poza optymalizacją grafy powinni poprawić :

Czas ładowania poziomów- toż to kawę można zrobić aby się w sumie bardzo mała mapka wgrała.
Zwiększenie "obszaru potworków" gdyż bardzo często zamiast ataku ( LPM ) moja postać tylko biega.
Możliwość ustawienia ruchomego kursora tzn po LPM i trzymaniu klawisz kursor podążałby za potworkiem.
Możliwość ustawienia ataku ciągłego np po dwukrotnym LPM lub po użyciu skila.
Możliwość ustawienia uruchamiania skili poprzez naciśniecie tylko klawisza.
Bug z atakiem z dystansu przy trzymaniu SHIFT.
Brak doliczania bonusów do obrażeń od broni przy transformacji szamanki ( np tylko z pazurów ) gdyż zysk z bonusu siły jest mniejszy niż strata związana z traceniem broni. A taką tarczę można dodać po transformacji IMHO kolejny bug....
Tracenie wszystkich buffów, transformacji, przyzwańców przy przechodzeniu między lokacjami - przy grze szamanką na zwierzątkach przejście między lokacjami to automatyczny zgon, gdy potworki są blisko ( wiem, że jest strefa ochronna, ale nie można w niej rzucać także czarów )

To tak po paru godzinach gry :) w zasadzie większość problemów mam z jakimkolwiek brakiem możliwości ustawienia interfejsu. Poza oczywiście klawiszologią ale to za mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra nie wiem czemu ale kupiłem lokiego - ech jestem nie przewidywalny

ale mam kilka pytań bo nie rozumiem tej gry
- czy też tak macie że po pewnym czasie gry nie działają wam okan dialogów oraz sklepów itd,
tzn. po kliknięciu na kupca npc- nic się nie dziej - no niby coś się otwiera ale w ułamku sekundy gaśnie trzeba grę restartować (coś mnie trafi normalnie)
- czy wam też po przejściu na nową makę (czemu takie małe i zwasze tak samo wyglądają :( ) gra się tenie przez pewien czas - dziwne bo graficznie wygląda paskudnie (porównanie do titana) a gram w 1440x900 i wszystko na max i AA x4 (nawet jak włączyłęm aax16 to różnicy nie widziałem )
- często postać podczas walki się "zawiesz" nie raguje no moje "klikanie" i nic nie robi (chodzi o machanie mieczem - biegać może)
- czemu jak "strzelam z shiftem" (grecka wojowniczka) robię to szybciej (jak km normalnie) niż normalne klikanie na przeciwniku (zauwazłym to w przypadku łuków krótkich )
- czy śmierć bohatera ma jakieś negatywne skutki czy nie ? bo sam juz nie wiem ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 08:48, Mindflyer napisał:

Jak dla mnie poza optymalizacją grafy powinni poprawić :

Czas ładowania poziomów- toż to kawę można zrobić aby się w sumie bardzo mała mapka wgrała.


Przyznaję racje chociaż tragedii nie ma jak mówisz.

Dnia 14.09.2007 o 08:48, Mindflyer napisał:

Zwiększenie "obszaru potworków" gdyż bardzo często zamiast ataku ( LPM ) moja postać tylko
biega.


Gram magiem i nie zdarzyło mi się, może dlatego, że nie atakuje LPM.

Dnia 14.09.2007 o 08:48, Mindflyer napisał:

Możliwość ustawienia ruchomego kursora tzn po LPM i trzymaniu klawisz kursor podążałby za potworkiem.


Ciekawe rozwiązanie, ale nie wpływa na jakość gry. W wielu grach tego nie ma i da się przeżyć.

Dnia 14.09.2007 o 08:48, Mindflyer napisał:

Możliwość ustawienia ataku ciągłego np po dwukrotnym LPM lub po użyciu skila.


Nie odniose się bo nie mam z tym doświadczenia.

Dnia 14.09.2007 o 08:48, Mindflyer napisał:

Możliwość ustawienia uruchamiania skili poprzez naciśniecie tylko klawisza.


Wg mnie bez sensu, ale jak komu wygodniej.

Dnia 14.09.2007 o 08:48, Mindflyer napisał:

Bug z atakiem z dystansu przy trzymaniu SHIFT.


NIe używam.

Dnia 14.09.2007 o 08:48, Mindflyer napisał:

Brak doliczania bonusów do obrażeń od broni przy transformacji szamanki ( np tylko z pazurów
) gdyż zysk z bonusu siły jest mniejszy niż strata związana z traceniem broni. A taką tarczę
można dodać po transformacji IMHO kolejny bug....


Tez nie wiem bo nie grałem jeszcze szamanką.

Dnia 14.09.2007 o 08:48, Mindflyer napisał:

Tracenie wszystkich buffów, transformacji, przyzwańców przy przechodzeniu między lokacjami
- przy grze szamanką na zwierzątkach przejście między lokacjami to automatyczny zgon, gdy potworki
są blisko ( wiem, że jest strefa ochronna, ale nie można w niej rzucać także czarów )


Bezwzględnie do poprawy i tu masz wielką rację!! Bravo!

Dnia 14.09.2007 o 08:48, Mindflyer napisał:


To tak po paru godzinach gry :) w zasadzie większość problemów mam z jakimkolwiek brakiem możliwości
ustawienia interfejsu. Poza oczywiście klawiszologią ale to za mało....


Niepotrzebny i zbędny szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 09:13, scott napisał:

no dobra nie wiem czemu ale kupiłem lokiego - ech jestem nie przewidywalny

po prostu straszna posucha na rynku... może Helgate London coś zmieni

Dnia 14.09.2007 o 09:13, scott napisał:


ale mam kilka pytań bo nie rozumiem tej gry
- czy też tak macie że po pewnym czasie gry nie działają wam okan dialogów oraz sklepów itd,
tzn. po kliknięciu na kupca npc- nic się nie dziej - no niby coś się otwiera ale w ułamku sekundy

ooo to coś nowego najczęściej zdarza sie przy przejściu do lokacji

Dnia 14.09.2007 o 09:13, scott napisał:

gaśnie trzeba grę restartować (coś mnie trafi normalnie)

ja muszę kompa restartować

Dnia 14.09.2007 o 09:13, scott napisał:

- czy wam też po przejściu na nową makę (czemu takie małe i zwasze tak samo wyglądają :( )
gra się tenie przez pewien czas - dziwne bo graficznie wygląda paskudnie (porównanie do titana)
a gram w 1440x900 i wszystko na max i AA x4 (nawet jak włączyłęm aax16 to różnicy nie widziałem
)

Gram na niskich detalach i AA 0 a gra mi sie tnie także ( 1240 -1024 a kopa słabego nie mam ) - strasznie kiepska optymalizacja a zdażają mi się przerwy parosekundowe...

Dnia 14.09.2007 o 09:13, scott napisał:

- często postać podczas walki się "zawiesz" nie raguje no moje "klikanie" i nic nie robi (chodzi
o machanie mieczem - biegać może)

tak.. atak LPM jest tu nieźle skopany.. ( patrz mój post wyżej )

Dnia 14.09.2007 o 09:13, scott napisał:

- czemu jak "strzelam z shiftem" (grecka wojowniczka) robię to szybciej (jak km normalnie)
niż normalne klikanie na przeciwniku (zauwazłym to w przypadku łuków krótkich )

bug, działa z każdą bronią miotającą

Dnia 14.09.2007 o 09:13, scott napisał:

- czy śmierć bohatera ma jakieś negatywne skutki czy nie ? bo sam juz nie wiem ...

Ja żadnej nie zauważyłem poza straconym czasem

Dnia 14.09.2007 o 09:13, scott napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 09:13, scott napisał:

no dobra nie wiem czemu ale kupiłem lokiego - ech jestem nie przewidywalny

ale mam kilka pytań bo nie rozumiem tej gry
- czy też tak macie że po pewnym czasie gry nie działają wam okan dialogów oraz sklepów itd,
tzn. po kliknięciu na kupca npc- nic się nie dziej - no niby coś się otwiera ale w ułamku sekundy
gaśnie trzeba grę restartować (coś mnie trafi normalnie)
- czy wam też po przejściu na nową makę (czemu takie małe i zwasze tak samo wyglądają :( )
gra się tenie przez pewien czas - dziwne bo graficznie wygląda paskudnie (porównanie do titana)
a gram w 1440x900 i wszystko na max i AA x4 (nawet jak włączyłęm aax16 to różnicy nie widziałem
)
- często postać podczas walki się "zawiesz" nie raguje no moje "klikanie" i nic nie robi (chodzi
o machanie mieczem - biegać może)
- czemu jak "strzelam z shiftem" (grecka wojowniczka) robię to szybciej (jak km normalnie)
niż normalne klikanie na przeciwniku (zauwazłym to w przypadku łuków krótkich )
- czy śmierć bohatera ma jakieś negatywne skutki czy nie ? bo sam juz nie wiem ...


To masz wyjątkowo złośliwą tę grę. Przyznam, że mnie się nie zdarzyło. W ogóle to jak czytam forum i słyszę o tych wielu problemach natury czysto technicznej np. wychodzenie z gry, znikanie okienek, niewgrywanie poziomu to dziwie się. Może mam jakieś dziwne szczęście bo u mnie tego nie ma. Pomoc techniczna chyba ma pełne ręce roboty. Podobnie jak programiści Cyanide. Mimo wszystko czekam cierpliwie na patch''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam maga i nie ma żadnych problemów, ponieważ mag nie używa LPM. To profesje walczące mają kłopoty.Zresztą jak napisałem brakuje MOŻLIWOŚCI zmian tych ustawień, właśnie po to aby każdy mógł sobie dostosować do stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jedna rzecz: i chociaż będę miał to sobie za złe to przypomnę D2. Atak barbarzyńcy trąbą powietrzną. Co któraś trąba i zawieszenie. Poprawione z tego co pamiętam w patch''u 1.04. Samo D2 dopiero po wyjściu dodatku i patcha 1.07 nabrało "kolorytu" - i to nie do końca.
Z tymi szczegółami w Loki''m nie ma tragedii. Wszystko do poprawy. Muszę jednak przyznać, że programiści mogli nieco bardziej się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować