Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 09:28, Mindflyer napisał:

tak.. atak LPM jest tu nieźle skopany.. ( patrz mój post wyżej )

no właśnie przeczytałem uważnie - odczucia podobne :)
narazie odinstalowałem (nerwowy jestem i nawet allegro przeglądałem :P ) no ale może poczekam na patche ...:/

ach ta posucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 22:13, Kawosz napisał:

Konfiguracja:
GF 7300 GT Sonic PCIE 16x - zegar 550/1100MHz
Athlon 3500+ ~2,2 GHz
1 GB Ram - 667MHz

Detale wszystkie max oprócz AA
AA wyłączone
Shadery średnio

Chyba se jaja robisz, jakoś cie nie wierzę :/ Zwłaszcza, że masz tylko 1GB RAMi biedacką karte jak na najwyższe detale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:08, Sarturias napisał:

Chyba se jaja robisz, jakoś cie nie wierzę :/ Zwłaszcza, że masz tylko 1GB RAMi biedacką karte
jak na najwyższe detale...


Przeczytaj uważnie. Wszystko max oprócz AA, który zżera dużo pamięci. Cieniowanie mam na średnio. Shadery max - wcześniej sie pomyliłem.Chodzi mi płynnie 40 - 45 fps. " jaj sobie nie robie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:17, Kawosz napisał:

> Chyba se jaja robisz, jakoś cie nie wierzę :/ Zwłaszcza, że masz tylko 1GB RAMi biedacką
karte
> jak na najwyższe detale...

Przeczytaj uważnie. Wszystko max oprócz AA, który zżera dużo pamięci. Cieniowanie mam na średnio.
Shadery max - wcześniej sie pomyliłem.Chodzi mi płynnie 40 - 45 fps. " jaj sobie nie robie"
:)

AA jest nieważny bo w takich gierkach jak h''n''s jest niezauważalny. Cieniowanie średnio-hmm dziwne, że działa gierka płynnie i to z 45 fpsami biorąc pod uwagę to, że niekiedy na ekranie pojawia się jakieś 30 monsterów, a to trzeba wycieniować więc w te fpsy wątpie...shadery max...lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do wydajności to Sarturias ma chyba rację bo :
gram na amdx2 5200 4gb ramu i gf 8800gts i jakoś gra płynnie nie działa a jest brzydka - bo np: taki titan quest wygląda 10 razy lepiej (szczególnie animacje i textury - o efektach nie wspomnę) - i super płynnie
gra nie dość że dostaje często czkawki - to animacje postaci są żałosne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:20, Sarturias napisał:

pojawia się jakieś 30 monsterów, a to trzeba wycieniować więc w te fpsy wątpie...shadery max...lol.


Dodam jedynie, że masz racje z ilością potworów. Przy dużej ich liczbie spada do 30 -35. Przed chwilą sprawdziłem.

Napiszę na koniec, że Twoje teoretyczne rozważania nie odnajdują potwierdzenia w praktyce i utnę temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 09:37, Kawosz napisał:

Pamiętam jedna rzecz: i chociaż będę miał to sobie za złe to przypomnę D2. Atak barbarzyńcy
trąbą powietrzną. Co któraś trąba i zawieszenie. Poprawione z tego co pamiętam w patch''u 1.04.
Samo D2 dopiero po wyjściu dodatku i patcha 1.07 nabrało "kolorytu" - i to nie do końca.
Z tymi szczegółami w Loki''m nie ma tragedii. Wszystko do poprawy. Muszę jednak przyznać, że
programiści mogli nieco bardziej się postarać.


Zgadzam się, programiści mogli się bardziej postarać, ale mimo tych wielu upierdliwych bugów gra wciąż ma to coś, i ja wciąż mam syndrom "jeszcze jednej lokacji" :) (gorzej, że syndrom mnie łapie 10 minut przed wyjściem do szkoły :D). Mam nadzieję, że najbliższy patch poprawi większość błędów a przedewszystkim ten, z zaiweszaniem się gry przy wczytywaniu bo bratu się to też zdarzyło i jedynym wyjściem z sytuacji była chyba kasacja postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:26, scott napisał:

co do wydajności to Sarturias ma chyba rację bo :
gram na amdx2 5200 4gb ramu i gf 8800gts i jakoś gra płynnie nie działa a jest brzydka - bo
np: taki titan quest wygląda 10 razy lepiej (szczególnie animacje i textury - o efektach nie
wspomnę) - i super płynnie
gra nie dość że dostaje często czkawki - to animacje postaci są żałosne ....


Przyznaje racje w tej materii ale tylko po części. Specjalnie zagrałem szamanką, żeby skonfrontować wasze kontrargumenty. Aztecki świat dużo gorzej wypada. Nie dość, że spada fps to również często się przycina nawet w pustych lokacjach. Natomiast w Egipcie jest jak najbardziej płynnie i zapewniam Cię, że gra działa świetnie. Pozostaję przy swoim stanowisku.
Liczę bardzo na patch 1.0.0.7. Oby poprawił niedociągnięcia. W przeciwnym razie z obrońcy LOKI mogę się zamienić w obojętnego - a stąd już niedaleko do przeciwnika.

PharauhnMizzrym - przyznaje rację, gra ma to Coś! Ma świetny klimat i fabułę. Ale o plusach to już dużo pisałem w poprzednich moich postach.

Zamieściłem filmik z walki ze Sfinksem. Domyślcie się gdzie bo ostatnio zamknęli mi wątek za autoreklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NITRO - posiadasz jakies konkretne namiary co do przybliżonego terminu wydania patch 1.0.7.0?? Mam nadzieje ze programisci ostro nad nim pracuja i wzieli do serca mase krytycznych uwag graczy;] Ten patch jest dla nas jak ''powietrze'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chetnie z wami podyskutowal, ale nawet nie mam swojego Lokiego, chodziaz zamawialem 27 sierpnia:/ To jest jakas kpina! Jak dzisiaj nie dostane to jade sobie kupic do empiku jakiegos, i mam w dupie zamowienie. Zawialem przez MSW.pl i drugi raz sa takie same jaja z przesylka. Zenada i robienie ludzi w wala...a nie zamowienie przedpremierowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:26, TROLL14 napisał:

Czy ktos, kto zamawial przedpremierowo nie otrzymal jeszcze swojej gry?


Jest forumowicz nick: "Galileo" On otrzymał 2 egzemplarze LOKI Edycja Kolekcjonerska. Może jeden był Twój?


Czegoś mi brakuje! W menu maga nie mam obrażeń magicznych od ognia. Są jakieś tam obrażenia ale aktualnie używanej umiejętności z wszelkimi bonusami od przedmiotów itp. Nawet nie wiem jaki dmg zadaje w rzeczywistości... Może ktoś ma coś do powiedzenia w tej materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:26, TROLL14 napisał:

Czy ktos, kto zamawial przedpremierowo nie otrzymal jeszcze swojej gry?


Witam, ja otrzymałem dwie kopie EK przez pomyłkę. Być może jedna była przeznaczona dla Ciebie, niemniej jednak za obie gry zapłaciłem i jedną dałem już komuś w prezencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:31, Kawosz napisał:

Czegoś mi brakuje! W menu maga nie mam obrażeń magicznych od ognia. Są jakieś tam obrażenia
ale aktualnie używanej umiejętności z wszelkimi bonusami od przedmiotów itp. Nawet nie wiem
jaki dmg zadaje w rzeczywistości... Może ktoś ma coś do powiedzenia w tej materii?


Z tego co się orientuję to podane są tylko dwa typy obrażeń w menu postaci - magiczne i fizyczne, natomiast nie ma rozbicia na obrażenia od ognia/trucizny etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 16:00, Galileo napisał:

Z tego co się orientuję to podane są tylko dwa typy obrażeń w menu postaci - magiczne i fizyczne,
natomiast nie ma rozbicia na obrażenia od ognia/trucizny etc.


Moja fala ogni zabiera powiedzmy 370, w menu maga w miejscu "obrażenia od magii" figuruje liczba 128. Nie wiem co ona oznacza, ale na pewno nie mój dmg. Poza tym fala mając nominalnie 370 powinna dostawać bonus od berła +3%, od bransolet +3%, szanse na poparzenie itp. Nie wiem nawet czy szansa na poparzenie podana w menu to szansa od broni atak LPM czy od mojego nominalnego zaklęcia... pokopane to trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:28, endrju321 napisał:

> > > > Dołożyłem pamięć (teraz 2048) i dalej się gierka haczy i wywala mnie jak
tylko > wyslalem ci e maila
> Ponownie wysłałem Ci maila

Tokarz Michał
Laskówka 53a
57-256 Bardo śl.

adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 19:03, Tokix napisał:

> > > > > Dołożyłem pamięć (teraz 2048) i dalej się gierka haczy i wywala mnie
jak
> tylko > wyslalem ci e maila
> > Ponownie wysłałem Ci maila
Tokarz Michał
Laskówka 53a
57-256 Bardo śl.

adres

zanotowałem , grę wyślę w poniedziałek rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 19:24, endrju321 napisał:

> > > > > > Dołożyłem pamięć (teraz 2048) i dalej się gierka haczy i wywala
mnie
> jak
> > tylko > wyslalem ci e maila
> > > Ponownie wysłałem Ci maila
> Tokarz Michał
> Laskówka 53a
> 57-256 Bardo śl.
>
> adres
zanotowałem , grę wyślę w poniedziałek rano

ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować