Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 21:22, elfik12345 napisał:

a ja mma pytanie czy gra ruszy na procku 1.7 ghz ?? :D


Chyba nie ma szans. Pudełkowe minimum to 2GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:48, Kramer111 napisał:

Hej Kawosz
Wszystkie staty są w drzewko umiejętności :)
Wystarczy najechać na skill - wszystko jest napisane

Nie są napisane faktyczne obrażenia. Przecież bonusy od przedmiotów się tam nie pokazują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:22, elfik12345 napisał:

a ja mma pytanie czy gra ruszy na procku 1.7 ghz ?? :D


Ruszyć na pewno ruszy. Możesz mieć problemy z płynnością. Napisz jeszcze jaką masz kartę graficzną. Dużo więcej zależy od karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:21, Kawosz napisał:

> a ja mma pytanie czy gra ruszy na procku 1.7 ghz ?? :D

Ruszyć na pewno ruszy. Możesz mieć problemy z płynnością. Napisz jeszcze jaką masz kartę graficzną.
Dużo więcej zależy od karty.

grafike mam gf 5500 128 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 00:16, elfik12345 napisał:

> > a ja mma pytanie czy gra ruszy na procku 1.7 ghz ?? :D
>
> Ruszyć na pewno ruszy. Możesz mieć problemy z płynnością. Napisz jeszcze jaką masz kartę
graficzną.
> Dużo więcej zależy od karty.
grafike mam gf 5500 128 mb


To obawiam się, że mogą być pewne problemy z płynnością, ja mam niewiele lepszy i działa mniej więcej płynnie (tzn. ma czasami lekkie przycinki) ale mam wszystkie ustawienia na minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a ja moje EK wczoraj odebralem :-)
i nie jest zle muzyka tylko do d... wyglada na to, ze od czasu jak CDP zaczelo dodawac Soundtracki z gier to i inni to robia nawet jezeli muza tandetna i nie powala...

kamera denerwuje i to mocno... zamiast zrobic jak np. w NWN2 kamere podazajaca za postacia to Ci karza nam klikac.... szlag trafiac zaczyna po 10 min obracania kamery :/

a teraz pytanko - co sie dzieje jak bohater zginie ? bo nie znalazlem nic w instrukcji.... ten cholerny duzy wilk mnie wyprawil na tamten swiat, ale nie wiem czy cos stracilem czy nie ? no i przy okazji gdzie jest ta pulapka w ktora mam go zaciagnac ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:30, GuzikTheGreat napisał:

a teraz pytanko - co sie dzieje jak bohater zginie ? bo nie znalazlem nic w instrukcji....
ten cholerny duzy wilk mnie wyprawil na tamten swiat, ale nie wiem czy cos stracilem czy nie
? no i przy okazji gdzie jest ta pulapka w ktora mam go zaciagnac ? ;>

Przenosi cię na początek lokacji w której umarłeś. Z tego co zauważyłem nie tracisz przy tym ani itemów ani expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam parę pytań odnośnie gry:

1.Jak używa się skilli ??? Przenosze je na pasek skrótów wciskam odpowiednie przyciski, ale jakoś różnicy żadnej nie widać

2.Do czego służą runy ??? W ekwipunku nie mogę nic z nimi zrobić i włożyć też ich się nigdzie nie da.

3.Do czego służą sztabki metalu i gdzie można coś z nich zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:45, YahooPL napisał:

ciach!

1. Po przeniesieniu je na pasek skrótów, jeden masz najprawdopodobniej podświetlony. Jak naciśniesz na drugi, to ten drugi się podświetli, to znaczy, że dany skill jest aktywny. Potem tylko naciskasz prawy przycisk myszy.

2. Runy można montować do różnych przedmiotów. Ja na przykład zmontowałem Runę z tarczą i uzyskała ona dodatkowe możliwości.

3. Na razie nie odkryłem do czego służą, ale przy rozmontowywaniu przedmiotu dostaje się właśnie sztabki metalu i, w przypadku miecza, rękojeść. Prawdopodobnie można je użyć do montowania mieczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:45, YahooPL napisał:

Ja mam parę pytań odnośnie gry:

1.Jak używa się skilli ??? Przenosze je na pasek skrótów wciskam odpowiednie przyciski, ale
jakoś różnicy żadnej nie widać

Przytrzmujesz LSHIFT i wciskasz PPM klikając przy tym na potwora.

Dnia 15.09.2007 o 10:45, YahooPL napisał:

2.Do czego służą runy ??? W ekwipunku nie mogę nic z nimi zrobić i włożyć też ich się nigdzie
nie da.

Możesz je zmontować razem z bronią u kolesia w mieście. Dodają te rzeczy, którze są do danej runy przyporządkowane, np. po zmontowaniu z daną bronią ta broń ma oprócz obrażeń dodawać ci siłe +3 itp.

Dnia 15.09.2007 o 10:45, YahooPL napisał:

3.Do czego służą sztabki metalu i gdzie można coś z nich zrobić ???

Jeszcze do tego nie doszedłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:45, YahooPL napisał:

3.Do czego służą sztabki metalu i gdzie można coś z nich zrobić ???


U kowala możesz pokryć nimi zbroję, żeby ją wzmocnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz :-)
ktos juz wylookal wojownika i maga na tyle, zeby powiedziec ktore UMIEJETNOSCI i na ktorych sciezkach rozwoju u nich sa nie warte inwestowania ?
kazdy dostal XXl do EK ?? czy mialem farta :D no prawie farta bo wole XL :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:15, GuzikTheGreat napisał:

powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz :-)
ktos juz wylookal wojownika i maga na tyle, zeby powiedziec ktore UMIEJETNOSCI i na ktorych
sciezkach rozwoju u nich sa nie warte inwestowania ?
kazdy dostal XXl do EK ?? czy mialem farta :D no prawie farta bo wole XL :P heh


Ja gram Nordyckim Wojownikiem i co prawda idę tylko w jedną stronę rozwoju a mianowicie Thora (dwóręczne bronie), ale powiem ci, że od kiedy nauczyłem się skilla Tornado Thora to rozwalam każdego (skill ten działa tak, że zadaje obrażenia wszystkim przeciwnikom wokół ciebie więc jak otaczają cię te potwory typu "na jeden strzał" to możesz takich nawet i 4 naraz połorzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną porcję pytań :D

1.Zastanawiam się na jakiej zasadzie naliczane są punkty, za które nabywamy nowe skille ...

2.Dostałem właśnie pobocznego questa polegającego na powrocie do jamy Fanfira (wielki wilk) i zabicia go na amen. Niestety nie da się zjechać poniżej jednego punktu HP. Jaki jest sposób na ubicie go na amen ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2007 o 14:24, YahooPL napisał:

2.Dostałem właśnie pobocznego questa polegającego na powrocie do jamy Fanfira (wielki wilk)
i zabicia go na amen. Niestety nie da się zjechać poniżej jednego punktu HP. Jaki jest sposób
na ubicie go na amen ???

Sćiągasz go na pułapkę i gdy ma jeden HP pułapka powinna się zamknąć...chociaż ja grając wojownikiem zamknąłem ją dopiero wtedy gdy użyłem skilla "Okrzyku bojowego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:27, Sarturias napisał:

Sćiągasz go na pułapkę i gdy ma jeden HP pułapka powinna się zamknąć...chociaż ja grając wojownikiem
zamknąłem ją dopiero wtedy gdy użyłem skilla "Okrzyku bojowego".


Tak się robiło za pierwszym razem ale ja dostałem misję by ponownie tam wrócić pułapka jest już zamknięta. Dostał ktoś juz może tego questa ??? Zleca go koleś w twierdzy Ultgara (czy jakoś tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:24, YahooPL napisał:

Mam kolejną porcję pytań :D

1.Zastanawiam się na jakiej zasadzie naliczane są punkty, za które nabywamy nowe skille ...


Punkty za które nabywamy nowe skille to punkty wiary. Jest to procentowa część zdobytych ogólnie punktów doświadczenia, z tego co pamiętam 15 lub 20%. Oprócz tego można zyskiwać PW ofiarując bogom magiczne przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 00:16, elfik12345 napisał:

> > a ja mma pytanie czy gra ruszy na procku 1.7 ghz ?? :D
>
> Ruszyć na pewno ruszy. Możesz mieć problemy z płynnością. Napisz jeszcze jaką masz kartę
graficzną.
> Dużo więcej zależy od karty.
grafike mam gf 5500 128 mb


Podejrzewam, że gra na takim sprzęcie będzie niegrywalna. Proponuję zmianę karty i procesora. Jeśli grafika jest pod AGP to GF 7600 GT chyba jest najlepszy. Liczy się również prędkość ramów i magistrali. Pokombinuj, popatrz za nowym hardware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:35, YahooPL napisał:

> Sćiągasz go na pułapkę i gdy ma jeden HP pułapka powinna się zamknąć...chociaż ja grając
wojownikiem
> zamknąłem ją dopiero wtedy gdy użyłem skilla "Okrzyku bojowego".

Tak się robiło za pierwszym razem ale ja dostałem misję by ponownie tam wrócić pułapka jest
już zamknięta. Dostał ktoś juz może tego questa ??? Zleca go koleś w twierdzy Ultgara (czy
jakoś tak).


Pomyliłeś Fanfira z Fenrirem.Fanfir to smok.Jego legowisko znajduje sie w drugim wyjsciu w sercu wulkanu(twierdza gnomów).Koles ktory zleca ci zadanie chce abys naprawil jego miecz.Szczatki miecza oddajesz kowalowi ktory zmontowal pulapke.Potem oddaje miecz temu gosciowi.On rozwala wejscie do leza Fanfira.Potem wystarczy juz tylko ubic smoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:09, Galileo napisał:

U kowala możesz pokryć nimi zbroję, żeby ją wzmocnić.


Żeby być precyzyjnym to należy dodać, że każdy metal daje inne resy:
żelazo 10% na ciemność
srebro 10% na truciznę
złoto 10% na ogień
dalej nie sprawdziłem ;P

Fenrir - czyli wilk - musi się najpierw wściec (kiedy to zrobi będzie wokół niego czerwona poświata - analogicznie do szału naszego bohatera), wtedy należy naprowadzić go na pułapkę. Kiedy pułapka nie działa, trzeba trochę z nim po tej pułapce pobiegać - na pewno się uda. Ja za pierwszym razem prawie go zabiłem - ale się nie da, bo się odradza ;P Straciłem wszystkie mikstury i się wkurzyłem. Potem okazało się, że musi wejść cały na pułapkę. Nie wystarczy, że na nią wejdzie np. przednimi łapami.

Fafnir - czyli smok - jest stosunkowo łatwy do ubicia dla postaci walczących wręcz. Rzuca grad meteorytów i ścianę ognia więc należy ostrożnie z nim postępować grając postacią walczącą na odległość. No i lata ;P

Mam też pytanie: czy ktoś z Was miał problem z wywalaniem gry podczas przechodzenia między lokacjami?
No i czy ktoś zna sposób (o ile taki istnieje) na możliwość robienia save''ów w inny sposób niż tak jak to było w Diablo. Chodzi mi o robienie np. kilku save;ów bez wychodzenia z gry. Przy tym wywaleniu podczas przechodzenia między poziomami zdarza się, że rozwala zupełnie postać - znikają przedmioty, skille etc. Postać nie nadaje się tym samym do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować