Zaloguj się, aby obserwować  
stg_Olo

LOKI - nowy h&s dla fanow Diablo

1301 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2007 o 14:46, The-Darkest napisał:

Mam takie pytanie, czy dla wikinga :D oplaca sie wogole pakowac cos w intgeligencje? Z tego
co skumalem najlepiej pakowac w sile i zrecznosc, czasem tez w zywotnosc i czasem w mane :)
dobrze mysle? Bo chyba sila skilli wikinga nie zalezy od inteligencji? To od czego...?

To nie jest wiking :). A co do inteligencji parę punktów możesz dac czasami się to przydaje (np. ja mając Tornado Thora i 90 many mogę tego użyc tylko 3 razy a to czasami trochę mało, ale powiedzmy troszkę ponad 100 many myślę, że w zupełności starczy (chyba, że idziesz w Odyna bo z tego co pamięta, miał też skile związane z magią... a może to był Tyr :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Nordem, bodajze 25 poziom, w inteligencje jak na razie nie dalem ani punktu :) Na razie roznie ze mna bywa, zdarza mi sie zagapic i nie widze jak mi zycie spada do zera. Nad drzewkiem sie specjalnie nie rozwodze, moze zaczne jak bede mial wiecej punktow wiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:26, master962 napisał:

mnie trochę denerwuje jak stwory pojawiają się znikąd :/ i jak przejdziesz na następną plansze
to wszystkie bestie się ogradzają :((

Dziwne bo u mnie się nie odradzają (co najwyżej parę potworków) dopóki nie wybiorę restart zamiast kontynuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:29, PharauhnMizzrym napisał:

> mnie trochę denerwuje jak stwory pojawiają się znikąd :/ i jak przejdziesz na następną
plansze
> to wszystkie bestie się ogradzają :((
Dziwne bo u mnie się nie odradzają (co najwyżej parę potworków) dopóki nie wybiorę restart
zamiast kontynuuj.

to ja nie wiem wiem że jak grałem np. Egipskim Magiem to jak przeszłem sobie z jednej części pustyni pokonując wszystkich wrogów poszłem dalej i się wróciłem to chyba wszystkie się odrodziły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2007 o 15:37, master962 napisał:

to ja nie wiem wiem że jak grałem np. Egipskim Magiem to jak przeszłem sobie z jednej części
pustyni pokonując wszystkich wrogów poszłem dalej i się wróciłem to chyba wszystkie się odrodziły
:(

Ba, jak się ma pirata to...;] Nie no żarcik wybacz :). To pewnie kolejny z długiej listy bugów w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:37, master962 napisał:

> > mnie trochę denerwuje jak stwory pojawiają się znikąd :/ i jak przejdziesz na następną

> plansze
> > to wszystkie bestie się ogradzają :((
> Dziwne bo u mnie się nie odradzają (co najwyżej parę potworków) dopóki nie wybiorę restart

> zamiast kontynuuj.
to ja nie wiem wiem że jak grałem np. Egipskim Magiem to jak przeszłem sobie z jednej części
pustyni pokonując wszystkich wrogów poszłem dalej i się wróciłem to chyba wszystkie się odrodziły
:(

u mnie też się nieodradzają.. a troche szkoda... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2007 o 15:41, plmko napisał:

u mnie też się nieodradzają.. a troche szkoda... ;/

Ale on pisał, że u niego się właśnie odradzają. A co do ciebie to jak wybierasz swoją postac to beirzesz kontynuuj czy restartuj, bo jak chcesz, żeby się potwory odnowiły musisz wziąśc restartuj wtedy fabułę masz tam gdzie skonczyłeś, wszystkie teleporty też, ale za to potwory w każdej lokacji są od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:40, PharauhnMizzrym napisał:


> to ja nie wiem wiem że jak grałem np. Egipskim Magiem to jak przeszłem sobie z jednej
części
> pustyni pokonując wszystkich wrogów poszłem dalej i się wróciłem to chyba wszystkie się
odrodziły
> :(
Ba, jak się ma pirata to...;] Nie no żarcik wybacz :). To pewnie kolejny z długiej listy bugów
w tej grze.

no jak pirsty sprzedają w Empiku to muszę się przyznać ;) ale jeszcze raz spawdze jak to z tymi stworami jest :) i mam jeszcze jedno pytanie a czy poziom wrogów rośnie wraz z poziomem mojej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2007 o 15:48, master962 napisał:

no jak pirsty sprzedają w Empiku to muszę się przyznać ;) ale jeszcze raz spawdze jak to z
tymi stworami jest :) i mam jeszcze jedno pytanie a czy poziom wrogów rośnie wraz z poziomem
mojej postaci?

Tego nie wiem ale raczej nie. Prędzej jest tak, że im dalej w lokacjach tym po prostu silniejsze potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem :) ale zobaczyłem że żuki mają więcej życia więc wolałem się spytać :) zresztą trochę dziwne wydaje mi się występowanie w grze Corteza który żył w XV-XVI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2007 o 16:09, Yarr napisał:

Nie? To skąd się tam wziął np. drakkar, Thor, Loki, Tyr etc. To jest wiking :D


No może i jet, mój błąd. Ale Nordycki Wojownik ładniej brzmi :D. Jest bardziej imba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze ja zapytam - gram (ponownie wrrrr...) łuczniczką (greczynką) i czy są w tej grze inne mapy niż ta sama trawa te same drzewna i krzaki tylko inaczej romieszczone i te same potworki (amazonki i wilki i węże - innych nie uświadczyłem ) mam dopiero 12 lvl i kilka plansz zaliczonych (ops zapomniał bym było kilka centaurów)
jaka ta gra jest denna - nuuuuudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dopiero na 12lvlu i już narzekasz ;P Przecież to dopiero początek. Do 12-15lvlu zaczynasz dopiero wchodzić w świat gry. Greczynką chodzi początkowo przez takie lokacje. Podobnie szamanką. Nordem biegasz po śniegu, ale i wchodzisz do wnętrza wulkanu etc. Potem zaczynają się świątynie, groty, labirynty. Jak nie masz cierpliwości to nie graj. Tylko po co wtedy w ogóle kupować gry tego typu? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraz ze zwiększaniem się poziomu postaci potwory staja się NIECO silniejsze - więcej życia.

Ja u Nordyka nie dawałbym NIC w energię i inteligencję, chyba że bulid na Odynie - wtedy trochę w inteligencję, nic w energię - przywołanie wilków uzupełnia niedobory.

scott
co możesz powiedzieć na 12 lvl''u? Ja mam 50 i dopiero,sie frajda z gry zaczyna - zaklęcia Ra są wymiatające - rzucanie łańcuchowe po prostu zamiata mobkami. Gorzej z defensywą, bo yu jest pies pogrzebany w bulidzie Ra.
To jest hack''n''slash a nie jakiś chłam. Ti trzeba bez przerwy siekać, siekać. Niech mi ktoś powie, że egipskie piramidy i tunele są nudna to ubiję :)

PharauhnMizzrym
Nordyk to wiking podobnie jak inni wojownicy z półwyspu skandynawskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 19:27, Yarr napisał:

Jesteś dopiero na 12lvlu i już narzekasz ;P Przecież to dopiero początek. Do 12-15lvlu zaczynasz
dopiero wchodzić w świat gry. Greczynką chodzi początkowo przez takie lokacje. Podobnie szamanką.
Nordem biegasz po śniegu, ale i wchodzisz do wnętrza wulkanu etc. Potem zaczynają się świątynie,
groty, labirynty. Jak nie masz cierpliwości to nie graj. Tylko po co wtedy w ogóle kupować
gry tego typu? ;P

oj oj - taki d2 ds czy titan quest nie jest az tak nudne - tam lokacje (titan ) cały czas się zmieniają i wszystko wygląda 100 razy lepiej -
po co kupować - bo lubię h&s (np. w titania gram od roku praktycznie bez przerwy)
a loki kupiłem trochę na wyrost i żałuje strasznie bo to bubel jest i tyle - może i ma fajne rozwiązania ale wykonanie gry jest żałosne
loki to - monotonia monotonia - sorki jak już po 2-3 h gry mam jej dość to dobrze o grze nie śwadczy dla mnie
żeby chociaż dało się w to grać bez stresowo (zwiechy błędy i tp. itd - zawieszjąca się postać w czasie walki )
sorki ale jak na grę z 2007 roku loki wygląda słabo - tylko nie pisz że grafika to nie wszystko - może w rasowych PRG tak ale w h&s gidzie prze 90% gry tylko mordujesz potworki to grafa i animacje mają cieszyć oko a nie zniechęcać i sorki ale po 6 czy 7 mapie tak samo wyglądającej i zabiciu setek amazonek mam chyba dość no i te wspaniałe zwiechy po przejściu na inną lokacje i znikające menusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh tam, mam wrażenie że niektórzy poprostu oczekiwali po gierce niewiadomo czego :) ja miałem małą przerwę bo musiałem konspekty do stażu robić i w dodatku spotkał mnie reinstal (Azteczką już byłem hohooo daleko) i jakoś nic mi nie przeszkodziło rozpocząć gry od nowa. Poza tym moja siostra się nawet w grę wkręciła, co prawda może to i nie najlepsza reklama bo jest strasznie niewymagająca jeśli chodzi o gry (na dobrą sprawę to jej nie robi różnicy czy biega się nordykiem z toporem i sieka gnomy, czy czarną kropką i zbija inne kropki :D). No nie wiem jak Wy, ale mnie tam Diablo/Diablo 2/Loki/TQ nie robi różnicy. BTW. Polecam Azteczkę na buildzie na Miclantecuthli, imo miliard razy lepiej niż na zmiennokształtnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować