Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2007 o 09:22, greg_f napisał:

Otóż jest taki pliczek ;] Nazywa się Normal-to-Colletctors Edition Patch. Sam używałem, ale
stwierdziłem, ze niepotrzebne obciążanie grafiki jest zbyteczne :)


Możesz mi do tego pliczku podać stronke jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 09:32, greg_f napisał:

Widać, że CDP się wycwaniło, bo zawsze przy pre-orderze pisało Gwarancja otrzymania na dwa
dni przed premierą. /.../


Często się tak zdarzało, ale tylko w przypadku bardzo dużych premier. Dla Hord nigdy nie było takiej gwarancji - musiałeś z czymś pomylić;) Na pewno podstawka miała taki "bonus".
Nie zmienia to faktu, że wszystkie opóźnienia, przesunięcia premier, kłopoty z dostawami na pewno nie wpływają pozytywnie na wizerunek CDP. Miejmy nadzieję, że ten 29 listopada jest datą ostateczną i za dwa za 10 dni będziemy mogli już grać... bo to oczekiwanie i kompletny brak informacji zaczynają mi powoli działać na nerwy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:31, Lfdracon napisał:

> Możesz mi do tego pliczku podać stronke jak możesz
Wklepałem tą formułkę do Google, i pierwszy lepszy wyświetlony wynik był taki:
http://www.mybittorrent.com/info/155604/
-.-


Ale mie załatwiłeś. Torentami nie umiem sie posługiwać :/. No wkońcu nikt nie jest doskonały ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo to oczekiwanie i kompletny brak

Dnia 19.11.2007 o 19:27, Rafal G napisał:

informacji zaczynają mi powoli działać na nerwy:/


Powoli? Ja tam już siekierę mam dawno naostrzoną... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 08:03, nazgul47 napisał:

Powoli? Ja tam już siekierę mam dawno naostrzoną... ;P


Ja tam jestem pokojowo do świata nastawiony;) Oczekiwanie wykorzystałem na powtórkę z kampanii, więc było co robić, a i patch 1.6 swoje trzy grosze dorzucił. Za jakiś tydzień Hordy powinny być na dysku damy radę... o ile rzecz jasna nie będzie już więcej obsuw. Bo wtedy, jak podejrzewam, udałoby im się mnie poważnie ... zdenerwować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 08:43, Rafal G napisał:

Oczekiwanie wykorzystałem na powtórkę z kampanii,


Ja na Starcrafta. A do świata tez jestem pokojowo nastawiony, wyłączając tylko tę część, która zawiera CDP. :P
Mam chociaż nadzieję, że to czekanie nie posło na marne, i nie otrzymamy znów wersji beta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 08:48, nazgul47 napisał:

Mam chociaż nadzieję, że to czekanie nie posło na marne, i nie otrzymamy znów wersji beta..


Myślę, że będzie dobrze. Raz, że w tym przypadku poświęcili naprawdę masakrycznie dużo czasu na przygotowanie dodatku, dwa, że morthi czuwa, więc są spore szanse, że nie uda im się niczego zepsuć:) No i chyba nie mogą sobie pozwolić na kolejną "wpadkę", bo co za dużo to niezdrowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wchodze sobie na onet sprawdzic czy sa juz wyniki konkursu, a tam:
"Bardzo przepraszamy, ale w związku z przesunięciem premiery gry, konkurs został wstrzymany."
chyba 2 dni temu sprawdzalem ostatnio, to konkurs trwal w najlepsze... a dzisiaj taki komunikat...
czemu dopiero teraz wstrzymali, na tydzien przed premiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=38048

Brawo panowie! Dzikie Hordy w styczniu.

Kolejny argument by zaopatrzyć sie w kartę, którą PayPal zaakceptuję i kupować przez e-baya czy jakieś sklepy zagraniczne.

Boże, jak coś można tak spartaczyć ;/

Spróbujcie tylko premierę Maski Zdrajcy przełożyć.

Btw. Świetny początek tygodnia! Już dwa tytuły przełożone na styczeń. Jak sobie nie dajecie rady to dajcie sobie spokój z polonizacjami bo cierpliwy człowiek szału już dostaje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kompromitacja CDP. Wychodzi teraz szydło z worka, że prace nad polonizacja są w raczkującym stadium.
CDP gratuluję profesjonalizmu. Normalnie wstyd i hańba.
Pora pomyśleć, o zagranicznych źródłach :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Theeee też chciałem to powiedzieć! Esz... Nie mogą jednej rzeczy zrobić na czas?

BTW : Też zamorduje jak MoB będzie później... Cały normalny świat już go ma... Podobnie zresztą jak z Hordami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, i to ma być poważna firma.Kiedy oni się zabrali za tłumaczenie?Wczoraj?To już nawet nie jest śmieszne, to jest żałosne.Może faktycznie daliby sobie spokój z polonizacją i wydali grę w języku angielskim. A z resztą co mnie to.Właśnie anulowałem pre-order, bo już miałem dość denerwowania się z powodu kolejnego przesunięcia premiery TotE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, ja już mam za sobą Lekturkę Heroes 5 Dzikie Hordy, ja tam mogę czekać na PL wersję, zadowolę się Eng wersją :) póki co, heh z jednej strony też jestem wkurzony że ciągle przesuwają premierę, ale z drugiej strony gra wyjdzie bardziej dopracowana od POdstawki i Kuźni :), i bez tych literówek i bugów w wyrazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to na dziś dzień rezygnuje z zamówienia. Trzeba plany pozmieniać, chciałem w listopadzie grać w Dzikie Hordy, a jak przejdę, to Wiedźmin. Wychodzi na to, że kolejność się zmieni.

Ogólnie szkoda słów. Ale mam nadzieję, że jak już to wyjdzie, to przynajmniej będzie w pełni grywalne i żadnych baboli nie będzie (bo jak będą to CDP podpadnie na całej linii, nie dość, że napsocili ludziom z EK Wiedźmina to jeszcze takie opóźnienie Hord. Jakbym wiedział to bym EK Wiedźmina zamówił, lepiej bym na tym wyszedł).
Sobie w końcu grubo ponad miesiąc dołożyli. A z Hordami miały przyjść dodatkowo książki i tak czekam już na to od półtora miesiąca prawie. No nic będziemy czekać dalej, ale zamówienia trzeba w końcu pozmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować