Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Szkoda tylko że patch zmienia niektóre opisy na j.angielski :\ Niby nie przeszkadza to tak bardzo, ale...

BTW. Niewiem czy to zasługa patcha ale postacie ruszają teraz ustami na cutscenkach (a przynajmniej bohaterowie), tyle że rzadko udaje im się zgrać z dubbingiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:12, Michal256 napisał:

1 grosz. Specjalny ślad bohatera znika po wczytaniu gry, pod warunkiem że aplikacja została
zrestartowana. Jeżeli wczytujesz grę w środku gry - ślad zostaje
2 grosz. Specjalny ślad bohatera można przywrócić wczytując dowolną (99% że dowolną, ale najlepiej
sprawdźcie) mapę od początku, a następnie można już bez problemu wczytać zapisany stan gry.
Można też przy tym skorzystać z opcji powtórz misję w menu gry.
3 grosz. Problem dotyczy również wersji 1.1


Ten problem jest nam już znany i został zgłoszony do Ubisoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 12:41, Guayar napisał:

Hmmm - lokalizacja jeśli chodzi o głosy to OK ale jako profesjonalny tester oprogramowania
zawiodłem się na licznych nieprzetłumaczonych tekstach - takie eliminujemy juz w 2 czy maks
3 buildzie :/ Ale gra wymiata to fakt. Ehhh może to spaczenie zawodowe, ale też widze przenikajace
się tekstury itp. Skąd tyle nieprzetłumaczonych tekstów - o to jest pytanie. Czy nie macie
dobrych testerów, którzy by przeszli gre lub zrobili pare testów ad-hoc na różnych planszach,
lub budynkach? to wyeliminowalo by przynajmniej ze 3/4 oczywistych angielskich tekstów. Pozdrawiam


Zapewne chodzi o wersję spatchowaną do 1.1, która uwstecznia w niektórych miejscach lokalizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 12:27, Śpiewul napisał:

Ostatnio gram sobie w Heroesów i odkryłem rzecz , która mnie miło zaskoczyła. Mianowicie :
wcześniej myślałem , że w piątce nie ma opcji "czekaj" , że jest jedynie "broń się". Ale się
myliłem. Kiedy wciśniesz klawisz "w" podczas bitwy , wtedy kiedy twoja jednostka ma się ruszyć
, jej miejsce spadnie tylko trochę w tabeli inicjatywy. Ten element znacznie pomaga w bitwie.
Nie wiem czy wy też o tym wiedzieliście ale chciałem poinformować.


Ta informacja znajduje się w instrukcji w dziale skrótów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że Herosi 5 są już oficjalnie dostępni na Polskim rynku, Jaskinia Behemota rozpoczyna cykl sondaży popremierowych. Ich tematy są uzgadniane z producentem serii Heroes, Fabrycym Cambounetem, a ich zebrane wyniki posłużą Ubisoftowi jako wskazówki przy wypuszczaniu najpierw łatek, a potem dodatków do Heroes V. Zaś część niewykorzystanych pomysłów, kto wie, może trafi do Heroes VI?...

Sondaże zaczynają się już teraz i będą miały formę wątków na naszym Imperialnym forum. Na odpowiedzi w każdym temacie mamy tydzień, przez ten czas odpowiedni wątek będzie przyklejony. Potem nastąpi podsumowanie (podesłane przeze mnie Fabrycemu) i wątek zostanie odklejony i dyskusje w nim, będą prowadzone dalej, ale już, powiedzmy, nieoficjalnie.

[Zmoderowane]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zaistalowaniem patcha 1.1. Mam zainstalowaną orygialną edycję kolekcjonerską, ściągnąłem odpowiedni patch do mojej gry i wyskakuje mi takie oto okienko:
Czy ktoś wie co można z tym zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 13:53, Ururam Tururam napisał:

> Czy ktoś wie co można z tym zrobić????

Ściągnąć pacza pasującego do wersji, którą masz.


Mam wersję kolekcjonerską i patcha do niej. Ściągnąłem dwukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 14:04, michał26 napisał:

ururam tururam, plz gdybys mogl mozesz odezwac sie do mnie na gg? moj nr. 2944806 podpowiem
ze chodzi o wspolprace :)


Nie mógłbym, bo nie uzywam gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 14:20, Soleila napisał:

Zaraz wystawimy Panu rachuneczek za reklamę ;)

; ) to raczej wystawcie mi bo przeze mnie musiał ja rozsławiać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować