Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2006 o 20:01, Krzysztofica napisał:

dobra pograliśmy sobie już trochę, więc jak oceniacie??? ja 9,5/10. największym minusem jak
dla mnie jest czasami praca kamery...


moja ocena 9/10 (mało map, podczas walki inna liczba jednostek na dolnym pasku a inna w rzeczywistości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:10, DjKamil napisał:

nie rozwaliłem :p ,jak moge sprawdzić czy mój dysk czyta dvd ??


nie dysk a chyba chodzi o naped? sprawdz co na nim pisze: dvd-rom czy cd-rom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:05, Tokagero napisał:

Mam ważne pytanie do CD-P
Gra z pathem 1.1 ma Auto-pathera, czyli sama ściąga łatki, ale jakie ? Ściąga wszystkie, angielskie
czy tylko Polskie ?
CIekawe czy ktoś odpowie ;)



Menu Start->Programy->Ubisoft->Heroes of Might and Magic V Edycja kolekcjonerska-> sprawdz aktualizacje :)to jest wlasnie autopatcher :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo :)) qpiłem hoMM5 na dvd a cos mi sie potegesowało bo mam tylko disc-rom ;/ i musze syzbko doqpic dvd-rom i podłaczyc 9ciekawe czy tot rudne :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:25, marp napisał:

Czy u was też są nieopisane niektóre artefakty??

Są w wersji angielskiej też tak było. Ale "Hełm Chaosu,, poza nazwą nie został przetłumaczony i to co daje pisze po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:01, Krzysztofica napisał:

dobra pograliśmy sobie już trochę, więc jak oceniacie??? ja 9,5/10. największym minusem jak
dla mnie jest czasami praca kamery...


Praca kamery bardzo mi sie nie podoba. Przede wszystkim bez sensu skacze gora dol.

A ja oceniamcałą serię HoMM tak - Najlepsza czwórka i zaraz za nią trójka, potem dwójka, i zaraz za nią piątka, a na końcu jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było takie pytanie ale czmu sa osobne Patche da różnych wersji CD, DVD, EK ??
Przecież wszyscy kupowali tą samą gre tylko na różnych nośnikach i z różnym wyposarzeniem (myśle tu o EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:01, juzio07 napisał:

W czwartej misji pierwszej kampani znalazłem ciekawą jednostkę. Znajduje się ona na zachód
od kartografa (tego na powierzchni). Ciekawe ile kosztuje i gdzie ją można kupic. Co to za
jednostka? Sami zobaczcie


da sie zatakowac ten czołg?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko - może ktoś już doszedł do kampanii z Elfami? w misji 2 trzeba odnaleźć Emerald Dragons i przyłączyć 20, gdzie one są? przeszukałam całą mapę, na powierzchni i w podziemiach a smoków nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:34, Tokagero napisał:

Dobra, zamknijmy ten temat, CD-P da nam patha na patha i będzie luz ;)


Pisze się patcha - nie patha. :) To tak na przyszłość a nie ze złośliwości. :) Pozatym błędy są efektem ciężkiej ale szybkiej pracy, bowiem rozgrywała się straszna "bitwa" między zwolennikami przyspieszenia premiery a zwolennikami opóźnienia. Szkoda, że gra nie wyszła np. 30 czerwca na całym świecie jednocześnie, ale bez takich błędów jak teraz. No cóż, mogą sobie narzekać teraz niecierpliwi. :) Przepraszam, wracam do Baldursa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prosbę o pomoc.
Mój napęd ( nagrywarka DVD Samsunga) zainstalowała sobie gierke (LEK) ,działa bez problemu ale po wyłączeniu kompa, i ponownym włączeniu napęd juz nie może odczytac płytki:-(((.Czyta wszystkie płytki DVD oprócz tej!!!Co jest nie tak przecież na początku bez problemu zainstalował a teraz wogóle nie czyta?? Pomocy :-(((.Nie mam wirtualnych napędów itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 21:04, Galadin napisał:

> Dobra, zamknijmy ten temat, CD-P da nam patha na patha i będzie luz ;)

Pisze się patcha - nie patha. :) To tak na przyszłość a nie ze złośliwości. :) Pozatym błędy
są efektem ciężkiej ale szybkiej pracy, bowiem rozgrywała się straszna "bitwa" między zwolennikami
przyspieszenia premiery a zwolennikami opóźnienia. Szkoda, że gra nie wyszła np. 30 czerwca
na całym świecie jednocześnie, ale bez takich błędów jak teraz. No cóż, mogą sobie narzekać
teraz niecierpliwi. :) Przepraszam, wracam do Baldursa...


ja tam się ciesze że gra już wyszła bo po pierwsze każdy mówi że UBI się spieszył bo nie myślał o graczach... on myślał o sobie bo UBI jest na tyle mądry że wypuszcza grę (nawet z błędami) i sprawdza czy to się sprzedaje. Jeśli Heroes by się nie sprzedawał, a oni wywalili by kupe szmalu jeszcze przez te 2-3 miechy zanim by to dopracowali a oni nie chcą splajtować tak jak #DO bo oni chcieli mieć gry bez błędów i trzymali w tłoczni je dłuugo a błędy i tak są bo one się ukazują najczęściej już PO premierze jak testują ją gracze. Jeżeli gra by była tworzona jeszcze dłuzej to pomyślcie sami że byłaby jeszcze droższa bo UBI chciałby nadrobić straty a tak stworzą takiego patcha (to jest 2 dni roboty dla jednego informatyka żeby go zrobić) i wy macie tanią grę, możecie się już nacieszyć tym co narazie macie, a UBI na tym nie traci więc ja uważam że ci którzy uważają że UBI źle zrobił że wypuscił już grę są czysto zgryźliwi. Jakby UBI trzymał jeszcze 3 miechy grę u siebie to byście mówili że strasznie długo wam czekać.
Nonsens!!!
A co do mojego któregoś poprzednika (nie pamiętam nicka) powiedział że jest słaba animacja laboratorium alchemika-Jak jesteś taki mądry to zrób lepszą bo mi się osobiście podoba tylko ci nie pasuje coś żeby pokazać innym że ty TEŻ jesteś zgryźliwy (jak większość osób która tu pisze na forum) moim zdaniem macie nie pokolei w głowach!
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować