Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2006 o 15:46, ZDUNAS napisał:

ja mam z pewnej gazety łatke i jak instaluje to mi pisze, że nie ma gry zainstalowanej... siet
poza tym jak zainstalowałem H5 na laptopie to jest pewien problem..
normalnie się wszystko ładuje, ale jak się załaduje to wychodzi do windowsa...
Wiecie może co z tym fantem zrobić... Laptop jest mocny P4 1gb ramu grafa X700....


rozumiem ze masz legalna kopie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 15:49, Deejay napisał:

> ja mam z pewnej gazety łatke i jak instaluje to mi pisze, że nie ma gry zainstalowanej...
siet
> poza tym jak zainstalowałem H5 na laptopie to jest pewien problem..
> normalnie się wszystko ładuje, ale jak się załaduje to wychodzi do windowsa...
> Wiecie może co z tym fantem zrobić... Laptop jest mocny P4 1gb ramu grafa X700....

rozumiem ze masz legalna kopie...?


zrozum, że mam oryginalnego Heroesa wersje DVD zakupiąną w pre-orderze w gram.pl
kurde po prostu wychodzi mi do windowsa.... skandal...załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 15:52, ZDUNAS napisał:

zrozum, że mam oryginalnego Heroesa wersje DVD zakupiąną w pre-orderze w gram.pl
kurde po prostu wychodzi mi do windowsa.... skandal...załamka


nie wiem. moze format... :D nie mam pomyslu. moze ktos bardziej kumaty ci odpisze. albo z obsluga techniczna sie skontaktuj poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o problem z zainstalowaniem łatki to należy pamiętać że są trzy różne wersje patcha: osobna do wersji kolekcjonerskiej, dvd i cd. Upewnij się że instalujesz odpowiednią łatkę do swojej wersji gry. Należy również pamię tać że najpierw trzeba zaistalować patch 1.1 a dopiero potem 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 15:11, Deejay napisał:

a jak to jest. jak sobie pobieram kolejna aktualizacje to poprzedniej chyba nie musze usowac...?
on podmienia pliki tak?


Instalator jest tak zrobiony, że automatycznie nadpisuje stary plik. Jest tak zrobiony, by był jak najbardziej intuicyjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 16:54, DiDivor napisał:

Instalator jest tak zrobiony, że automatycznie nadpisuje stary plik. Jest tak zrobiony, by
był jak najbardziej intuicyjny :D


to milo ;) a kiedy mniej wiecej bedzie juz ze zmienionymi nazwami wielkosci armii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musimy cos zrobic z wielkoscia Wahata :) gdyz nie miesci sie w okienku :) chyba bedzie trzeba wrocic do starych wielkosci z h5 - badz tez cos wymyslec innego - zobacz sam... moze jednak ten tlum bedzie dobry ?

a drugi obrazek jest po prostu ladny to tez go zalaczam :) zeby nie bylo ze dzisiaj umieszczam tylko obrazki z bledami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 17:46, morthi napisał:

musimy cos zrobic z wielkoscia Wahata :) gdyz nie miesci sie w okienku :) chyba bedzie trzeba
wrocic do starych wielkosci z h5 - badz tez cos wymyslec innego - zobacz sam... moze jednak
ten tlum bedzie dobry ?


a ni dy rydy czcionki pomniejszyc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mozemy ingerowac w mechanike gry to raz a dwa ta czcionka i tak jest mala wiec pomniejszenie jej spowodowaloby zupelna nieczyletnosc napisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 17:54, morthi napisał:

nie mozemy ingerowac w mechanike gry to raz a dwa ta czcionka i tak jest mala wiec pomniejszenie
jej spowodowaloby zupelna nieczyletnosc napisow


no to lepszy Tłum niz ataha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 19:02, Blood Elf napisał:

Ja bym był za powrotem wielkości takich jakie są w H5 żeby już nie robić z tego H3 :P


widac nie grales za duzo w poprzednich herosow ze nie razi cie ta zmiana...
a w twoim nicku nie powinno byc przypadkiem bloody (krwawy)...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj wiesz mi że grałem w H3 i to o wiele za dużo ;]od H2 to w ogóle zacząłem przygodę z grami komputerowymi a było to z 6 lat temu a w HIV dużo już nie grałem bo mi się ni podobała :P , bloody - może i powinno a może i nie powinno być :P ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodze teraz kampanie lochu. Jednak rozwój Czarnoksiężnika sprawia mi problemy (nawet z kołem skilli). W końcu zdecydowałem się na taki rozwój. Ktoś mógłby mi powiedzieć jego wady i zalety ? Abym już nie popełniał błędów na scenariuszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoj czarnoksieznik nie czaruje...wiec jest bohetarem ktory przegrywa niestety bitwy...

umiejetnosc rasowa u czarnoksieznika jest zupelnie nieuzyteczna gdyz zanim do niej dojdziesz zostaniesz pokonany...

codo grania czarnoksieznikiem ja polecam pana Sinitara :) ktory ma wszystkie zaklecia wzmocnione :)
wystarczy teraz tylko wziac sobie magie zniszczenia i mroku i je rozwinac wg swoich pomyslow :)oraz Talent Magiczny coby czesciej czary rzucac :) szescie by miec szczescie wojownika dzieki ktoremy czary beda na prawde bardzo potezne i Logistyke by brykac po Mapie przygod :) moim zdaniem to jest optymalny sposob rozwoju czarnoksieznika - czyli bohatera czarujacego :) a wojska sobie poradza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CD Projekt zupełnie juz zrezygnował z wydawania patchy? Czy 1.2 jest ostatnim, który wydali czy jak? Bo coś nie widzę aby się palili do aktualizowania i poprawiania błędów gry. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni sie chyba obrazlili po tym jak im powiedzialem co mysle na temat ich pracy...i teraz na wszelki wypadek nie beda niczego wypuszczac zeby sie ich nikt nie czepial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować