Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 12:03, morthi napisał:

tylko na co to zmienic:D zeby sie zmiecsilo ;)

Spróbuj "Nie można nawiązać połączenia" albo po prostu "Brak połączenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:32, flymar napisał:

> > tylko na co to zmienic:D zeby sie zmiecsilo ;)
A może krócej... "Błąd łącza"?


Nie wiem, jak dla mnie to trochę dziwnie brzmi.. Tak jakby system przy starcie informował nas o nie podpiętej klawiaturze komiunikatem typu "Błąd kabla":D
Najlepiej chyba jednak brzmi wspomniane już "Błąd podczas próby połączenia". No a jeśli ma to być ekstremalnie krótkie wyrażenie to po prostu "Błąd połączenia" i sprawa załatwiona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:44, Majkell napisał:

> > > tylko na co to zmienic:D zeby sie zmiecsilo ;)
> A może krócej... "Błąd łącza"?

Nie wiem, jak dla mnie to trochę dziwnie brzmi.. Tak jakby system przy starcie informował nas
o nie podpiętej klawiaturze komiunikatem typu "Błąd kabla":D
Najlepiej chyba jednak brzmi wspomniane już "Błąd podczas próby połączenia". No a jeśli ma
to być ekstremalnie krótkie wyrażenie to po prostu "Błąd połączenia" i sprawa załatwiona;)

No tak, "Błąd połączenia" jest o wiele lepszy niż "Błąd łącza":D. A może "Połączenie nieudane"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .
Mam pytanie odnośnie dożywotniej gwarancji ,a mianowicie moja płyta z Heroes V jest uszkodzona i nie wiem czy muszę wysłac do CDprojektu całą grę łącznie z Heroes III w oryginalnym opakowaniu (pudełku) czy samą płytę z grą H5.
Może ktoś już korzystał z Dożywotniej Gwarancji i jeśli tak to proszę aby opisał całą procedurę ,jak to w praktyce wygląda.
Za wszelkie odpowiedzi będę wdzięczny.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 11:21, robert94 napisał:

Heyah
Byłem już w 8misji
i poszły mi sejvy
ale sie zdenerwowałe,m


No to użyj teraz cheatów, aby ponownie znaleźć się w 8misji. Ja nie widzę problemu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:35, MAR Cinek napisał:

Czemu nie dodaliście mnie do autorów?


Do pre bety zostali dodani Ci którzy najwiecej zglosili bugów, które mogły zostać usuniete, Ty zaś przysłałeś jeden raport, który polegał na wskazaniu elementów nie podlegajacych poprawie ze względu na brak ich w kodzie edytora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:32, koko112 napisał:

/ciach/

Wejdź w Moje konto i przy zarejstrowanym Heroes''ie będzie przycisk wymień. Kliknij go i pojawią się instrukcje, co masz zrobić. Z tego co kiedyś czytałem, to wysyła się tylko uszkodzoną płytę, ale informacje jakie otrzymasz na stronie wymiany będą pewniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Wcześniej miałem internet 128kb/s i mi strasznie lagowało że osz wyrzucało z gry na ubi.com teraz mam 256kb/s i mam pytanie czy by mnie już nie wyżucało.Pytam bo nie mam go na dysku:/(skasowałem bo mi sie na solo znudziło a na necie jak grać jak mnie wyrzuca ;] )No więc mam takie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy;D Jeszcze ostatnie przeglady i modernizacje kodu i gotowe;D

Zwłaszcza, że teraz nie moge znaleść błędów;D Beta testerzy też:D Więc już niebawem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:58, Shadow SSJ Warrior napisał:

Nie ma sprawy;D Jeszcze ostatnie przeglady i modernizacje kodu i gotowe;D

Zwłaszcza, że teraz nie moge znaleść błędów;D Beta testerzy też:D Więc już niebawem;D



Trzeba przyznać, że w edytorze mało znaleźliśmy błędów, ale jakieś małe się znalazły. Tak wogóle kawał dobrej roboty został wykonany przez tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;D Wydane dwa Update dla testerów oraz kilka poprawek na trzeci to był bilans w wersji Alfa, teraz jest naprawdę trudno znaleść bugi, ale jak cooś się znajdzie to i wyjdzie kolejny update;D O czym poinformuje na stronie i na poczcie betatesterów;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ogłoszenie parafialne;D

Od dzisiejszego dnia dostępna jest wersja Beta tłumaczenia edytora map dla wszystkich zapraszam do pobierania na stronie projektu.

http://www.daimonfrey.prv.pl/heroes5.html

Na samym dole działu download.

Dziś z Daimon Frey''em usuneliśmy ostatnie błedy i po długich naradach postanowiliśmy udostępnić. W tym miejscu chciałbym podziękować testerą, którzy przyłozyli się do wychwytania błędów.

Pułapki i błedy, podczas wydawania update: - czyli co mozna było zrobić by mieć edytor map PL poza testami - Wystarczyło pobrać, któryś z update by przetłumaczyć sobie do wersji alfa ze strony.
- Przez tydzień na stronie Daimon Frey''a był odnosnik do wersji alfa.

Ale to juz historia;D Teraz prosze bardzo dla was wydanie Beta dostepne bez ograniczeń;D

Juz wkrótce planujemy wersje Final;D

Pozdrawiam Shadow SSJ Warrior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować