Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Natchnienie ładnie to brzmi;D Pytanie pomocnicze przegladaliście czy są hjeszcze pliki po ang czy wam się nie chciało w końcu to ponad 11.000 plikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 19:23, Shadow SSJ Warrior napisał:

Natchnienie ładnie to brzmi;D Pytanie pomocnicze przegladaliście czy są hjeszcze pliki po ang
czy wam się nie chciało w końcu to ponad 11.000 plikow

Oj, przeglądaliśmy mnóstwo plików. :) Nie wiem, czy są jeszcze jakieś angielskie nazwy. Jakby były, to ktoś na pewno dałby jakiegoś screena. A od dłuższego czasu nikt nie zgłaszał, że znalazł jakiś błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 19:23, Shadow SSJ Warrior napisał:

Natchnienie ładnie to brzmi;D Pytanie pomocnicze przegladaliście czy są hjeszcze pliki po ang
czy wam się nie chciało w końcu to ponad 11.000 plikow


Wszystko zostało przegladnięte dokładnie :D Przeglądnij 200 stron tego tematu :D to zobaczysz :) Lub historię naszego Unofficial Patch''a :D

Zapraszam na stronę

http://members.lycos.co.uk/homam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak do patcha 1.1 siedziałem i wdrązałem się w każdy pliczek... Jak tylko znajde trochce czasu przeszukam je jeszcze raz z tym, że w patchu 1.2. czekam nadal na edytor, jeżeli wyjdzie w języku angielskim to szykuje ząbki może uda mi się jego truktóre przekodować jak to było ze starymi grami;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro na stronce Unofficial Patch''a będzie aktualizacja, dodam parę nowych MOD''ów oraz zaktualizowany Unofficial Patch E (Było kilka kosmetycznych poprawek)

Tak myślę, że praca matiz123''a będzie wydana jako osobny MOD, chyba, że będziecie chciali ją umieścić w Unofficial Patch''u. To zależy tylko od was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 19:42, DiDivor napisał:

Tak myślę, że praca matiz123''a będzie wydana jako osobny MOD, chyba, że będziecie chciali
ją umieścić w Unofficial Patch''u. To zależy tylko od was :)

Według mnie to powinno być w naszym patchu, bo jednak te informacje są bardzo przydatne i chyba każdy powinien je mieć. :) Ale zobaczymy, co inni mają do powiedzenia na ten temat. :) Oczywiście nie obrażę się, jeśli zrobicie z tego MOD-a. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka praca i na MOD-a ? Chłopak bardzo się napracował, a o jego pracy większość nie będzie wiedzieć :(
Moim zdaniem obowiazkowo w patchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalizacje Sylwanu są już gotowe i zrobiłem już połowę Nekropolis. Czyli jakieś 25-30% jest zrobione :) Możliwe, że jutro wszystko będzie zrobione. I mam nadzieję, że moja praca znajdzie się w nieoficjalnym patchu. Jeśli tak, to może zmienimy jego nazwę na 1.2f? :P No bo to, co robię to dosyć duże osiągnięcie okupione dużym nakładem pracy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ja wiem ze to troche głupie ale ja sie zbytnio nieorientuje na tej stronie Rapidshare.de mozę mnie ktosnaprowadzic jak mam z tamtą ściagac mody itd
ps: odzyskałem dźwięk
pps(h): wina karty muzycznej :P troche mi to czasu zarabło ale mam muze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 22:15, Radek15 napisał:

Szakalec jak u ciebie jest czy ci rycerze są zamienieni wyglądem z upiorami bo u mnie tak
jest

identyko... niestety ale po głebszym namysleniu juzto zrozumiałem :> tera chyba kostucha ma umiejetnosci czarnego rycezrza i jego staty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 22:18, szakalec napisał:

> Szakalec jak u ciebie jest czy ci rycerze są zamienieni wyglądem z upiorami bo u mnie
tak
> jest
identyko... niestety ale po głebszym namysleniu juzto zrozumiałem :> tera chyba kostucha
ma umiejetnosci czarnego rycezrza i jego staty :D


Mi się to nie podoba i chyba masz rację że kostuchy mają staty czarnych rycerzy bo jak walczyłem z czarnymi rycerzami o wyglądzie kostuchy to użyły one zdolności rycerzy (tylko nie pamiętam jakiej) chyba wyrzucę tego moda. Używasz moda który zmienia wygląd gargulców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś że te gargulce są bardzo podobne do impów. Mi też się podobają mody z drzewcami, entami, inkwizytorami. Inkwizytorzy o wiele lepiej wyglądają w wersji z moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnerwiają mnie już te Heroesy 5. Zainstalowałem patcha 1.1 - przestały mi działać wszystkie savy :/ (byłem w trzeciej kampani). Potem przeszedłem kolejne 2 kampanie i wyszedł nowy patch 1.2. Zainstalowałem go. I znowu to samo - nie działają wszystkie poprzednie savy :[. To już jest "lekko" wkurzające. W końcu to podobno mają być poprawki do gry, a nie jakiś syf, który naprawia kilka rzeczy, a resztę (polonizację i zapisane stany gry) psuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś to napisałe ze kompa maił 25050 many czy jakostak to jest umiejetonosć co dodaje 100mani i 2 do mocy i jeszcze zwieksza mane razy 2 ale to juz inna umejetnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować