Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

po to zeby miec aktualna wersje- gra przyspiesza a skoro Tobie zwolnila to moze ja przeinstaluj - i nie zapomnij o nieoficjalnym patchu 1.2d updated 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam problem... skonczylem pierwsza kampanie po czym moglem wybrac kolejna,ale wylaczylem gre i teraz pupa bo nie mam do wyboru ZADNEJ kampanii a jak wczytam gre i ukoncze scenariusz to i tak nie moge przejsc dalej.. ludze co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:56, ŁukaszBG napisał:

kurcze mam problem... skonczylem pierwsza kampanie po czym moglem wybrac kolejna,ale wylaczylem
gre i teraz pupa bo nie mam do wyboru ZADNEJ kampanii a jak wczytam gre i ukoncze scenariusz
to i tak nie moge przejsc dalej.. ludze co robic??

Może reinstalka gry???To pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:53, morthi napisał:

po to zeby miec aktualna wersje- gra przyspiesza a skoro Tobie zwolnila to moze ja przeinstaluj
- i nie zapomnij o nieoficjalnym patchu 1.2d updated 3


To nic nie da - niektórzy (w tym i ja) już mają takie "szczęście" z patchem 1.2 - zamiast poprawy, pogorszenie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:57, skubsa napisał:

> kurcze mam problem... skonczylem pierwsza kampanie po czym moglem wybrac kolejna,ale wylaczylem

> gre i teraz pupa bo nie mam do wyboru ZADNEJ kampanii a jak wczytam gre i ukoncze scenariusz

> to i tak nie moge przejsc dalej.. ludze co robic??
Może reinstalka gry???To pomaga :-)


ehh zobacze... ale jak dodam nowy profil to jest oki... tzn mam 1 kampanie;) mam werscje 1.2 moze to przez to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a o to Ci chodzi :) to niestety ale tak jest ze istoty przywolane ruszaja sie z predkoscia normal a inne z predkoscia wybrana przez gracza :) oyt blad zwykly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie dostalem ale co mi po tych mapkach skoro jedna z nich byla w edycji kolekcjonerskiej a druga w patchu 1.2 ? absurd :D

ftp://ftp.ubi.com//emea/homm5/goodies/bonus_maps.pak - tutaj sobie je mozesz sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Postanowiłem wydać Heroes V Unofficial Patch v1.2f. Może nie zawiera on tyle poprawek, co inne, jednak zostały do niego dodane Specjalizacje Miast, co jest bardzo ważnym dodatkiem.

Pobrać go możemy tam gdzie zawsze, czyli:

http://members.lycos.co.uk/homam/

Dodatkowo na stronie rozwinęłem dział "MODs", gdzie znajdziecie najlepsze MODy do Heroes V. Zapraszam do ściągania i testowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle się tutaj naczytałem o tych patch''ach... Nie zainstalowałem jeszcze żadnego z nich, ponieważ gra mi się poprostu przyjemnie w wersję podstawową. Angielski to również żaden problem dla mnie i nie przeszkadza mi obecność np. opisów niektórych talentów czy czarów właśnie w tym języku. No ale mam pytanie, czy pomimo tych wszystkich baboli w oficjalnych patch''ach warto je instalować? Nie wiem czy ma sens choćby narażać save''y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 10:30, conradzik napisał:

Tyle się tutaj naczytałem o tych patch''ach... Nie zainstalowałem jeszcze żadnego z nich, ponieważ
gra mi się poprostu przyjemnie w wersję podstawową. Angielski to również żaden problem dla
mnie i nie przeszkadza mi obecność np. opisów niektórych talentów czy czarów właśnie w tym
języku. No ale mam pytanie, czy pomimo tych wszystkich baboli w oficjalnych patch''ach warto
je instalować? Nie wiem czy ma sens choćby narażać save''y...

ja też chcę kampanię skończyć na wersji 1.0 - po co ryzykować grę od początku. Jedyne co mnie zirytowało to brak jakiegokolwiek opisu niektórych artefaktów... Jak przjdę kampanię pokombinuję z patchami - pewno do tego czasu bedzie już 1.3 albo i 1.4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

instalowanie patchy 1.1, 1.11, 1.2 i w koncu 1.2f_updated jest moim zdaniem koniecznoscia i jedynym sposobem by gra byla w pelni przyjemna i dopracowana

ilosc bledow ktore zostaly naprawione, plansze zbalansowane oraz poprawione potwory jest ogromna a gra w wersji 1.0 nie jest ta sama gra w wersji 1.2

zostajac przy wersji 1.0 nie mzoesz grac w multi - jak dla mnie to wystarczajace powody by zaktualizowac gre

tutaj masz pliki readme do kazdego z pachy oficjalnych

http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=2431&pid=15868
http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=2431&pid=19628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 09:47, DiDivor napisał:

Witam. Postanowiłem wydać Heroes V Unofficial Patch v1.2f. Może nie zawiera on tyle poprawek,
co inne, jednak zostały do niego dodane Specjalizacje Miast, co jest bardzo ważnym dodatkiem.

Pobrać go możemy tam gdzie zawsze, czyli:

http://members.lycos.co.uk/homam/

Dodatkowo na stronie rozwinęłem dział "MODs", gdzie znajdziecie najlepsze MODy do Heroes V.
Zapraszam do ściągania i testowania :D


Hej, mam pytanko do SevMOD. Przecież za pokazywanie liczbowej ilości przeciwnika służy specjalny talent (Logistyka?). Tym modem sprawiasz więc, że jest on bezużyteczny, nie? Co do innych modów niezłe - szczególnie podobają mi się te, przywracające tesktury niektórych jednostek. Gratulacje i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:24, The.Vinci napisał:


Hej, mam pytanko do SevMOD. Przecież za pokazywanie liczbowej ilości przeciwnika służy specjalny
talent (Logistyka?). Tym modem sprawiasz więc, że jest on bezużyteczny, nie? Co do innych modów
niezłe - szczególnie podobają mi się te, przywracające tesktury niektórych jednostek. Gratulacje
i dzięki.

Przecież mod pokazuje orientacyjną ilość jednostek - czyli nie integruje w logistykę (jest to poprostu przełożenie liczbowe wyświetlanej ilości pod nazwami - kilka, sfora itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie logistyka a odkrywanie - jak juz zostalo zauwazone to tylko orientacyjne wielkosci - rownie dobrze mozna to sobie wydrukowac czy tez napisac na kartce pamieru dzieki czemu nie ma sie zadnych problemow przy grze w multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować