Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Witam panów... Czy wie ktoś z was czy powstaje trzeci dodatek do Homm''a 5? Chciałbym kupić sobię złotą edycję i jeżeli następny dodatek jest w drodze to wstrzymam się z zakupem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 17:22, Domaku napisał:

Witam panów... Czy wie ktoś z was czy powstaje trzeci dodatek do Homm''a 5? Chciałbym
kupić sobię złotą edycję i jeżeli następny dodatek jest w drodze to wstrzymam się z zakupem
:D


kup sobie tylko dziekie hordy - w tym dodatku jest wszystko i nie potrzebujesz podstawki i kuzni przeznaczenia
kapanie mozna sobie sciagnac z netu - Tribes of the East to wszystko co Ci potrzebne - nie przeplacaj ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pamiętam, że Heroes Complete miał zaskoczyć nas przed wakacjami? :) CDP macie coraz mniej czasu aby nas nie zawieść :) A tak na serio to może jakaś konkretniejsza data, czyli miesiąc, bo dawno nie wspominano o tym, a fani nie obrażą się jak powiecie grudzień :) Przynajmniej ja nie :) Bo na to wydanie poczekam i 10 lat, jak będę miał pewność, że wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z "na wiosnę" i "przed wakacjami" zrobiło się "na po wakacjach". Proponuję przejrzeć nowy temat w dziale konsulów dla konsula ds. serii wydawniczych CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce, gdy sięgnę pamięcią wstecz i zajrzę do jakiegoś starego numeru CDP Insidera, gdzie figurowało: "Heroes Complete: data premiery: listopad 2007". Coraz częściej mam wrażenie że o tym wydaniu wszyscy zapomnieli lub spychają je gdzieś na bok. Też jestem cierpliwy, ale do granic...

@Mistic: Najnowsza wiadomość od Akne o HC brzmi: "Nie, niestety nie." Kiedyś(chyba jeszcze w poprzednim jej temacie) pisała coś w rodzaju "ok, ok, postaramy się żeby było przed wakacjami". Zresztą - myślę, że jeśli sam przejrzysz temat, zorientujesz się w sytuacji dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem temat nowego konsula ds. serii wydawniczych i pytanie tam zadał Mistic :) a konsul opowiedział, że po wakacjach. Bo Akne, wyczytałem, już nie jest konsulem od tych spraw. Ja też dobrze pamiętam tego Insidera... Ale ten listopad to Im zdecydowanie nie mógł wyjść, jako że na zachodzie HC wyszedł później (styczeń? nie pamiętam)
EDIT: teraz wyczytałem, że Akne jest konsulem ds. sklepu gram, tj. wszystkich promocji dostaw itp. PanicZIUT może wie lepiej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 18:07, Teokrata napisał:

> Witam panów... Czy wie ktoś z was czy powstaje trzeci dodatek do Homm''a 5? Chciałbym

> kupić sobię złotą edycję i jeżeli następny dodatek jest w drodze to wstrzymam się
z zakupem
> :D

kup sobie tylko dziekie hordy - w tym dodatku jest wszystko i nie potrzebujesz podstawki
i kuzni przeznaczenia
kapanie mozna sobie sciagnac z netu - Tribes of the East to wszystko co Ci potrzebne
- nie przeplacaj ;-PPP



Wejdź na mojego Gram Sajta, to będziesz mógł ściągnąc sobie Mapki z Podstawki i Kuźni Przeznaczenia, chodzi o te z filmikami. Których niema w Dzikich Hordach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 01:05, Mistic napisał:

Oczywiście z "na wiosnę" i "przed wakacjami" zrobiło się "na po wakacjach". Proponuję
przejrzeć nowy temat w dziale konsulów dla konsula ds. serii wydawniczych CDP.


i dobrze, im pozniej tym bedzie taniej :D
i po wakacjach pewnie bedzie juz 3.1 - i aktualne drukowane kompendium :P (jesli w ogole bedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 23:03, moonman napisał:

i po wakacjach pewnie bedzie juz 3.1 /.../


Hmmm... 3.1 po wakacjach? A o tym wiadomo już coś konkretnego czy po prostu masz taką nadzieję?;) Nigdzie do tej pory nie widziałem żadnego konkretnego terminu, w którym ten patch miałby się ukazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 23:22, Rafal G napisał:

> i po wakacjach pewnie bedzie juz 3.1 /.../

Hmmm... 3.1 po wakacjach? A o tym wiadomo już coś konkretnego czy po prostu masz taką
nadzieję?;) Nigdzie do tej pory nie widziałem żadnego konkretnego terminu, w którym ten
patch miałby się ukazać...


niestety tylko nadzieje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 20:19, moonman napisał:

niestety tylko nadzieje... :(


Trzeba trzymać, żeby się spełniły. Choć tak naprawdę bardziej zależy mi chyba na 2.2 dla Kuźni, który ma się pojawić w parze z Hordowym patchem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 11:20, marlen230 napisał:

Wiadomo już cokolwiek o szóstce? Mineły juz 2 lata od premiery 5...


Wiadomo, że będzie i nic poza tym. Nie spodziewałbym się jej wcześniej niż w 2010/2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 11:25, Rafal G napisał:

> Wiadomo już cokolwiek o szóstce? Mineły juz 2 lata od premiery 5...

Wiadomo, że będzie i nic poza tym. Nie spodziewałbym się jej wcześniej niż w 2010/2011.

Yyy.. chyba troszkę przesadzasz. Nie zdziwłbym się gdyby już w przyszłym roku wydali HVI. Przecież nawet V nie robili tyle czasu ile ty zakładasz. A w sumie nie zdziwiłbym się gdyby HVI wyszło również na konsole nowej generacji.

P.S. Ale żeby tak nie spamować to: morthi, czy patch 3.1 ujrzy kiedyś światło dzienne, czy może NIVAL już nie będzie wydawać patchy do HV i dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:09, 4YoU napisał:

Yyy.. chyba troszkę przesadzasz. /.../


W przyszły rok szczerze wątpię, chyba że ewentualnie w okolicach Bożego Narodzenia, ale i to jest raczej mało prawdopodobne. O ile mi wiadomo prace nad szóstką nadal pozostają jedynie w fazie planów, nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia o ich rozpoczęciu. Myślę, że lato/jesień 2010 jest najbardziej prawdopodobnym terminem;)
Poza tym mnie jakoś wcale się śpieszy. Mam też nadzieję, że i UBI nie będzie się spieszyło i tym razem już na dzień dobry wypuszczą dopracowaną, bezbłędną grę;) Trzeba wziąć też pod uwagę opóźnienia jakie wystąpią w przypadku polskiej premiery... A na razie można spokojnie jeszcze pograć w piątkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:17, Rafal G napisał:

> Yyy.. chyba troszkę przesadzasz. /.../

W przyszły rok szczerze wątpię, chyba że ewentualnie w okolicach Bożego Narodzenia, ale
i to jest raczej mało prawdopodobne. O ile mi wiadomo prace nad szóstką nadal pozostają
jedynie w fazie planów, nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia o ich rozpoczęciu.


Nie chce ci nic mówić, ale UBI nie ma zwyczaju oficjalnie informować, że zaczął prace nad daną grą. Często nawet zaprzecza że tak jest, choć naprawdę pracują nad daną grą. Przykładem może być Prince of Persia 4(oficjalnie ogłosili że w ogóle będzie taka gra gdzieś z miesiąc temu, a gra wychodzi już w Boże narodzenie - czy to oznacza że grę tą będą robić tylko przez jeden rok), sam widzisz. No ale już się nie sprzeczajmy i nie spamujmy, bo HVI wyjdzie kiedy wyjdzie, a teraz NIVAL mógłby przynajmniej wydać patch do Hord, gdyż są one troszkę zbugowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą pzrynajmniej nie zapowiada - a potem nie jest tak - premiera 3 miesiące później niż zapowiadano. mi to nie przeszkadza. Ale pograłabym sobie w szóstkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:09, 4YoU napisał:

P.S. Ale żeby tak nie spamować to: morthi, czy patch 3.1 ujrzy kiedyś światło dzienne,
czy może NIVAL już nie będzie wydawać patchy do HV i dodatków?


nic mi niestety na temat patcha nie wiadomo - ubi pracuje na heroes: kingdoms (ktore zalicza kolejne opoznienie) kiedy bedzie to bedzie :) ale patch jest bardzo potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 19:19, morthi napisał:

nic mi niestety na temat patcha nie wiadomo

Pozwól, że przytoczę Twoje wcześniejsze wypowiedzi:
"na chwile obecna mam jedynie informacje o pracach nad patchem 3.1 a w zwiazku z tym potrzeba implementacji nieoficjalego patcha..."(13.02.2008)
i
"aktualnie trwaja prace nad patchem 3.1 (z tego co mi wiadomo), a patch 2.2 bedzie rozwijany po wydaniu wlasnie patcha 3.1 :)" (26.02.2008).
Troszkę to koliduje z tym co dzisiaj powiedziałeś ;) .

Dnia 29.05.2008 o 19:19, morthi napisał:

- ubi pracuje na heroes: kingdoms (ktore zalicza kolejne opoznienie) kiedy bedzie to bedzie :) ale patch jest bardzo potrzebny

No ale chyba całe UBI czy NIVAL nie pracuje nad Kingdoms, ponieważ nie dość że będzie to gra przeglądarkowa, to jeszcze są w niej używane elementy zrobione dla potrzeb Heroes V(np. ikony jednostek czy bohaterów), czyli większą część roboty mają już z głowy. Więc nie wiem co tam Nival kombinuje, ale trochę głupio z ich strony, że tak olewa fanów Heroesa, no ale cóż. Co możemy zrobić? Nic :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować