Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Czy ktoś z łaski swojej mógłby napisać w jaki sposób ja mam sie dostać do Nikolaja w piątek misji kampanii sylvan żeby mu wreszcei nakopać do d**ska? Mam już te Feniksy a za cholerę jasna nie mogę znaleźć monolitu prowadzącego do południowo zachodniej czy środkowej części mapy. :-/
Nie wiem, chyba ślepy jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 12:06, HumanGhost napisał:

Czy ktoś z łaski swojej mógłby napisać w jaki sposób ja mam sie dostać do Nikolaja w
piątek misji kampanii sylvan żeby mu wreszcei nakopać do d**ska? Mam już te Feniksy a
za cholerę jasna nie mogę znaleźć monolitu prowadzącego do południowo zachodniej czy
środkowej części mapy. :-/
Nie wiem, chyba ślepy jestem..


Ten monolit z tego co pamiętam to znajduje się w północno wschodniej części podziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 18:40, Lfdracon napisał:

> Gdzie mozna znalezc dodatkowe mapy do Herosow V ?
> np mapy z podstawki i Kuzni Przeznaczenia bo mam tylko Dzikie Hordy...

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=mapy+heroes+5&btnG=Szukaj+w+Google&lr=
Do wyboru, do koloru...


ech... tyle to sam potrafię - pytałem o jakieś SPRAWDZONE i GODNE POLECENIA mapy a najlepiej jakieś MAPPACKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 19:13, ChrisBgnr napisał:

Proszę bardzo:
troszkę polskiej twórczości - http://homm5.gram.pl/map.php?cid=1
i coś co wystarczy na dłuuuugo - http://www.maps4heroes.com/heroes5/maps.php

A jeżeli posiadasz tylko "trajbsy" warto się zainteresować tym - http://www.heroes-fr.com/en/original_campaigns.php

GL/HF


wielkie dzięki !!! tak mam tylko Tribes - dlatego szukam map bo wszystko inne w dodatku jest ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzikie Hordy - moje wrażenia...

Kupiłem samodzielny dodatek do Herosów V - dzikie Hordy za jakieś 50pln i jestem zachwycony !!! nie dość, że można grać w hot seat każdym zamkiem z podstawki to jeszcze są krasnoludy z poprzedniego dodatku oraz oczywiście Orki ];->>> Dodatek ten wprowadza również zmiany w balasie i poprawki oraz umożliwia ulepszenie każdej jednostki na dwa różne sposoby np szkielet może zostać łucznikiem lub lepszym wojownikiem... Do tego nowa kampania i to co w Herosach już się sprawdziło wcześniej, czyli generator losowych map, zestawy artefaktów, karawany... jakie mam wrażenia po degustacji ?

Nareszcie Herosi, którzy nie tylko nie są gorsi od części trzeciej ze świetnymi dodatkami, ale są od niej po prostu lepsi ! Dlatego, że maja świetną, dobrze animowana grafikę i warhammerowy design. Jednostki posiadają pełno zdolności a nie tylko suche statsy, co sprawia, że użyteczne są również istoty z niższych leveli a gra jest dużo ciekawsza. Nie można zapomnieć również o 2 możliwościach ulepszenia każdej jednostki czy zdolnościach rasowych i tych wszystkich skillach, których w Herosach nie było wcześniej - to zmiany jak najbardziej pozytywne - polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko o ostatnią misję kampanii orków:
podobno szamanka Kujin się ma pojawić... jakoś się nie spieszy... pokonałem Gotai''em gracza czerwonego (Haven) i lazurowego (Nekro) - prowadzę teraz regularną wojnę z pomarańczowym - byłem pod "questowym" miastem - ale ''śmiertelny'' garnizon tam stacjonował. Mam nawet łzę ashy w swoim mieście postawioną... a Kujin jak nie ma, tak nie ma.... (a szkoda, bo ma arty do smoczego seta)... pojawi się? jeśli tak to kiedy? po określonym czasie? po jakimś zadaniu? itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Nie pocieszę Cię - musisz poradzić sobie bez niej.
Dużym wsparciem będzie natomiast potężny oddział Golemów, które przyłączą się do Ciebie po wykonaniu subquestu (doprowadzenia gremlinów). Golemy stacjonują na południowym zachodzie.
Kujin dołączy do Ciebie pod koniec scenariusza, więc nie wykorzystasz jej artefaktów w walce.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
dzieki za odpowiedz, troche szkoda tego smoczego seta :(
gdzie dostane zadanie z gremlinami?
BTW: armia z dwóch miast orków jest dostateczna? czy może brać wojska z akademii?

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 23.05.2008 o 07:18, moonman napisał:

dzieki za odpowiedz, troche szkoda tego smoczego seta :(
gdzie dostane zadanie z gremlinami?

Na terenach Czarodziei. W południowo zachodnim narożniku mapy lub gdzieś na zachodniej ścianie (nie pamiętam dokładni). Cmentarzysko Goemów - lezą tam porozrzucane różne części Golemów właśnie.

Dnia 23.05.2008 o 07:18, moonman napisał:

BTW: armia z dwóch miast orków jest dostateczna? czy może brać wojska z akademii?

Wspomógłbym się jednostkami Tier7 Akademi, znaczy Tytanami.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie dowiedziec czy mozna jakos zrobic w grze multiplayer w grze teamowej np. 2v2 zebym widzial co robi moj kumpel tzn zeby kamera za nim podazala, oraz zeby mozna bylo ogladac walki? bo troche nudny jest Mp kiedy czekamy i czekamy az skonczy walczyc i w ogole, a tak przynajmniej jak sie oglada to jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 20:32, morthi napisał:

nie zapomnij o kompendium heroes 5 (wersja 3.0) ktore znajdziesz w katalogu Fans Documents
;)


wiem wiem i skillwheel 3.0 PL - same syty w tym dodatku ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować