Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

>>>>>>>>>>>>>>>>SPOILER<<&l t;<<<<<<<<<<<<<<<<<

Dnia 05.05.2008 o 17:50, Bosper napisał:

W ostatniej misji kampanii Nekromantów w Hordach trzeba poświęcić chyba 4 czy 5 nekromantów,
ja musiałem poświęcić także Ornellę, czy da się jej nie poświęcać?

AFAIR nie ma tam możliwości wynajęcia większej liczby Nekromantów, więc poświęcenie Ornelli jest niezbędne. To też ważna część scenariusza i ogólnie fabuły.
Poza tym Ornella nie wyglądała na zmartwioną tym faktem :)
>>>>>>>>>>>>>>>>SPOILER<&l t;<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

>>>>>>>>>>>>>>>>>SP OILER<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Jednak nie było żadnej scenki z tym związanej a i fabularnie nie dopatrzyłem się szczegółów


>>>>>>>>>>>>>>>>& gt;SPOILER KONIEC<<<<<<<<<<<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by to wrzucić do kwasów. Otóż, wbrew wszelakim spekulacjom, w Dzikich Hordach jest możliwość prowadzenia bohatera bez armii! Dowód: screeny niżej. Nie powiem jak, powiem tylko gdzie - w pierwszej misji kampanii Akademii(w Hordach rzecz jasna).

20080506193604

20080506193616

20080506193627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:37, Lfdracon napisał:

Można by to wrzucić do kwasów. Otóż, wbrew wszelakim spekulacjom, w Dzikich Hordach jest
możliwość prowadzenia bohatera bez armii! Dowód: screeny niżej. Nie powiem jak, powiem
tylko gdzie - w pierwszej misji kampanii Akademii(w Hordach rzecz jasna).


hordy, niestety mają sporo bugów - ja daje skrina jak rozwalony namiot wroga... nadal wskrzeszał (sic!) - ale wskrzeszone jednostki stały tylko na planszy i nic nie robiły - (patrz dwa oddziały kuszników w prawym dolnym rogu)

20080506203146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:37, Lfdracon napisał:

/ciach/


A czy te bugi występujące u Ciebie i u moonman''a są w kampanii czy również w pojedynczych mapach lub mapach dla wielu graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:44, Bajuj napisał:

Było ?
Mnie takie żarty podobają się raczej średnio, szczególnie w ostatniej misji kampanii.

Przechodziłem ostatnią walkę parę razy i nigdy UFO nie dostałem, a można nim grać(czy rozwala armie? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bugów full... a o patchu cicho :(


a ja mam takie pytanie, ponieważ w sumie to mam już tylko Hordy zainstalowane...

że pojedyńcze scenariusze są inne w każdym dodatku to pamiętam
ale mapy multiplayer? Hordy mają już "zbiorczą" zawartość - z całego H5?
czy tylko "hordowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że tak z innej beczki... czerwiec już niedaleko a o Edycji Kompletnej ani widu ani słychu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóź, mi już niepotrzebna, tylko 1 dodatek mi brakuje... No dobra, mam pytanie, czy w 1 dodatku głos Raelaga podstawia ta sama osoba co w podstawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 11:14, marlen230 napisał:

w 1 dodatku głos Raelaga podstawia ta sama osoba co w podstawce?

Nie. W podstawce był Boguś L. a w dodatku... kto to może wiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

************* SPOILERY DZIKIE HORDY KAMPANIA NEKRO ********************

Witam!
Jestem w czwartej planszy kampanii Nekro (Dzikie Hordy)
Dostalem zadanie, ze niby Arantir ma zagadac szefa orkow, a Ornella w tym czasie ma rozbudowac miasto...
Doszedlem Arantirem do miasta orkow - ale dostalem info, ze jest za silne i zeby nie atakowac (faktycznie bylo) - zmiotlem tylko troche orczych hirkow - ale miasta nie atakowalem... przejalem tylko wszystkie kopalnie i dwelle dookola miasta. Wlazlem do podziemi (wejscie za miastem) i doszedlem do bramy inferno... pojawila sie jakas cutscenka czy dialog, ze ktos tam zdradzil itd... i zatluklem jakiegos czerwonego hirka...

w tym czasie Ornella odpierala marne ataki inferno, i dolazla do bramy na powierzchni - tam sie dowedziala o przejsciu do podziemi itd. (co juz dawno odkrylem arantirem) - jest tam tez jakas balista nakierowana na to silne orcze miasto... ale "nie dziala" (probowalem Ornella).

Miasto rozbudowalem i pojawilo sie info, ze czas poszukac oranldo i tego niemieckobrzmiacego miasta...

widze, ze cos pochrzanilem kolejnosc - nie chce zeby plansza mi sie ''wysypala'' ani zeby nic mnie nie ominelo...

prosze tylko o info - co teraz powinienem robic? walic juz na czerwonego? czy cos jednak z tymi orkami pominalem (zolte miasto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orków zostaw w spokoju - czerwonego trza ubić - za jego ziemiami masz swój pierwotny cel (górny lewy róg mapy jeśli dobrze pamiętam). Tego żółtego (chyba) orka da się ubić (magia ciemności wysoce rekomendowana), ale jest on typową przeszkadzajką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

************* SPOILERY DZIKIE HORDY KAMPANIA NEKRO ********************

Przywódcę Orków znajdziesz na samym końcu planszy - gracz niebieski, marny oddział Orków w murach Przystani w północno-zachodnim rogu mapy. Żółtego zostaw - możesz, co prawda, jeśli Ci się nudzi, ale w moim przypadku samych Krwawych Cyklopów w garnizonie miasta było 428. W każdym razie, jeśli nie zabijesz żółtego, nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

>>>>>>>>>>MOGĄ BYĆ SPOILERY<<<<<<<<<<

Katapulta niszcząca miasto działa, ale chyba nie sądzisz, że jednym strzałem rozwalisz całe miasto, trzeba się pomęczyć i walić nawet z 10-20 razy, gdyż każdy atak osłabia garnizon broniący miasto(tak mi się wydaje, ale moze mnie ktos poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:05, Bosper napisał:

/ciach/

>>>>>>>>>>MOGĄ BYĆ SPOILERY<<<<<<<<<<

Katapulta niszcząca miasto działa, ale chyba nie sądzisz, że jednym strzałem rozwalisz
całe miasto, trzeba się pomęczyć i walić nawet z 10-20 razy, gdyż każdy atak osłabia
garnizon broniący miasto(tak mi się wydaje, ale moze mnie ktos poprawić


u mnie nie dziala :( tzn. pamietam jeszcze z DEMA jak taka katapulta powinna działać na mapie przygody...
ale tutaj nawet kursor nie jest aktywny gdy chcę na nią ''najechac'' Ornellą.


Dzieki Wszystkim za pomoc z tym żółtym i czerwonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dość ważne pytanie:
Czy jeszcze kiedykolwiek na homm5.gram.pl będzie jakikolwiek news, czy mam tą wspaniałą stronę wywalić z ulubionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:37, Jogurcik1 napisał:

jak zrobić bugi w heroesie???



Chodzi ci o zniszczenie gry, czy może naprawienie jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować