Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2011 o 11:51, Dark_elves napisał:

Zastanawiam się czy jest jakieś ograniczenie poziomu bohatera? Przed chwilą w kampanii
Sylwanu zrobiłem 31, to chyba największy jaki udało mi się nabić.

Edytor pozwala ustawić maksymalnie 1.215.939.194 doświadczenia więc to jest pewnie ten limit.
Nie chce mi się jednak sprawdzać ile to będzie dokładnie poziomów ;-)
Najlepiej sprawdź ile masz obecnie to mniej więcej się dowiesz ile brakuje do maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
problem jest taki (DVD podstawowa), instalnalem, zpatchowalem najpierw, recznie do 1.1 a pozniej wszystko automat, teraz jaki wchodze do gry, numer wersji dalej jest 1.0 i gdy probuje zaczac kampanie to porpstu nie moge - klikam kampania, krolowa, krolowa , i pisze ze tryb pojedynku i 2 inne i gdy w to klikam to nic sie nie dzieje kompletnie ni, mam nadzieje ze byl juz gdzies ten problem i czaicie o co mi chodzi...ale ja go nie moglem znalezc, ps. chce grac na laptopie swiezo kupionym 4g ram proci3-370M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
problem jest taki (DVD podstawowa), instalnalem, zpatchowalem najpierw, recznie do 1.1 a pozniej wszystko automat, teraz jaki wchodze do gry, numer wersji dalej jest 1.0 i gdy probuje zaczac kampanie to porpstu nie moge - klikam kampania, krolowa, krolowa , i pisze ze tryb pojedynku i 2 inne i gdy w to klikam to nic sie nie dzieje kompletnie ni, mam nadzieje ze byl juz gdzies ten problem i czaicie o co mi chodzi...ale ja go nie moglem znalezc, ps. chce grac na laptopie swiezo kupionym 4g ram proci3-370M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
problem jest taki (DVD podstawowa), instalnalem, zpatchowalem najpierw, recznie do 1.1 a pozniej wszystko automat, teraz jaki wchodze do gry, numer wersji dalej jest 1.0 i gdy probuje zaczac kampanie to porpstu nie moge - klikam kampania, krolowa, krolowa , i pisze ze tryb pojedynku i 2 inne i gdy w to klikam to nic sie nie dzieje kompletnie ni, mam nadzieje ze byl juz gdzies ten problem i czaicie o co mi chodzi...ale ja go nie moglem znalezc, ps. chce grac na laptopie swiezo kupionym 4g ram proci3-370M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 23:43, Lfdracon napisał:

Obecnie? Posty z 2007 roku, w których omawiane jest wprowadzenie Renegatów jako grywalnej
rasy?



witam,
problem jest taki (DVD podstawowa), instalnalem, zpatchowalem najpierw, recznie do 1.1 a pozniej wszystko automat, teraz jaki wchodze do gry, numer wersji dalej jest 1.0 i gdy probuje zaczac kampanie to porpstu nie moge - klikam kampania, krolowa, krolowa , i pisze ze tryb pojedynku i 2 inne i gdy w to klikam to nic sie nie dzieje kompletnie ni, mam nadzieje ze byl juz gdzies ten problem i czaicie o co mi chodzi...ale ja go nie moglem znalezc, ps. chce grac na laptopie swiezo kupionym 4g ram proci3-370M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 18:06, S-Q-N napisał:

witam,
problem jest taki (DVD podstawowa), instalnalem, zpatchowalem najpierw, recznie do 1.1
a pozniej wszystko automat, teraz jaki wchodze do gry, numer wersji dalej jest 1.0 i
gdy probuje zaczac kampanie to porpstu nie moge - klikam kampania, krolowa, krolowa ,
i pisze ze tryb pojedynku i 2 inne i gdy w to klikam to nic sie nie dzieje kompletnie
ni, mam nadzieje ze byl juz gdzies ten problem i czaicie o co mi chodzi...ale ja go nie
moglem znalezc, ps. chce grac na laptopie swiezo kupionym 4g ram proci3-370M


Nie spamuj na Teutatesa!

taki problem się rozwiązywało z tego co pamiętam reinstalacją (aż do skutku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Heroes''ów 5, tylko mam dylemat którą edycję wybrać;
1) Ubisoft Exclusive - podstawka z dwoma dodatkami
2) Srebrną edycję - podstawka + kuźnia i do tego premierowe Hordy

Ponoć edycje z Ubi są bardzo ubogie w dodatki (ich brak ) ;/. Może jednak do tej dodają coś ekstra ?

Jest jakiś posiadacz Srebrnej edycji ? Co w niej znajdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 16:23, Laczus napisał:

czy ktoś wie jak naprawić skrypty w wersji 1.6 żeby normalnie przejść kampanie ?

Przeważnie reset mapy i wszystko powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 20:34, Radek15 napisał:

> czy ktoś wie jak naprawić skrypty w wersji 1.6 żeby normalnie przejść kampanie ?

Przeważnie reset mapy i wszystko powinno działać.


w pierwszej misji łowcy niestety nie działa mimo kilkukrotnego restartu dalej nie atakują garnizonów i niema jak przejść tej misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 18:58, Laczus napisał:

w pierwszej misji łowcy niestety nie działa mimo kilkukrotnego restartu dalej nie atakują
garnizonów i niema jak przejść tej misji


A robiłeś restart że wybierałeś misję z menu czy wczytywałeś grę?
Jak to drugie to niestety to nie pomaga na bug w skryptach, musisz misję wybrać z menu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 19:09, Nufiko napisał:

A robiłeś restart że wybierałeś misję z menu czy wczytywałeś grę?
Jak to drugie to niestety to nie pomaga na bug w skryptach, musisz misję wybrać z menu
gry.


wybierałem zmieniałem nawet trudność i nic ciągle ten sam błąd

20110724195207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którzy wrogowie nie atakują? Ci w trakcie gry czy lord demonow na koniec misji czy wszyscy?
Jak masz czas to spróbuj przeinstalować grę bez patchowania i zagrać w misję bez patchów. Zachowaj sobie sejwy i pliki profilu, bo w jednym z nich jest jakie misje sie zaliczylo.
Na innym forum ktos napisal, ze
"""Przechodziłem H5 do kampanii elfów dwa razy, i zawsze na początku (jak pierwszy raz się włączy misję) tak jest. I raz dwa razy tak miałem. Dlatego też znalazłem sposób, jak pierwszego dnia misjii sprawdzić, czy działa - trzeba zawalczyć i uciec Findanem. Aha, i najpierw zapisać. Jeśli przegracie - wczytać grę i grać normalnie. Jeśli po prostu wam zniknie, jakby to był zwykły bohater - misja z błędem."""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
Ograłem demka Piąteczki i przymierzam się do zakupu (tak, dopiero teraz ;)). Czy jeżeli Zainstaluję podstawkę, Kuźnię i Dzikie Hordy, to będę mógł je w jakiś sposób scalić? Chodzi mi o to, żeby podstawka korzystała z bajerów Dzikich Hord itd. (np. wyświetlanie skali wyzwania przy grupie potworów - w demku podstawki tego nie ma, nie wiem jak jest ze spatchowaną wersją szczerze mówiąc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Hordy zawierają całość poprzedniczek i nie wymaga podstawowej wersji do działania.
Kuźnia wymaga podstawowej wersji, ale żadna z nich nie zawiera rzeczy z Hord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować