Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2006 o 22:01, Zipo napisał:

a ja mam pytanie innej tresci panowie zauwazylem ze w wersji angielskiej w jaka gralem nie
ma edytora map oraz w samej grze nie ma folderu MAPS !!!!!! jezeli tak bedzie i tego nie zmienia
to niestety ta gra umze ze starosci....bo jak gra ma byc wieczna jak nie bedzie mozna tworzyc
do niej map.....juz sie boje a mialem takie wielkie nadzieje zwiazane z ta gra.....panowie
z nivala teraz niezablysneli......wielka szkoda ............

Jest ten folder MAPS. Otwórz katalog data, a następnie jakimś menadżerem plik data.pak i masz katalog Maps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 21:46, paweldomar1 napisał:

mój sprzęt to : AMD Athlon 2500+, ATI Radeon 9200, 768 MB RAMu

To u ciebie jest pewna odmiana, bo jak dotąd to przede wszystkim te objawy występowały w notebookach.
Tymczasem ty masz komputer stacjonarny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam b. ważne pytanie czym będzie różnić się wydanie kolekcjonerskie od zwykłego i kiedy będzie możliwość kupna wydania kolekcjonerskiego


odpowiedż przyślijcie na muj e-mail psp.psp@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 08:40, Aksztin napisał:

Mam b. ważne pytanie czym będzie różnić się wydanie kolekcjonerskie od zwykłego i kiedy będzie
możliwość kupna wydania kolekcjonerskiego


odpowiedż przyślijcie na muj e-mail psp.psp@interia.pl


a do sklepu zajrzał? skąd wy sie bierzecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 08:47, czempinski napisał:

Mam ważne pytanie. W wymaganiach piszą, że trzeba mieć Win XP SP2. Czy, jak nie mam SP2 to
HoMM5 mi zadziała? Demo mi działało bez SP2

może cie wywalac do windy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 08:47, czempinski napisał:

Mam ważne pytanie. W wymaganiach piszą, że trzeba mieć Win XP SP2. Czy, jak nie mam SP2 to
HoMM5 mi zadziała? Demo mi działało bez SP2


A jaki masz problem??? Ściągnij sobie SP2 ze strony MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM BARDZO WAŻNĄ UWAGĘ
Wiadomo że patch z Edytorem Map ma byc wydany koło lipca, ale tu chyba chodzi o angielską wersje językową , więc skoro go trzeba będzie spolszczyc to poczekamy se któregoś sierpnia najpewniej. Niech CD-P odpowie, czy mowa o Edytorze Map co ma się pojawic koło lipca jest w wersji angielskiej, czy też będą już gotowe jego inne wersje ( w tym Polska) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeklęty patch do przeklętego Edytora map ;]
Z praktyki i kupowania gier z firmy CDP wiem tyle, że zawsze instalowali najnowsze patche itd...
Ale jeżeli premiera Polska jest 7 Czerwca, a patch ma wyjść 1 Lipca jest to niestety niemożliwe.
A to trudno najwyżej się ściągnie tego patcha, z tego co widać my polacy nie jesteśmy jedyymi poszkodowanymi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2006 o 23:23, SpellCaster napisał:

Specjalne cechy Wraith''a: Duza Jednostka, Nieumarły i uwaga - zdolnosc do zabicia jednej jednostki
ktora w pozniejszych fazach gry jest nie przydatna. a niematerialnosci w pelnej wersji jak
i w demie nie ma co jest moim zdaniem zlym posunieciem ...

Trzeba jeszcze dodać, że zdolność ''Harm Touch'' ,poza zabijaniem jednej jednostki, rozprasza także wszystkie pozytywne czary działające na tą jednostkę(takie ''odwołanie'' z IV, które jest mocnym czarem , a nie ma żadnego odpowiednika w V), co czyni tę zdoloność przydatną, moim zdaniem , przez całą grę.Po jej użyciu nie ma też kontry, co też ma pewne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczne nowy (mam nadzieje) temat jakie sa wasze ulubione czary z wszystkich czesci Heroesow??
Moje typy:
Heroes I : Armageddon
Heroes II : Wskrzeszenie
Heroes III : Portal Miejski ;)
Heroes IV : Smocza Sila, Koci Refleks :D
Heroes V : Przywolanie Feniksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:34, Maestro1992 napisał:

A ja zaczne nowy (mam nadzieje) temat jakie sa wasze ulubione czary z wszystkich czesci Heroesow??

JA powiem tylko jenen czar z Heroes V :
Rise of Dead - Ożywienie zmarłych na czas walki, chol..., przepraszam Strasznie przydatne :D ( choc na mocniejsze jdnostki ( 6 poziom) raczej nie skuteczny, przywaraca ok 100 punktow zycia, albo więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:43, Chester001 napisał:

grałem tylko w H3 oraz wszystkie jergo dodatki i mody wiec powiem tak:
spowolnienie, portal miejski :D (oczywiscie!)



Spowolnienie to tez bardzo przydatny czar szczegolnie na szybkie jednostki lub tez, aby spowolnic dojscie mniej szybkich jednostek np. Enty i atakowac je z dystansu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do CDP( nie wiem czy było już zadawane) czy polskie wydanie będzie miało od razu w sobie patch do gry( bo na oficjalnym forum ubi potwierdzono jago wprowadzenie niedługo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:49, Verbatim napisał:

A ja mam pytanie do CDP( nie wiem czy było już zadawane) czy polskie wydanie będzie miało od
razu w sobie patch do gry( bo na oficjalnym forum ubi potwierdzono jago wprowadzenie niedługo).


path w lipsy gra w czerwcu... pomyśl raczej niemozliwe..no.. bo noiby jak jak heroes.. jest juz w tłoczni? (ang)

co do POl to... hmmkolejna przesówka to moze by sie nawet znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:49, Verbatim napisał:

A ja mam pytanie do CDP( nie wiem czy było już zadawane) czy polskie wydanie będzie miało od
razu w sobie patch do gry( bo na oficjalnym forum ubi potwierdzono jago wprowadzenie niedługo).



To bedzie angielska wersja, a CDP nie wiadomo kiedy wyda patcha oby jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:49, Verbatim napisał:

A ja mam pytanie do CDP( nie wiem czy było już zadawane) czy polskie wydanie będzie miało od
razu w sobie patch do gry( bo na oficjalnym forum ubi potwierdzono jago wprowadzenie niedługo).


Polska wersja nie bedzie miala w sobie patcha. Patch zostanie wydany pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować