Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie ankiety - skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

148 postów w tym temacie

Co za żenada. Tak mało osób głosowało na Artbooka. Jakiś beznadziejny medalion ... Trudno słaba gra, słaba kolekcjonerska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 19:53, Arclight napisał:

Głosowałem na karciankę, jako bardzo fajny gadżet. Można by ze znajomymi pograć (oczywiście
po dokupieniu kart) itd. Medalion najprędzej będzie wisiał w pokoju, ew. zostanie założony
raz, drugi i się znudzi.
Artbook też mógłby być, pod warunkiem, że nie składał by się z paru stron.
Koszulka to też fajny gadżet, ale ciekawe jak CDP poradziłoby sobie z rozmiarami - no, chyba,
że EK byłoby dostępne tylko przed premierą i każdy sam wybierałby rozmiar koszulki.

CDP nigdy się nie pyta o wielkość koszulki. Wszyscy dostaniemy jeden rozmiar.

Co do karcianki, to nie wiem po co komu starter, do gry i tak potrzeba drugiego. No chyba, że na kartach będą te gołe baby o których mowa w recenzji Games for Windows Magazine z maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 22:25, YahooPL napisał:

Co za żenada. Tak mało osób głosowało na Artbooka.


Zgadzam się. Także miałem ochotę na artbooka, który zawierałby i jakieś ciekawe info odnośnie procesu twórczego i jakieś rysunki koncepcyjne. Byłoby ciekawie. Mam nadzieję, że nie porzucicie tego pomysłu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 22:41, logray napisał:

CDP nigdy się nie pyta o wielkość koszulki. Wszyscy dostaniemy jeden rozmiar.


Wypadałoby zapytać - w końcu nawet wśród 16-latków są różnice we wzroście, obwodzie klatki piersiowej itd.

Dnia 18.06.2007 o 22:41, logray napisał:

Co do karcianki, to nie wiem po co komu starter, do gry i tak potrzeba drugiego. No chyba,
że na kartach będą te gołe baby o których mowa w recenzji Games for Windows Magazine z maja.


Ale dwie osoby z EK mogłyby już zagrać. Poza tym to świetny sposób na wciągnięcie kogoś w karcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 17:30, Darkstar181 napisał:

Nie za bardzo mi się widzi użycie go jako ozdoby w pokoju. I skąd wiesz że reszta elementów
jest oklepana, skoro ich nie widziałeś.

Widziałeś medalion? A od razu stwierdzasz, że do ozdoby pokoju sie nie nadaje. Od razu sceptyczne podejście - medalion będzie tandetny. :) A przecież go nie widziałeś!
Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie, jak artbook mógłby być oryginalny, inny niż wszystkie. To będzie zwykła książka, która po kilkukrotnym obejrzeniu zwyczajnie ci sie znudzi i właśnie wtedy wyląduje w szufladzie i będzie się kurzyć. Za to taki medalion wiszący na ścianie przynajmniej będzie ładnie wyglądał i od razu skojarzy się z grą :).

Dnia 18.06.2007 o 17:30, Darkstar181 napisał:

Ma się swoje przeżycia z medalionami z Gothica...kiepski materiał, i nie wiadomo co zrobić.
Za to album wymiatał.

Z tych wszystkich elementów, z Wiedźminem kojarzy mi się najbardziej właśnie medalion. Często pojawia się w trailerach, kiedy go widzisz, od razu pierwsze skojarzenie - Wiedźmin. Tak właśnie powinno być - dodatki dopasowane do gry, kojarzące się z nią, a medalion właśnie spełnia te warunki i nie wyobrażam sobie EK bez tego elementu.

@all
Te narzekania na medalion zaczynają być już śmieszne. Nie tylko dzieci wolą medalion i nie trzeba go od razu nosić. W koszulce z Wiedźminem tez nie wyszedłbym na ulicę, a po co mi karty, które i tak będzie można kupić oddzielnie? Dodatek ma być ekskluzywny, a nie ogólnodostępny, bo po to kupuje EK, żeby mieć cos oryginalnego, coś czego nie będzie mógł mieć mój kumpel. Ma być pamiątką, a nie czymś praktycznym, bo jeśli chcę koszulkę, w której miałbym chodzić, to pójdę sobie do sklepu i ją kupię. Fakt, że medalion uzyskał taka ilość głosów o czymś świadczy - o tym, że większość woli medalion i z nim kojarzy Wiedźmina. Poza tym, na Boga, opamiętajcie się! Przecież CDP nie wyda swojej gry wrzucając tam tylko jeden dodatek. Odpadną pewnie pocztówki, a cała reszta wyląduje w EK (plus pewnie jeszcze kilka dodatków) więc nie ma co narzekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion?? o bosheee.... nie... ajć..... niech on chociaż będzie jakiś większy (nie taki jak w nn2) i ładny....
A i tak nie widzę zastosowania...
A koszulkę to bym nawet założyła jeśli miałaby jakąś fajną grafikę (nie taką jak te badziewne z empiku...:/)
Głosowałam na artbook, bo myślę, że to najfajniejsza rzecz, ale taka prawdziwa książka jak w Medieval''u czy Gothicu, a nie coś w stylu nn2 (znów:)
Karcianka to też nie taki zły pomysł, ja bym się cieszyła z tych dwóch rzeczy... ale proszę jak ten medalik znów będzie jakiś badziewny a koszulka w jednym rozmiarze i z takim nadrukiem po którym nic nie zostaje po roku to... dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli medalion będzie przestawiał głowę tego wilkołaka, wilka (?) to będzie niezbyt ciekawy - tzn. nie będzie miał tylu detali i będzie kuł :/ No pewnie do tego jakiż tandetny rzemyk - wolałbym koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Arclight

Dnia 18.06.2007 o 22:54, Arclight napisał:

Ale dwie osoby z EK mogłyby już zagrać. Poza tym to świetny sposób na wciągnięcie kogoś w karcianki.

I właśnie dlatego zwykle jest to darmowy dodatek a nie jakiś ekstra bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na karciankę (nie ma to jak dobre RPG ;))
A teraz niech się przyzna ten kto głosował na medalion! Łapiemy za widły i na stos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę... Czemu musiał wygrać najbardziej tandetny gadżet ze wszystkich? Mam już 2 takie amulety z gier (oba z Gothica) i nie używam ich w ogóle. Jeden tylko wisi na ścianie dla ozdoby. A koszulkę mógłbym zakładać, nosić, pokazywać się w niej ludziom. Gra karciana również byłaby dobrym wyborem. A nie jakiś medalion... ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Widzę że jesteś podobnego zdania jak ja. Jakiś malutki amulet, który szybko się zepsuje (jak ten od Gothica, wystarczyło otworzyć folijkę i spróbować założyć ... ) A pograć w karty ,albo koszulkę nosić, to co innego.
Znam też człowieka co głosował prawie 10 razy na amulet. To było jakoś że 3 z onetu, 2 z wiedźmina i 3 z gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 09:14, AQ22 napisał:

Widzę że jesteś podobnego zdania jak ja. Jakiś malutki amulet, który szybko się zepsuje (jak
ten od Gothica, wystarczyło otworzyć folijkę i spróbować założyć ... ) A pograć w karty ,albo
koszulkę nosić, to co innego.
Znam też człowieka co głosował prawie 10 razy na amulet. To było jakoś że 3 z onetu, 2 z wiedźmina
i 3 z gram.pl...


Trzeba mieć nadzieję, że jeśli medalion, to nie tylko on, ale i koszulka, artbook i karty, a pocztówek nie, bo mało głosów otrzymały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Taki zestaw byłby fajny gra i to co niezbędne, medalion, karty i koszulka. A artbook dodany do przesyłki w sklepie gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować