Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - pierwsze próbki głosu Geralta!

125 postów w tym temacie

Fajnie jest. Mi się podoba. :)
Głos jest może lekko za niski, jeśli łapiecie, o co mi chodzi, ale generalnie rzecz biorąc do Geralta pasuje.
Bardzom jest ciekaw polskiej wersji głosu. Bo wtedy naprawdę będzie można odczuć, czy wybór jest dobry. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sample są ok
A wy wszyscy którzy narzekacie że głos powinien mieć bardziej mistyczny, mroczny, męski, twardy czy miekki zastanówcie się czy w każdej sytuacji bohater ma mówić takim samym tonem ?? Jeżeli jest zły, zmienia ton głosu a tym samym barwa głosu się zmienia. Jeżeli jest spokojny i opanowany też inaczej ten głos będzie brzmiał.
A co z kontaktem z kobietami ?? chyba w stosunku do nich nie będzie mówił takim samym mrocznym i burkliwym głosem ?
Tak że w zależności od sytuacji ta barwa i ton głosu będą sie na pewno w jakimś stopniu zmieniać. I tak raczej będzie wiec radze sie przygotować żeby później nie przeżyć szoku jak usłyszycie że Geralt jest dla kogoś miły i słychać to przez barwę i ton głosu :]
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie extra :) Tylko mam pytanie, czy próbki głosu Polskiego Geralta będą ? I czy ten sam "Pan" Będzie udzielał głosu Polskiego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:29, j4c3k.z02 napisał:

No głos jeszcze ujdzie tylko w polskiej wersji chciałbym bardziej żywego lektora jak to napisał
Phelela.


Mało żywość;) ma swoja merytoryczne uzasadnienie;) Otóż Geralt był mocno zmęczony swą egzystencją i swoją profesją, o czym nie omieszkiwał wspominać. Kontrolował też precyzyjnie swój organizm i to na ile i na co zużywał swoją energię. Wiec sądzimy, że w głosie raczej nie powinno być słychać życiowej witalności, raczej wręcz przeciwnie;) Stąd taki dobór aktora. Ale oczywiście każdy ma swój gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:47, Baal Namib napisał:

Normalnie extra :) Tylko mam pytanie, czy próbki głosu Polskiego Geralta będą


Fragment newsa, którego komentujesz: "Próbki są na razie w angielskiej wersji językowej, wkrótce jednak należy się spodziewać sampli z wersji polskiej."

Dnia 19.06.2007 o 17:47, Baal Namib napisał:

? I czy ten sam "Pan" Będzie udzielał głosu Polskiego ? :)


Nie. Geralta w polskiej wersji będzie "dubbingował" Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 19:26, Jay Z napisał:

> To ten co teraz był to był Angol ? :) A taki akcent jakiś inny miał.
Tak się znasz na akcentach?

No, jak dla mnie to też to nie brzmi jak angielski akcent - oni mają denerwującą barwę głosu - taki jakby to powiedzieć (posłużę się komentarzem z Eurosport) "dziecka dwóch pedałów" :P no bo kto nie słyszał jak gada np. David Beckam i nie chodzi mi tylko o ton ale głównie o tą ich wymowę dykcję a''la 5o''clock herbatka - wolę już szkocki albo irlandzki (oba są bardziej gardłowe i niskie a nie sopran Beegeesów) - no i coś nużący jest ten głos podsumowując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować