Zaloguj się, aby obserwować  
xbitPOL

O podziałach na forum...

377 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 20:11, xbit71 napisał:

Tak? A słyszałeś o czymś takim jak KCDNA (czy jak to się tam pisze - mało mnie to obchodzi).
Przecież tam same pr0sy są. Gdy, i o ile będę Delegatem, to będę się bał tam ich poprosić o
pozwolenie na wejście - przecież ja nie jestem "fajny"... nie jestem "elitą"...

Rany Boskie, czy Ty naprawdę traktujesz KDCNA poważnie? Założyliśmy sobie taki Klubik dla zabawy, zresztą o ile sobie przypominam, to pisałam Ci, że nie ma najmniejszych kłopotów z tym, żebyś dołączył, więc nie wiem, w czym problem...
Co do tematu: Wiadome jest, że ludzie z wysoko rangą będą traktowane troszeczkę (podkreślam, troszeczkę) inaczej, niż osoby nowe na forum, chociażby przez wzgląd na doświadczenie na forum. Tak samo z kolektywem, nie rozumiem oburzenia co do tej sprawy, przecież oni robią coś dla nas, dla graczy i z tego, co mi wiadomo nic, oprócz satysfakcji z tego nie mają. Generalnie sprawa jest taka: jeżeli piszesz mądrze i na temat, to gwarantuję Ci, że będziesz traktowany poważnie i z szacunkiem, niezależnie od rangi. A jeżeli spamujesz i piszesz totalne głupoty to nie licz na respekt, bo to jest już tylko i wyłącznie Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:11, xbit71 napisał:

Tak? A słyszałeś o czymś takim jak KCDNA

Slyszalem. Ale, szczerze, nie interesuja mnie dzieciaki ktorych jedynym zmartwieniem jest to kiedy, i czy w ogole, dostana awans, a tym samym, w ich mniemaniu, wespna sie wyzej na drabinke forumowa. Skoro Ty chcesz sie przejmowac ich opinia to prosze. Z Bogiem ;)
PS. Az dziw bierze, ze jeszcze nie zalozyli sobie tematu dot. KDCNA :D


Mistic
Ale Klakier jest tylko jeden!! Sephirath chyba czy jakos tak ;)**


*** - tak przynajmniej kiedys na Undergroundzie napisano. Znaczy sie na ktoryms GSie dot. akcji Resistance ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 19:27, Piotrek K. napisał:

Ejjj! Ale od Tyhe to sie odczep!! ;-). Zreszta, jak sie kogos lubi to jasnym jest, ze mozna
to okazac m.in. i w taki sposob ;).

Jeżeli czytasz dokładnie, to wiesz że nie chodzi tutaj o TYHE ale o sikających po nogach osobnikach z forum, którzy wykazują duże podekscytowanie samą obecnością osoby moderatora czy pracownika CDP (niektórzy moderatorzy są mniej lubiani niż niektórzy, ale nie w tym rzecz). Zastanawia mnie po prostu, co sprawia że niektórzy chcą się popisać czy przymilić ''kolorowym'', dowartościowują się tym jakoś. Często nie znają tych ''kolorowych'', a oni nie znają tych podekscytowanych elementów. Twoje osobiste kontakty z TYHE, bo wnioskuję że jakieś są mnie nie interesuję - gdyż nie kieruję moich słów do konktretnych osób, a problem nie dotyczy modków czy tych z CDP bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:13, Woko11 napisał:

Eeee, KCDNA, nie kojarzę... przybliż trochę ten termin.

KDCNA - Klub Delegatów Czekających Na awans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:21, Piotrek K. napisał:

Mistic
Ale Klakier jest tylko jeden!! Sephirath chyba czy jakos tak ;)**


BeZeDURA!
Wy wszyscy klakiery zwykłe jesteście, byliście, jesteście i będziecie! Koniec kropka, koniec bajki kto nie słuchał ten trąba.

PS. No co? Budo sam sprowokował, żebym mu zrobił dobrze tymi słowami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:21, Piotrek K. napisał:

Slyszalem. Ale, szczerze, nie interesuja mnie dzieciaki ktorych jedynym zmartwieniem jest to
kiedy, i czy w ogole, dostana awans, a tym samym, w ich mniemaniu, wespna sie wyzej na drabinke
forumowa. Skoro Ty chcesz sie przejmowac ich opinia to prosze. Z Bogiem ;)

Właśnie w momencie czytania tego posta poczułem się zdyskryminowanym przez "elitę"...
Może wy tego nie widzicie, ale niektóre posty pr0sów dyskryminują niektórych... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:27, xbit71 napisał:

> forumowa. Skoro Ty chcesz sie przejmowac ich opinia to prosze. Z Bogiem ;)
Właśnie w momencie czytania tego posta poczułem się zdyskryminowanym przez "elitę"...
Może wy tego nie widzicie, ale niektóre posty pr0sów dyskryminują niektórych... ;/


ha właśnie się podbudowałem :) Elita mówisz :D Jak to ładnie brzmi. A skoro my, ta grupa trzymająca władze tak dyskryminuje innych, to ja powiem tak: "w pełni popieram Piotrka K." Tak na serio: głównie to właśnie takie "dzieciaczki" chcą szybkiego awansu i tylko to się dla nich liczy, więc niekoniecznie musi to być o tobie tylko dlatego, że masz niższy status, bo są też userzy, którzy po prostu "piszą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:25, zbigniew.1 napisał:

KDCNA - Klub Delegatów Czekających Na awans ;)

Takie coś istnieje?? Myślałem, że CTU to też nie prawda, ale myliłem się. USiA i to forum ma jeszcze przede mną wile tajemnic.

OMG, dobrze, że mam wyłączony freestyle. Myślałem, że tych wszystkich ''gier'' forumowych nic nie przebije, ale to jest heavenly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 19:40, KrzysztofMarek napisał:

No to wezmę byka za rogi. Mam własny tytuł i czy przez to, albo zanim się go dorobiłem, mogłem
pozwolić sobie na forum więcej, niż inni?

Czy ja skierowałem me słowa bezpośrednio do ciebie dając wyraźnie znać, że ciebie mam na myśli ?! Choć z drugiej strony skoro uważasz, że nie jesteś ciut bardziej ulgowo traktowany niż inni, to dlaczego pytasz jakbyś podejrzewał iż chodzi o ciebie... Nie sugeruję się tym, że ktoś ma własny tytuł.

Dnia 19.06.2007 o 19:40, KrzysztofMarek napisał:

Oczywiście nie odpowiadaj, jeśli nie zaliczasz mnie do "elity".
A jeśli uważasz, że tak, to podaj przykłady. Nic tak nie przemawia, jak konkret...

Odpowiem, bo chcę dać jakiś przykład. Otóż forumowicze wyższym stopniem np. mogą sobie czasem pozwolić na mniej kulturalne a wręcz na wulgarne słownictwo, nie wzbudzając szczególnej uwagi moderatorów, ciężko tu o upomnienie, wiem bo samemu mi się zdarzyło ? Szeroko rozumowany spam też jest traktowany u takich osób pobłażliwie, zdarza się zauważać teksty za które młodsi stażem dostaliby degrada czy upomnienia, a ''stary'' nie dostanie itd. itp. Nie są to wielkie sprawy, ale diabeł tkwi w szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
-> A moze to Twoja wina ? Moze wlasnie dlatego, ze uwazasz kogos za jakas elite, to i oni uwazaja ze takowa sa ? :) Zrownaj wszystkich, zwracaj sie do wszystkich tak samo, a jak uwazasz ze ktos sie wywyzsza, to olewaj to, albo zagadaj na gg/innym komunikatorze, o ile ktos taki podal i powiedz jaki masz problem. Z ludzmi inteligentnymi na pewno sie dogadasz, a z tymi mniej... nie warto sie nimi przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:15, Mistic napisał:

@Budo, czy dzięki temu co napisałem wyżej czujesz się spełniony? :-)


W 1/3 jeszcze Adamido, mtwaróg :P

xbit 71---> pff co to za klub delegatów, który zrzesza samych przewodniczących :)

Lucas016---> nie skomentuję, typowa reakcja obrażalskiego forumowicza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:33, Lucas016 napisał:

> KDCNA - Klub Delegatów Czekających Na awans ;)
Takie coś istnieje?? Myślałem, że CTU to też nie prawda, ale myliłem się. USiA i to forum ma
jeszcze przede mną wile tajemnic.

OMG, dobrze, że mam wyłączony freestyle. Myślałem, że tych wszystkich ''gier'' forumowych nic
nie przebije, ale to jest heavenly.

istnieje, istniej i ma się dobrze tylko IMHO chyba przewodniczącego nie mają xD.
Racja, tego nic nie przebije. Szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:36, Budo napisał:

Lucas016---> nie skomentuję, typowa reakcja obrażalskiego forumowicza ;]

Ja się na nikogo nie obraziłem, po prostu zimna kalkulacja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:27, xbit71 napisał:

Właśnie w momencie czytania tego posta poczułem się zdyskryminowanym

Dlaczego? Nie napisalem przeciez, ze wszyscy z nizszym statusem od mojego sa gorsi. Napisalem tylko, ze nie lubie patrzec jak niektorzy niezdrowo podniecaja sie (tak, podniecaja) kazdym awansem jakby to byla jedyna lub najwazniejsza rzecz dla ktorej pisza na tym forum. Czy kogos dyskryminuje? Staram sie nie. Ale jesli ktos pisze posty z trzema slowami to wiadomym jest, ze bede go traktowal inaczej niz kogos kto potrafi sklecic tych kilka zdan i stworzyc z tego zgrabna i w wystarczajaco dluga wypowiedz. I bez znaczenia jest, czy taka osoba jest Sekretarzem czy Obywatelem...

Dnia 19.06.2007 o 20:27, xbit71 napisał:

przez "elitę"...

Nie jestem elita. Chociaz, napisales to slowo w cudzyslowiu, wiec jest taka pseudo-elita. W sumie pasuje ;)

PS. Choc co ja ta tam wiem? Ostatnio pisze malo, a i czytam tez niewiele ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze na forum jest podzial ale inny niz przywolany przez xbit71
nie na gorszych ranga - podzial na grupy zamieszkujace poszczegolne watki

bardzo latwo to zauwazyc zagladajac do statystyk i obserujac najaktywniejszych uzytkownikow w danym temacie - oni sa "tak jakby" elita danego tematu

czy dyskryminuja innych uzytkownikow (w szczegolnosci tych ktorzy zawitali do takiego tematu) ? z tego co zaobserwowalem to absolutnie nie - na forum panuje zazwyczaj przyjazna atmosfera pikniku i wszyscy sie dobrze bawia (chybz ze ktos komus da ''po nicku'' i rozpoczyna sie mala awantura ;) - na szczescie to sa przypadki dosyc sporadyczne)

nie zauwazylem by osoby obslugujace kolektyw traktowaly kogokolwiek z wyzszoscia - a szczegolnie osoby zadajace pytania (no chyba ze dane pytanie padlo w watku n razy i nikomu nie chce sie na nie po raz nty odpowiadac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:41, Lucas016 napisał:

Ja się na nikogo nie obraziłem, po prostu zimna kalkulacja ;-)


Skoro tak, to zupełnie nietrafiona i wynikająca pewnie z żalu z powodu degrada ;]

morthi---> no można taki podział też zauważyć, ale chyba on nikomu nie szkodzi ;]
Poza tym jest bardzo luźny bo każdy ma x forumowych wątków w których sie wypowiada, więc całe towarzycho sie miesza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to nic nie mam do osób podlizujących się itd. Jeśli chcą - niech tak robią, mają do tego prawo. Inną sprawą jest to, że czasami się po prostu świetnie gada czy to z niebieskimi, czy z modkami, a to już nie może być uznawane za lizustwo. A podział? Tak, jest - userzy, modki i niebiescy. Tyle. Innych przejawów podzielenia nie zauważyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:36, paweusz napisał:

>/.../ forumowicze wyższym stopniem np. mogą sobie czasem
pozwolić na mniej kulturalne a wręcz na wulgarne słownictwo, nie wzbudzając szczególnej uwagi
moderatorów, ciężko tu o upomnienie, /.../

Wiele zależy od kontekstu. Przepraszam za wyrażenienie, ale za słowo "g***o" nie dostałem nawet uwagi od kNOTa na starym forum. Bo było w odpowiednim kontekście. Na nowym nie dostałem uwagi za "sp*****aj". Też w odpowiednim kontekście, przy czym tam było bez zagwiazdkowania. Zresztą trudno dostać za cytowanie generała Cambronne albo za cytowanie prezydenta Kaczyńskiego(i/lub Johnsona). Widocznie moderatorzy też wiedzą, kiedy jest to cytat, a kiedy swobodna twórczość forumowicza. Nie wiem czemu forumowicze w tej kwestii tak nisko cenią wiedzę moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować