Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy utwór muzyczny z Wiedźmina!

57 postów w tym temacie

CD Projekt

Zespół CD Projekt Red, pamiętając popularność, jaką cieszyły się zawsze utwory muzyczne z Wiedźmina, postanowił udostępnić graczom kolejną próbkę ścieżki dźwiękowej gry. Tym razem autorzy muzyki - Adam "Scorpik" Skorupa i Paweł Błaszczak - zgodzili się podzielić kompozycją pt. "Trailer's Score".

Przeczytaj cały tekst "Nowy utwór muzyczny z Wiedźmina!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka z Wiedźmina jest super, najbardziej podoba mi się ,,Tales of the Witcher'''' autorstwa pana Adama !!! Trzymajcie tak dalej !!! Nie mogę doczekać się gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny powód do dumy. Bardzo pasuje do klimatu gry, jezeli utwory mają ok 3 godzin to szybko sie nie znudzą. nie ma co, swietna robota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 14:55, Darkstar181 napisał:

Można wiedzieć w jakich momentach gry ma się pojawiać ten utwór?


Pytanie, czy w ogóle będzie się pojawiał :) .

Jest to w końcu podkład do trailera, tempo dopasowane zostało do tego, co na nim widać. Pytanie więc, czy wg. autorów będzie to również mogło się zgrać z akcją w samej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 15:00, MonkOfWar napisał:

> Można wiedzieć w jakich momentach gry ma się pojawiać ten utwór?

Pytanie, czy w ogóle będzie się pojawiał :) .

Jest to w końcu podkład do trailera, tempo dopasowane zostało do tego, co na nim widać. Pytanie
więc, czy wg. autorów będzie to również mogło się zgrać z akcją w samej grze?

No właśnie o to mi chodzi, chętnie bym go usłyszał podczas jakieś walki, bo chyba tylko do tego by się w grze nadawał. No chyba że wrzucą do intra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem, nie ma co narzekać ;)

Cedricku , co zainstalowałeś ? Mi się pobrało, a jak miałem QT to odtwarzało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry utwór, zresztą jak całość muzyki, którą Twórcy udostępnili na stronie gry. Od dzisiaj można też pobrać inny nowy utwór o nazwie Mystic - po niego trzeba sięgnąć na stronę oficjalną Wiedźmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 godziny? To wygląda na to, że na soundtracku nie znajdą się wszystkie utwory. No chyba, że soundtrack będzie się składał z minimum dwóch płyt CD lub utwory będą w formacie mp3, bo DVD ze ścieżką dźwiękową raczej odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować