Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 10:30, lisiek1994 napisał:

Ostatnio pogralem sobje

sobie,

Dnia 10.08.2007 o 10:30, lisiek1994 napisał:

w tibje

w Tibię,

Dnia 10.08.2007 o 10:30, lisiek1994 napisał:

i ta gra jest beznadzjejna.

beznadziejna,

Dnia 10.08.2007 o 10:30, lisiek1994 napisał:

Tylko glupki w to grajo.

głupki, grają,

Dnia 10.08.2007 o 10:30, lisiek1994 napisał:

Te slowa uzywane w tibi swjadczo o tym ze tylko lomy w to grajo.

Tibii, świadczą, grają.
Do prawdy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia? Dla ludzi NAPRAWDĘ znudzonych. A jako gra na długie godziny - dla mnie przynajmniej nie. Co tu dużo mówic... Gra mi nie przypadła, jak i większości gramowiczów tutaj. :) Wolę World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:26, Oloninho napisał:

W zasadzie jeszcze nie dawno grałem w tibię, ale teraz myślę że trzeba być naprawdę "łomem"
żeby w to grać.

Właśnie przyznałeś się, że byłeś (albo nawet jesteś) ww. ''łomem''.

Dnia 10.08.2007 o 10:26, Oloninho napisał:

Taka jest moja opinia. Ale jeśli chodzi o grafikę (o co sporo ludzi się kłuci)
to zgadzam się, jest beznadziejna, ale to właśnie taki klimat.

Więc co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:30, lisiek1994 napisał:

Ostatnio pogralem sobje w tibje i ta gra jest beznadzjejna.Tylko glupki w to grajo.Te slowa
uzywane w tibi swjadczo o tym ze tylko lomy w to grajo.


W tą grają dzieci 9-13 lat ,dlatego są tam praktycznie tylko noob''y :P.Z dzieckiem ,które ma 9 lat to się chyba nie dogadasz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 10:44, Nertis napisał:

W tą grają dzieci 9-13 lat ,dlatego są tam praktycznie tylko noob''y :P.Z dzieckiem ,które
ma 9 lat to się chyba nie dogadasz nie??

Widocznie wszyscy ukrywali przede mną tę tajemnicę! Cóż, jak ja grałem w Tibię miałem ok. 14 lat, bo grałem dwa lata temu (wg definicji wiekowej chyba zaliczałem się do nooba O.o), byłem w jednej z najlepszych gildii na serwerze i byłem w niej najmłodszy. Byłem jedyną osobą w wieku gimnazjalnym, czyli inni mieli minimum 16 lat, a było też dość dużo osób po 20stce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:48, Luke Shadow napisał:


> W tą grają dzieci 9-13 lat ,dlatego są tam praktycznie tylko noob''y :P.Z dzieckiem ,które

> ma 9 lat to się chyba nie dogadasz nie??
Widocznie wszyscy ukrywali przede mną tę tajemnicę! Cóż, jak ja grałem w Tibię miałem ok. 14
lat, bo grałem dwa lata temu (wg definicji wiekowej chyba zaliczałem się do nooba O.o), byłem
w jednej z najlepszych gildii na serwerze i byłem w niej najmłodszy. Byłem jedyną osobą w wieku
gimnazjalnym, czyli inni mieli minimum 16 lat, a było też dość dużo osób po 20stce...

Dlatego uwazam, ze tibia to gra pelna paradoksow, ludzie maja lepsze mmo i nawet gdyby mogli wiecej placic, to w to graja, z jednej strony smarkacze nie umiejace sie zachowac, ktore psuja kazdemu gre, a z drugiej normalni ludzie, ktorzy pomoga (choc ich jest coraz wiecej w odwrocie).Beznadziejne, nuzace tluczenie mobow, gdzie questy to wyjecie czegos ze skrzynki badz ustawienie sie, a niektorzy uznaja to za duzy plus.Dlatego uwazam, ze ta gra nawet sie nie nadaje by ja nazwac na miano XX wieku z tego powodu,ze wtedy wychodzily, lepsze, dzis uwazane za kultowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:48, Luke Shadow napisał:

Widocznie wszyscy ukrywali przede mną tę tajemnicę! Cóż, jak ja grałem w Tibię miałem ok. 14
lat, bo grałem dwa lata temu (wg definicji wiekowej chyba zaliczałem się do nooba O.o), byłem
w jednej z najlepszych gildii na serwerze i byłem w niej najmłodszy. Byłem jedyną osobą w wieku
gimnazjalnym, czyli inni mieli minimum 16 lat, a było też dość dużo osób po 20stce...


Mówie tylko,że dużo takich małych noobków gra w tibie (oczywiście nie zawsze nimi są).Mój kumpel z klasy grał w tibie i mial chyba 130 knighta :P..Mój sąsiad (19 lat)też gra w tibie na ruberze (120 level paladyn :P).Jeśli komuś ta gra się spodoba to w nią gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 10:54, Hydro2 napisał:

Dlatego uwazam, ze tibia to gra pelna paradoksow, ludzie maja lepsze mmo i nawet gdyby mogli
wiecej placic, to w to graja

Bo Tibia bardziej wciąga niż np. taki Guild Wars. Z drugiej strony to też wada gry, bo po hacku/deadzie gracz zamiast normalnie zostawić tę grę w spokoju/sprzedać postać/wyrzucić kompa (:P) wyżywa się na niej na wszystkich forach internetowych. Jak to się mówiło? Im wyższy piedestał, tym boleśniejszy upadek czy coś w tym stylu. ;P

Dnia 10.08.2007 o 10:54, Hydro2 napisał:

z jednej strony smarkacze nie umiejace sie zachowac, ktore psuja kazdemu gre

Widziałem dużo MMORPGów z takim zjawiskiem, jednak Tibia stwarza do tego predyspozycje - nie jest skomplikowana, jest za darmo, małe wymagania sprzętowe.

Dnia 10.08.2007 o 10:54, Hydro2 napisał:

a z drugiej normalni ludzie, ktorzy pomoga (choc ich jest coraz wiecej w odwrocie)

Ale jednak są! :D

Dnia 10.08.2007 o 10:54, Hydro2 napisał:

Beznadziejne,
nuzace tluczenie mobow, gdzie questy to wyjecie czegos ze skrzynki badz ustawienie sie, a niektorzy
uznaja to za duzy plus.

Przecież skrzynki są tylko po to, żeby wyciągnąć stamtąd nagrodę już po wykonanym quescie. Jest dużo bardzo ciekawych questów, jednak dostępne są tylko dla wyższych lvli. Ogólnie interesująco zaczyna się robić ok. 60lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 10:58, Nertis napisał:

Mówie tylko,że dużo takich małych noobków gra w tibie (oczywiście nie zawsze nimi są).

Mówiłeś, że w tej grze "są tylko praktycznie nooby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:04, Luke Shadow napisał:

Bo Tibia bardziej wciąga niż np. taki Guild Wars. Z drugiej strony to też wada gry, bo po hacku/deadzie
gracz zamiast normalnie zostawić tę grę w spokoju/sprzedać postać/wyrzucić kompa (:P) wyżywa
się na niej na wszystkich forach internetowych. Jak to się mówiło? Im wyższy piedestał, tym
boleśniejszy upadek czy coś w tym stylu. ;P


Mnie jak hacknieli postać to ją sprzedałem i grałem następną.

Dnia 10.08.2007 o 11:04, Luke Shadow napisał:

z jednej strony smarkacze nie umiejace sie zachowac, ktore psuja kazdemu gre


Taki smarkacz może wkurzyć to tego poziomu ,że kumpel raz poszedł raz do takiego noobka i mu *****

Dnia 10.08.2007 o 11:04, Luke Shadow napisał:

Widziałem dużo MMORPGów z takim zjawiskiem, jednak Tibia stwarza do tego predyspozycje - nie
jest skomplikowana, jest za darmo, małe wymagania sprzętowe.


Do małych wymagań można było by się zastanowić (gdy włanczałem zżrał mi 70 % proca o_O)

Dnia 10.08.2007 o 11:04, Luke Shadow napisał:

> a z drugiej normalni ludzie, ktorzy pomoga (choc ich jest coraz wiecej w odwrocie)
Ale jednak są! :D


Są tacy ludzie i tylko oni potrzymują normalnych graczy na duchu ,żeby dalej grać w tą gre :P.

Dnia 10.08.2007 o 11:04, Luke Shadow napisał:

Jest dużo bardzo ciekawych questów, jednak dostępne są tylko dla wyższych lvli. Ogólnie interesująco
zaczyna się robić ok. 60lvl.


Ja jak grałem rzadko robiłem questy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:05, Luke Shadow napisał:

Mówie tylko,że dużo takich małych noobków gra w tibie (oczywiście nie zawsze nimi są).
Mówiłeś, że w tej grze "są tylko praktycznie nooby".


Od kiedy "praktycznie wszyscy" to wszyscy gracze?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:24, michas95 napisał:

Czemu gracze tibi nie chcą sprobowac zagrac w gw albo WoW-a?
Bo ich denerwuje głos w grach.. :/

Bo nie mają dość dobrych kompów ??
Bo za WoWa trzeba płacić ??
Bo im rodzicie nie chcą fundnąć ani WoWa, ani tym bardziej abonamentu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:24, michas95 napisał:

Ehh nienawidze tej gry..
Czemu gracze tibi nie chcą sprobowac zagrac w gw albo WoW-a?
Bo ich denerwuje głos w grach.. :/


Ja narazie gram w diablo II i nie mam zamiaru tego zmeniać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:26, Hubi Koshi napisał:

Bo nie mają dość dobrych kompów ??
Bo za WoWa trzeba płacić ??
Bo im rodzicie nie chcą fundnąć ani WoWa, ani tym bardziej abonamentu ??


Patrz ,że w tibi też trzeba płacić za tego powalonego pacc''a :/.Bez pacca teraz w tibie nie opłaca się grać (moim zdaniem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:30, Nertis napisał:

Patrz ,że w tibi też trzeba płacić za tego powalonego pacc''a :/.Bez pacca teraz w tibie nie
opłaca się grać (moim zdaniem :P)

Pacc O_o Was the Hell iz dat ?? Jakaś poskręcana przeróbka słowa Patch ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:31, Hubi Koshi napisał:

Pacc O_o Was the Hell iz dat ?? Jakaś poskręcana przeróbka słowa Patch ??


Pacc to premium account.Płacisz 90 zł za 3 miesiące i masz pełen dostep do wszystkich opcji w gdze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 11:12, Nertis napisał:

Do małych wymagań można było by się zastanowić (gdy włanczałem zżrał mi 70 % proca o_O)

Widziałem, że ktoś się do tego przyczepi. To chyba jakiś bug, ja mam Intel Core 2 Duo E6300 a jak sprawdzałem zużycie będąc zalogowanym to pokazywało... 100%.

Dnia 10.08.2007 o 11:12, Nertis napisał:

Od kiedy "praktycznie wszyscy" to wszyscy gracze?? xD

Eeee, od zawsze.

Hubi Koshi
http://www.tibia.com/abouttibia/?subtopic=premiumfeatures

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować