Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

No właśnie to jest wogóle jakieś porąbane, mam kolege który kupił pacc-a nie wiem po co (ostatecznie zginął 3 razy w nowym mieście na mumiach) zamiast tego można kupić abonament do wow-a albo lineage 2 chyba, że wszyscy tibiarze mają tak słabe kompy że im nic innego nie pójdzie, ale mają neta a nie mają kompa który uciągnie nic lepszego nie żartujcie, a jeśli nie gracie na paccu to czemu nie gracie w inne darmowe mmo
http://www.mmo.yoyo.pl/news.php
http://www.mmorpg.org.pl/
na tych stronach znajdziecie inne darmowe mmorpgi w 3D 2D w przeglądarce nawet, wszystko byle nie tibia
jedyna rzecz która mi się w tibii w miarę podoba to OTS-y ale takie robione od podstaw przez GM-a chociaż ciągle są ograniczone do działania na "silniku" tibii i większość z nich jest na tyle mała, że nie ma tam co robić po 2 godzinach.
Wiem, że zatwardziałych tibiarzy nie przekonam, ale mam nadzieję, że inni nie będą popełniać ich błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 10:40, Kamil5 napisał:

- KRUDKIE UZASADNIUENIE


To co napisałeś wystarczy. Teraz wiem, że jesteś małym 10 - letnim trollem, który jest tylko jednym z wielu. Ta gra jest ponad miarę żałosna. Scena składająca się w większości z ludzi, których interesuje kolejny le"w"el, albo nowy "a"jtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 11:45, Luke Shadow napisał:

> Od kiedy "praktycznie wszyscy" to wszyscy gracze?? xD
Eeee, od zawsze.


Hmm patrz a mi się wydawało, że słowo "prawie" oznacza większośc czegoś z pewnymi wyjątkami i tak niestety jest w Tibii, że nalot dzieci neostrady spowodował, iż w Tibię czasami przez samych graczy nie da się grac.
Ja Tibii nie lubię z powodu utraty częsci ekwipunku przy śmierci co powoduje, że nasza ciężka praca może szybko pujś w piz... na marne ponieważ przyjdzie jakiś dupek wyższym lvlem i stwierzi "ten spot jest mój a ty masz pecha". Poza tym te premium accounty. Z tym premium accountem gra co prawda daje więcej ale ja i tak wolę już jakiegoś płatnego MMORPGa bo skoro mam już płacic to Tibia nie jest najlepszą grą na wydawanie kasy. Gdy go nie mamy gra jest strasznie okrojona i zamiast się meczyc lepiej już poszukac innego darmowego MMORPGa których teraz jest straszny wysyp.
I moim zdaniem tibia nie jest grą na miarę XXI wieku bo wymięka przy wielu innych MMORPGach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 12:11, PharauhnMizzrym napisał:

Hmm patrz a mi się wydawało, że słowo "prawie" oznacza większośc czegoś z pewnymi wyjątkami
i tak niestety jest w Tibii, że nalot dzieci neostrady spowodował, iż w Tibię czasami przez
samych graczy nie da się grac.

A gdzie tu widzisz "prawie"?
"W tą grają dzieci 9-13 lat ,dlatego są tam praktycznie tylko noob''y :P.Z dzieckiem ,które
ma 9 lat to się chyba nie dogadasz nie??
"

Dnia 10.08.2007 o 12:11, PharauhnMizzrym napisał:

Ja Tibii nie lubię z powodu utraty częsci ekwipunku przy śmierci co powoduje, że nasza ciężka
praca może szybko pujś w piz... na marne ponieważ przyjdzie jakiś dupek wyższym lvlem i stwierzi
"ten spot jest mój a ty masz pecha".

Jak większość ludzi. Nie lubisz Tibii za nieumiejętność obronienia się/ucieczki przed wyższym lvlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:11, PharauhnMizzrym napisał:

Ja Tibii nie lubię z powodu utraty częsci ekwipunku przy śmierci co powoduje, że nasza ciężka
praca może szybko pujś w piz... na marne ponieważ przyjdzie jakiś dupek wyższym lvlem i stwierzi
"ten spot jest mój a ty masz pecha".


To jest wkurzające.Po to są blesy i aol''e ,ale to dużo nie zmienia bo to i tak są drogie rzeczy :P.

>Poza tym te premium accounty. Z tym premium accountem

Dnia 10.08.2007 o 12:11, PharauhnMizzrym napisał:

gra co prawda daje więcej ale ja i tak wolę już jakiegoś płatnego MMORPGa bo skoro mam już
płacic to Tibia nie jest najlepszą grą na wydawanie kasy.


Najlepszą jest chyba WoW (już ile postów było z tym WoW''em ??;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:16, Luke Shadow napisał:


> Hmm patrz a mi się wydawało, że słowo "prawie" oznacza większośc czegoś z pewnymi wyjątkami

A gdzie tu widzisz "prawie"?
"W tą grają dzieci 9-13 lat ,dlatego są tam praktycznie tylko noob''y :P.Z dzieckiem ,które
ma 9 lat to się chyba nie dogadasz nie??
"


Ja nie widze ,ale chodziło mi o to ,że praktycznie=prawie wszyscy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:10, Nertis napisał:

> Tibia to poprostu gra dla dzieci. Nie wiem co ludzi do niej ciągnie...

Jak miałem 10 lat to do tej gry mnie też ciągneło i to tej pory nie wiem dlaczego....teraz
dla mnie to taki syf,że szok ;P.


Nie wiem jak można w to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:54, gerhard13 napisał:

Nie wiem jak można w to grać.


Ja miałem 10 lat to nie patrzyłem na grafike czy co. Wszyscy na osiedlu zaczeli grać to i ja zaczełem. Może tak rok-dwa lata grałem i uznałem ,że ta gra to syf :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A gdzie tu widzisz "prawie"?
Wybacz chodziło mi o "praktycznie każdy" to raczej oznacza, że większośc a nie wszyscy.

Dnia 10.08.2007 o 12:16, Luke Shadow napisał:

Jak większość ludzi. Nie lubisz Tibii za nieumiejętność obronienia się/ucieczki przed wyższym
lvlem.


Gdyby nie taki system kar za śmierc nie trzeba by było panicznie unikac wyższych lvli. Przy tak zaludnionych serverach uciekanie przed każdym high lvlem bo może mnie zabic przez co strace itemy nie jest miłą perspektywą.

>To jest wkurzające.Po to są blesy i aol''e ,ale to dużo nie zmienia bo to i tak są drogie rzeczy :P.
Tak z ciekawości do czego słurzą te blesy i aol''e ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 13:20, PharauhnMizzrym napisał:

Wybacz chodziło mi o "praktycznie każdy" to raczej oznacza, że większośc a nie wszyscy.

Raczej...

Dnia 10.08.2007 o 13:20, PharauhnMizzrym napisał:

Gdyby nie taki system kar za śmierc nie trzeba by było panicznie unikac wyższych lvli. Przy
tak zaludnionych serverach uciekanie przed każdym high lvlem bo może mnie zabic przez co strace
itemy nie jest miłą perspektywą.

Nigdy nie czułem panicznego lęku przed high levelami. Wystarczy ze sobą nosić UHy. Jak kończyłem grę to nosiłem przy sobie 13bp UHów i 3bp mana fluidów.

Dnia 10.08.2007 o 13:20, PharauhnMizzrym napisał:

>To jest wkurzające.Po to są blesy i aol''e ,ale to dużo nie zmienia bo to i tak są drogie
rzeczy :P.
Tak z ciekawości do czego słurzą te blesy i aol''e ?

To już nie ja napisałem, ale odpowiem:
Blessy zmniejszają straty po deadzie (normalnie traci się, z tego co pamiętam 10% z lvlu/skilla etc, dzięki blessom chyba tylko 5%). Każdy bless kosztuje 10k. AoL to amulet of loss, po śmierci nie tracimy z ekwipunki nic, oprócz niego (nawet bp nie spada). AoL kosztuje 50k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zostawić amulet of life (zamienili go potem na amulet of loss). Na wojny bylby jak skarb xD.(dla niewiedzących był to amulet dzieki któremu nie wypadał eq i nie traciło się levela :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 13:00, Nertis napisał:

> Nie wiem jak można w to grać.

Ja miałem 10 lat to nie patrzyłem na grafike czy co. Wszyscy na osiedlu zaczeli grać to i ja
zaczełem. Może tak rok-dwa lata grałem i uznałem ,że ta gra to syf :P.


U mnie było tak samo, ale wtedy nie potrafiłem oceniać gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 13:41, Nertis napisał:

Mogli by zostawić amulet of life (zamienili go potem na amulet of loss). Na wojny bylby jak
skarb xD.(dla niewiedzących był to amulet dzieki któremu nie wypadał eq i nie traciło się levela
:P.

Wycofali go, bo według cipów był zbyt dobry. Podobnie jak magic arrows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra XXI wieku? KTÓREGO? Jeżeli to jest gra XXI wieku, to czym jest Crysis lub inny Bioshock (nie mówiąc o Wiedźminie). Prosta(cka) gra jak i inne tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 16:34, Luke Shadow napisał:

Wycofali go, bo według cipów był zbyt dobry. Podobnie jak magic arrows.


Żeby zostawili tego aol''a (amulet of life) wiele osób dalej by grało w tibie :P.A tak swoją głupotą stacili napewno sporą ilość graczy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys bylo amulet of loss ale nie na globcu tylko na innych co mialo wlasciwosci jak amulet of life + exp and skille sie nie redukowaly

moim zdaniem taka pikseloza nie ma prawa byc dobra gra na miare 21 wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować