Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 19:43, Bimbermistrz napisał:

Mocno i stanowczo - NIE.
Powód pierwszy: bezsensowne expienie
Powód drugi: całkowity brak fabuły
Ale ja po prostu nie lubię gier MMORPG, które skupiają się właśnie na ciągłej wycince kolejnych
potworów i nabijaniu kolejnych leveli. I dlatego:
Powód trzeci: odpychająca grafika i brak jakichkolwiek zróżnicowanych animacji ataku (żeby
to chociaż ładnie i efektownie wyglądało jak w GW, które, jak wiadomo, opłat abonamentowych
nie wymaga).


w gwjest fabula znaFco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:03, hammerfall87 napisał:

w gwjest fabula znaFco

Najwidoczniej nie zrozumiałeś, o co mi chodzi. Nie porównywałem Tibii do GW pod względem fabuły, tylko grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:14, Bimbermistrz napisał:

> w gwjest fabula znaFco
Najwidoczniej nie zrozumiałeś, o co mi chodzi. Nie porównywałem Tibii do GW pod względem fabuły,
tylko grafiki.


no fakt nieprzeczytalme ze zrozumieniem przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:52, Bosper napisał:

Zgadza się, chociaż profesjonalne szachy są nudne i przewidywalne, jednak gra powinna miec
ciekawą fabułę lub inne ciekawe wciagajace rozwiązania, a nie tylko zabijanie potworków dla
"expa"

Niektóre strategie sa wciągające :P a jak jest to połączenie rpga z rtsem np. to już można sie pożegnać z kilkoma dniami z zyciorysu ;)

Dnia 23.08.2007 o 21:52, Bosper napisał:


To jest tak samo jak z filmem ogladasz go bo ma ciekawa fabułę lub nie oglądasz bo jest beznadziejny
oraz z ksiazką jedne cię interesują a inne nie, chodzi jednak oto, że wszystkie on-line są
takie same czy to płatne czy darmowe

Mam wrażenie że chodzi ci o MMO a nie wszystkie ON-line''ówki :P bo teraz każdy gatunek może być on-line :P Nie podoba ci sie coś zmień gatunek :P albo pograj w stare dobre gry ale w singlu :P bo jak coś jest dla jednego gracza musi miec ciekawą fabułę ;P inaczej by nie "przeżyło" ;)

Dnia 23.08.2007 o 21:52, Bosper napisał:

p.s. wiem, że tibia nie jest jedyna grą bo jest ich naprawdę dużo ze znanych jest Kal-online,
Silkroad a teraz doszedł(dawniej płatny) Archlord, jednak we wszystkich jest podobnie i do
tego doświadczenie leci tak powoli na levelach powyżej 30, że gra najzwyczajniej w świecie
sie nudzi, a powinna zachęcać jakimiś ciekawymi rozwiazaniami i expieniem w miarę normalnym
a nie 0,05% na poziom(nie na bara) za potworka równego poziomowi(Kal-Online) czy nawet 0,5%
to jest nudne.

Z jednej strony nie podoba ci sie nabijanie expa z drugiej na to narzekasz ;D zdecyduj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi : NIE. Gra nie jest zła jednak mi ona jakoś nie podchodzi (po prostu nie lubię MMO bo i Guild Wars mi się nie podobało gdy zagrałem w triala). Jednak najgorsze jest to co ona robi z ludzi. Gdy chce pogadać z kolegami na przerwie to jest nie możliwe bo oni rozmawiają tylko o Tibii i chwalą sie jak to oni Level nabijają. To zaczyna naprawdę wkurzać i gdy słyszę o tej grze zaczyna mi się robić niedobrze.To gra dla mądrych ludzi a nie dla maniaków którzy rzucą sie na matkę gdy im komputer wyłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że odpowiadam NIE. Bo ta gra nie ma żadnych efektów, grafy, głupie sterowanie i interfejs
Koniec i kropka, nawet Warcraft 2 wygląda o niebo lepiej.
Po za tym to osiągi w grze wymagają nie umiejętności(gracza) a czasu przebytego(straconego) w grze.
Amne alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia? grałem w to jakieś 4 minuty i 27 selund, bo jak moja postać tłukła szczura nie ruszając mieczem i poruszała się w aż 8 kierunkach, zaczęła mnie boleć głowa. więc przestałem grać. i nie zacznę znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:44, Czarkinson napisał:

Odpowiedź brzmi : NIE. Gra nie jest zła jednak mi ona jakoś nie podchodzi (po prostu
nie lubię MMO bo i Guild Wars mi się nie podobało gdy zagrałem w triala). Jednak najgorsze
jest to co ona robi z ludzi. Gdy chce pogadać z kolegami na przerwie to jest nie możliwe bo
oni rozmawiają tylko o Tibii i chwalą sie jak to oni Level nabijają. To zaczyna naprawdę wkurzać
i gdy słyszę o tej grze zaczyna mi się robić niedobrze.To gra dla mądrych ludzi a nie dla maniaków
którzy rzucą sie na matkę gdy im komputer wyłączy.

zgadzam sie z tobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE
Gra(o zgroza..jak to wogole moze sie gra nazywac..i to na miare XXIw.? to chyba jakis joke?) dla dzieciakow, ktorzy nie maja dostępu do niczego lepszego, ewentualnie ich komp nie pozwala im na granie w "prawdziwe gry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OCZYWIŚCIE ŻE Taaa... Chcielibyście... JASNE ŻE NIE .

Grałem już w kilka gier MMORPG i miałem też wątpliwą przyjemność zagrać przez chwilę w tibię . Jedyna zaleta ( ? ) tej ekhm... gry to jej opłacalność , a mianowicie mojemu kumplowi ta gra przynosi średnio 250 zł zysku na miesiąc (Allegro.pl) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia jako gra nie i to nie tylko z powodu braku grafiki ale też z powodu tragicznego rozwoju postaci (dwie postaci tej samej klasy, a klas jest cztery, będą miały tyle samo many i hp genialne) ilości przedmiotów potworów wogule co tu komentować każdy chyba widział nie będziemy kopać leżącego zwłaszcza, że są dziesiątki lepszych, również darmowych mmo jeśli można wogóle tibie nazwać mmo albo wogóle grą.

Ale tibia jako ikona społeczeństwa XXI wieku niestety tak społeczeństwa chamskiego, złośiwego, niewychowanego, myślącego tylko o sobie, oszukującego, ortodoksyjnego (dla dzieci neo 1. «o ideologii, doktrynie itp.: zakładający ścisłą wierność swoim zasadom» 2. «rygorystycznie przestrzegający zasad jakiejś doktryny» ze słownika PWN)i konserwatywnego jak fan(atyczk)i radia maryja nie potrafiącego zauważyć oczywistych wad ich ukochanej gry jednym chórem wyrzekający się grafiki (a dopiero co podniecali się jaki to CoH jest piekny) mówiący, że lubią prostotę (chociaż potrafią nauczyć się wszystkich zasad D&D, grając w Baldurs Gate), że wogóle im nic więcej nie potrzeba, społeczeństwa które potrafi wydać 90 zł za 3 miesiące za darmową grę, tylko, żeby mieć lbsze ekspowiska czary i żeby mogli kupić sobie zasłonki
Napiszł bym więcej ale muszę kończyć (oczywiście nie wszyscy są tacy ja napisałem ale zdecydowana większość niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:09, FPS FPP TPP napisał:

nie wiem ale jak będą w tibie dalej grali to prawdziwej przjemności grania nie poczują nigdy



No The Lucker ma racje: Obrarzanie kolegów z forum w celu uzasadnienia swoich argumentów nie jest dozwolone ponieważ przez to to forum może zostać zamknięte a tego nie chcemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:41, bzyk7 napisał:

lubie tibie jest fajna tylko jest jak narkotyk nistety ale tak


Bzyk7 i ty Bzyk siedem ;) Uzasadnijcie odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:04, Bodzio11q napisał:

> Na pewno NIE!
> TIBIA ZABIJA !!
Masz racje !!!
NAwet grafika jest brzydka !!
TIBIA UZALEŻNIA !!!


nastepne dziecko z zalosnym pogladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować