Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

258 postów w tym temacie

A co do samego zakupu to bylo dosc dziwne. Siedzialem od 12 na kompie i non stop czatowalem. Gdy zblizalo sie do godziny 15 stronki muuuulily sie okropniascie. Czekalem prawie do 17:30 ale jedyne co udalo mi sie zrobic to kliknac na dodaj do koszyka. Oczywiscie nie dodalo. Pozniej u kupla ledwo co dodawalem ale i tak nie dodalo. U kolejnego kupla z szybkim netem wreszcie dodalo. I na dodatek doszedl mi mail i potwierdzenie rozmiaru koszulki. Ale dosc juz o tym. Zauwazylem ze wiele osob ma III kwartal. Ja mam IV!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:03, Chairman napisał:



Z tego co widzę, jakieś dzieci (rozmiar koszulki L) próbują sprzedać coś, czego nawet nie posiadają...

>
>

Dnia 29.06.2007 o 19:03, Chairman napisał:





czy tylko dzieci mają rozmiar koszulki ,,L"?

no nie wiem, mój brat ma 31 lat a nosi Lkę (a wcale nie jest mały czy jakoś specjalnie wychudzony), więc nie wiem skąd takie przypuszczenia :-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:05, Szponu napisał:

Ale dosc juz o tym.
Zauwazylem ze wiele osob ma III kwartal. Ja mam IV!!!

Może mieszkasz w innej strefie czasowej? :>
A na poważnie, spokojnie data premiery będzie taka sama dla wszystkich (przynajmniej w Polsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:03, Chairman napisał:

Mam pytanie do pracowników CDP.
Czy będziecie interweniować w sprawie sprzedawanych na Allegro EK Wiedźmina?
Z tego co widzę, jakieś dzieci (rozmiar koszulki L) próbują sprzedać coś, czego nawet nie posiadają...
http://allegro.pl/item210685500_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order_sold_out.html
http://allegro.pl/item210786638_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order.html
http://allegro.pl/item210909173_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_wawa_bcm.html

P.S. Pozdrawiam wszystkich przyszłych posiadaczy EK i czekam do pon. na swój numerek :-)

lol xD a co oni maja zrobic ?? kupiles mozesz sprzedac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:07, Pantera-Michał napisał:

> Z tego co widzę, jakieś dzieci (rozmiar koszulki L) próbują sprzedać coś, czego nawet
nie posiadają...
>

czy tylko dzieci mają rozmiar koszulki ,,L"?

no nie wiem, mój brat ma 31 lat a nosi Lkę (a wcale nie jest mały czy jakoś specjalnie wychudzony),
więc nie wiem skąd takie przypuszczenia :-)

Wiesz, to wrodzona niechęć do dzieci, zwłaszcza "neostrady", ale abstrahując od tego wydaje mi się irytującym dla niektórych fakt, że pewne osoby zamawiały EK tylko po to, by odsprzedać ją z zyskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:10, scooby01 napisał:

> Ale dosc juz o tym.
> Zauwazylem ze wiele osob ma III kwartal. Ja mam IV!!!
Może mieszkasz w innej strefie czasowej? :>
A na poważnie, spokojnie data premiery będzie taka sama dla wszystkich (przynajmniej w Polsce).


No ale dziwi mnie to ze pisze IV kwartal. Wyslalem im maila z zapytaniem o meisiac ale mi nei odwiedzili:(:(
Ej ci kolesie co to opylaja a szczegolnie ten pierwszy to jakies cwaniaczki. Pisze o bonusie ktory dodaje CD Projekt (plakat i naklejka) jak by to on go dodawal. Czy jest zgodne z prawem przywlaszczenie sobie ,,uczynku'''' i sprzedawanie waszych rzeczy?? Chyba nie, bo koles raczej pozwolenia niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisał nikt, że to bonus od niego, a ze do paczki takowy przedmiot bedzie dolaczony.
Poza tym zlitujcie się... Tak wyć zaczynacie jakie to życie jest niesprawiedliwe srututu, a jednocześnie robicie im reklame. Jak macie być złośliwi w stosunku do nich to zamilczcie i starajcie się nie robić tyle szumu wokół tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol..... gdy nie mailem ek w koszyku postanowilem z rezygnowac. A tu patrze teraz i widze w zamowieniach na czerwono zlozone zamowienie dzisiejszego dnia.... pewnie jakas pomylka wiec dalem anuluj zamowienie..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ilość EK można by było dostosować pod ilość chętnych, bo teraz to jest gospodarka zarządzana odgórnie, 1 czekolada w miesiącu na sklep i wykupuje sprzedawca wieczorem w czasie dostawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 19:13, Chairman napisał:

>
Wiesz, to wrodzona niechęć do dzieci, zwłaszcza "neostrady", ale abstrahując od tego wydaje
mi się irytującym dla niektórych fakt, że pewne osoby zamawiały EK tylko po to, by odsprzedać
ją z zyskiem...


No nie jest to czyn godny pochwały, ale uwżam, że osoby, które to krytykują i są zawiedzione, że one nie zamówiłu EK niech pomyślą, jaką determinacje wykazali Ci którzy zamówili i chcą sprzedać. Nie są prawdziwymi fanami, a jednak postarali się bardziej od innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przegapiłem pre-order :/
Czy część egzemplarzy będzie dostępna w sklepach? Mam nadzieję że tak.
EK Gothic 3 też się szybko rozeszła na gram.pl a dwa egzemplarze do dziś leżą w media markt w Szczecinie :)
Nikt w moim kochanym mieście tego szybko nie wykupi, więc jak coś tam trafi to nadrobię zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:34, Kaczucha87 napisał:


> >
> Wiesz, to wrodzona niechęć do dzieci, zwłaszcza "neostrady", ale abstrahując od tego wydaje

> mi się irytującym dla niektórych fakt, że pewne osoby zamawiały EK tylko po to, by odsprzedać

> ją z zyskiem...

No nie jest to czyn godny pochwały, ale uwżam, że osoby, które to krytykują i są zawiedzione,
że one nie zamówiłu EK niech pomyślą, jaką determinacje wykazali Ci którzy zamówili i chcą
sprzedać. Nie są prawdziwymi fanami, a jednak postarali się bardziej od innych...


Ano, dokładnie. Z tym, że ja EK zamówiłem. Od 14:30 do jakiejś 21 walczyłem ze sklepem, ale się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:37, Monastor napisał:

Kurcze, przegapiłem pre-order :/
Czy część egzemplarzy będzie dostępna w sklepach? Mam nadzieję że tak.
EK Gothic 3 też się szybko rozeszła na gram.pl a dwa egzemplarze do dziś leżą w media markt
w Szczecinie :)
Nikt w moim kochanym mieście tego szybko nie wykupi, więc jak coś tam trafi to nadrobię zaległości
:)

Chmmm...właśnie w newsie prawdopodobnie jest błąd - jak wspomniałem na poprzedniej stronie CDP twierdził iż po jednym EK na sklep dostaną najbardizje popularne punkty sprzedaży (pewnie Empiki i Media Markty), więc można przypuszczac iż na gram.pl sprzedano np. 2500 sztuk, a w newsie piszę, że sprzedali wszystkie 2999 :/
Polecam Ci teraz często śledzić newsy - niektórzy pozammawiali po kilka EK, a z tego co przypuszczam i czytałem w postach niebieskich to można maksymalnie 2 ;]
Więc koło 20 sztuk pewnie wróci no i jeszcze ktoś na 100% zrezygnuję - więc szanse jeszcze masz ;]
A co do EK Gothica 3 to faktycznie jest?! - może mi się uda przez sklep internetowy Empiku zamówić, bo ksoro tam nie schodzi to chętnie mi wyślą, a w empik.com przesyłka kosztuję tylko 7zł (tak, kurierska ;)
P.S. Kurde, kojarzysz mi się cały czas z "Puszczykiem" - naszym kultowym napojem z NM ;D
Czemu ostatnio tak rzadko wpadasz?:(
wdowiakm - no przecież potwierdziłem iż taka informacja była, ale wcześniej mówili iż bedzie dziś...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekchm...drobny błąd - pomyliło mi się, bo napisałeś iż EK Gothica 3 jest w Media Markcie..Więc jednak nie zakupię - bo do Szczecian mam jakieś 500km, a w te wakacje nad nasze morze się nie wybieram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest jakiś cień szansy :D Tak samo było z Neverem 2, a niedawno też widziałam gdzieś EK Lawful Good :) chyba Media Markt (Poznań), ale nie jestem pewna. Ale wtedy było tak, że jak się wszystkie EK rozeszły to dorobili nowych trochę. Może to samolubne, ale mam nadzieję, że z Wiedźminem tak nie będzie :D w końcu EK to EK, jeśli wiecie co mam na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować