Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień

415 postów w tym temacie

Kurde razem ze mną z osób które znam to w pierwszej 100 są tylko 3 osoby.. ;) na razie jest to pierwsze 500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:07, TYHE napisał:

Ja rozumiem denerwowac sie, CZY w ogóle się udało załapać na EK.
Ale Wam trzeba jeszcze powiedzieć koniecznie w odpowiednio odległym od premiery terminie, który
macie numerek albo zaczynacie wydziwiać, że numerek miał być inny.
Naprawdę niektórym odbija.
Może czas do terapeuty.


Heh :D No w sumie niektórym by się zdało :P
Mi tam lata cały numerek, bo potwierdzenie zamówienia EK mi przysżło, więc któryś tam będe ;]
Zaraz jak wpadną modki to degradzików posypie się, oj posypię ;p
Mnie ta lista już nie obchodzi, ale skasowali wybór rozmiaru kosulki, a miało być d0 31 lipca!!!
I nie odpowiadają na maile :/
Więc mnie to wkurza, a nie kolejność w jakiej zamówiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To smieszne- w najbliższy piatek... następną część tzn?? kolejne 500 numerków?? no to jesz jeszcze troche poczekamy aż ja będe... w takim tępie to ja bede za 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:13, Yennefer napisał:

CDP powinno anulować zamówienia i zrobić pre-order jeszcze raz.


Odpada. Potem inni narzekaliby, że się nie załapali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlander-pro
Delegat
03.07.2007, 15:18

Heh, numer 122, nie jest źle :] ale to sięzmieni, bo niektórzy mają 2 razy nicka :P

EEEEEEEEEEE??? Lol pomyśl oni zamówili dwa razy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można było zamówić 2 sztuki EK, więc nie sądzę, żeby coś się zmieniło. Zresztą nawet jeśli ktoś zrezygnuje, to prędzej na to miejsce wskoczy ktoś z listy niż przesunie się numeracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy i ostatni raz zamawiam gre w ich sklepie... liczyłem na to że skoro jest to CDP to podejdą do tego naprawde profesjonalnie o tu jedna wielka kicha...

boje sie tylko że i EK i sama gra będzie na podobnym poziomie... że jest przereklamowana i 200 zł pójdzie w błoto... eh, przykro......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie:

O CO TAK SIĘ CHRZANICIE?! CO WAM DA ŻE BĘDZIECIE ZNAĆ JAKIEŚ TAM NUMERKI? ROBICIE WIELKIE HALO, A MOGLIBY NIE PODAWAĆ LISTY. CO TO ZA RÓŻNICA JAKI MASZ NUMER, ZREZYGNUJESZ Z ZAMÓWIENIA JAK CI SIĘ NIE SPODOBA???[/b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam numerek 47 , dziwna sprawa , troch przed tym jeszcze gdy dostałem ten numerek włąnczyłem kompa i zaczełem grać w Counter Strike 1.6. Przyznam że zabardzo mi sie niechiało ale cuż wszedłem na chwile na nowy serwer i spadłem z dachu na assulcie i patrze mam 47 hp ,] wyszedłem z gry i okazało sie że mam taki sam numerek , dziwna opowieść ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogliby nie podać, i wtedy byłoby ok... ale skoro już się tego podjeli to powinni to zrobić na poziomie, a to co tu odstawili pokazuje że są firmą małoprofesjonalną i nie można im zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bartold-1991 TAK ja lubię się chrzanić o numer mojej EK - Z GOTHICIEM 3 TAK SAMO BYŁO. Ja czuję jakąś satysfakcję z numeru mojej EK I NIC CI DO TEGO. W ogóle po co nie miliby zamieszczać numerów EK - nie załapałeś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:03, conradzik napisał:

Normalnie szlag mnie trafia jak widzę ile osób "zostało szczęśliwymi posiadaczami"... 2 egz.
EK. Szkoda, że nie np. 5. Przecież ta druga gra to ewidentnie na sprzedaż frajerom, którzy
nie zdążyli w określonym czasie. Pewnie będą się tłumaczyć, że to dla kumpla, albo dla...
Babci. Najlepiej niech się wcale nie tłumaczą. Zawiodłem się niesamowicie na CDP. EK powinna
być sprawiedliwie sprzedawana po 1 egzemplarzu a nie dla sępów czekających na zbicie extra
kasy na allegro. Ale w końcu jestem tutaj tylko mrówką w mrowisku i kogo tak naprawdę interesuje
moje zdanie na ten temat. Ważne, że CDP zbiło kolejny dobry interes...


Denerwują mnie tacy ludzie jak Ty, których jest tu coraz więcej. Bo masz pretensje o to, że ktoś Cie wyprzedził, że czekał od 15 do nocy i stresował się, żeby zamówić i owszem w moim wypadku 2 egzemplarze. Jeden jest dla mnie drugi dla kolegi, oba zamówione z jego konta.
Mam gdzieś czy wierzysz czy nie, nikt czegoś takiego nie zabrania. A zamówiłam dwie z jednego konta, żeby płacić raz za przesyłke i to z wirtualnych pieniedzy, które sa na koncie mojego znajomego. Wiec wyobraż sobie że na mnie np. kurier nie zarobi bo przyniesie 2 przesyłki pod jeden adres z opłatą jak za jedną paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:10, heyboy napisał:

Poza tym ile może trwać sporządzenie listy 2999 osób. Litości...

Biorąc pod uwagę padnięte serwery, problemy ze sklepem to bardzo długo. Sądzisz, że ułożenie listy to robota na 5 minut, a CDP po prostu tak dla zabawy psuje swój wizerunek? Litości...

Dnia 03.07.2007 o 15:10, heyboy napisał:

Yennefer
CDP powinno anulować zamówienia i zrobić pre-order jeszcze raz.

Pewnie! CDP nie ma czego innego do roboty tylko uruchamiać pre-ordery jeszcze raz, bo Tobie numerek nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:19, Arclight napisał:

Można było zamówić 2 sztuki EK, więc nie sądzę, żeby coś się zmieniło. Zresztą nawet jeśli
ktoś zrezygnuje, to prędzej na to miejsce wskoczy ktoś z listy niż przesunie się numeracja.


@ Arclight i Gorigon
Jak były zwisy w sklepie to niektórzy zamówili przez przypadek po pare Ek przez przypadek. Wszystko jeszcze moż esię zdażyć. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze raz zrobili pre - ordery, a tamte by anulowali, to by było beznadziejnie, ponieważ ludzie i tak by zamawiali, więc by był problemy techniczne, tak jak poprzednio a poza tym niektórzy którzy zamówili już wyjechali, więc to by było niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:26, Kukowsky napisał:

Biorąc pod uwagę padnięte serwery, problemy ze sklepem to bardzo długo. Sądzisz, że ułożenie
listy to robota na 5 minut, a CDP po prostu tak dla zabawy psuje swój wizerunek? Litości...


Tyle tylko, że miały być brane pod uwagę godziny złożenia zamówienia, a to zapisuje się w bazie danych. Jeśli zmienili wcześniejsze założenia to tylko ich wina, że nadkładają sobie roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować