Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień

415 postów w tym temacie

Mistic pisał w którymś temacie, że wyjaśniano z nim 2 x EK na jego koncie. Nie wiem tylko, czy brał dwie sztuki czy nie. Podejrzewam że ta lista pięciuset to lista osób, u których w przypadku 2 x EK nawiązywany był kontakt w celu potwierdzenia tego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie uważam, że jak macie takie pretensje to zrezygnujcie z EK, na wasze miejsce jest bardzo wiele chętnych, którym zależy i nie będą się użalali nam jakimś numerkiem. Troche powagi, bo zaczynacie się zachowywać jak nasi politycy, którzy zamiast zajmować się znaczącymi rzeczami zajmują się takimi pierdołami, że to nieporozumienie, aby ludzie widzieli, że robią cokolwiek.

Pozatym jak tak dalej pójdzie, to CDP skończy z praktykami numerowania Edycji Kolekcjonerskich, albo wogóle przestanie wprowadzać takie bajery, bo kosztuje ich to więcej nerwów niż cała ta impreza warta.

Ludzie opanujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. wisi mi numerek, tylko jakaś rzetelność by się przydała. Zaraz się posypią skróty typu: CDP - Całkowita Dupa z Profesjonalizmu, lub Całkiem Dupne Podejście'' (wzięte z pre-orderów ''Neverwinter Nights 2'', ''Gothic 3'' i ''Guild Wars Nightfall'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja wam powiem taką ciekawostkę.
Pierwszy raz do koszyka udało mi się włożyć 3 egzemplarze gry (ok. godziny 15:45). Po czym wyszedłem z pracy do domu i tam normalnie zamówiłem po raz drugi tylko jeden egzemplarz (godz. 18:02).
Czyli teoretycznie mógłbym się kłócić z CDP o to że ja tak naprawdę chciałem 3 gry ale z powodu awarii serwera nie dane mi było kupić. Więc skoro lista robiona jest w powyższy sposób to ja spowrotem chce 3 gry. I w ten sposób 2 kolejne osoby które zamówiłe wypadną , bo przecież ja zamówiłem 3 a nie jedną tylko była awaria serwera.
Więc to tak naprawdę nie jest walka o numerek a o system kontaktu i traktowania klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:35, Saqool napisał:

Więc to tak naprawdę nie jest walka o numerek a o system kontaktu i traktowania klienta.

Kiciński już raz publicznie przepraszał za zaistniałe problemy. Ma przyjść na kolanach i sam się biczować na oczach tłumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, u mnie podobnie, w koszyku leżało tak mniej więcej 2 minuty po tym jak sie ukazał news ... a nie ma mnie na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:38, Melchah napisał:

> Więc to tak naprawdę nie jest walka o numerek a o system kontaktu i traktowania klienta.

Kiciński już raz publicznie przepraszał za zaistniałe problemy. Ma przyjść na kolanach i sam
się biczować na oczach tłumu?


nie o to chodzi a o zmianę systemu przydzielania numerów gry. Ja także siedziałem od rana w tamten dzień i czekałem na PRE-ORDERa. A jeżeli nie to ja poproszę o tamte 2 sztuki, sprzeda się z zyskiem :)
I co teraz lepiej. Czy lepiej żebym dostał tylko jedną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja włożyłem do koszyka chyba 2 razy i raz mi tylko zamuwiło ale i tak zrezygnowalem i jeszcze zamuwilem zwyłą wersje nie Kolekcjonerską.Miałem 435 numer ale zrezygnowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:42, Oloninho napisał:

BOŻE!!! Przestańcie się już kłucić, co się stało to się nie odstanie... -.-

Nie po to czekałem od 13 aby teraz się okazało, że mam numer 25xx zamiast jakiegos w pierwszej 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniemy wszystkich, którzy kupili dwa egzemplarze EK Wiedźmina spekulantami nazywać zastanówmy się przez chwilę czemu ktoś zamówił dwa egzemplarze gry. Część z nich trafi, bądź już trafiła, na jakiś serwis aukcyjny, co do tego nie ma żadnej wątpliwości. Jednakże nie zapominajmy, że kupujący dwa egzemplarze, ten drugi mogli przeznaczyć na prezent dla brata, kumpla bądź dziewczyny, która w RPG zacina aż iskry i kłaki lecą oraz Sagę Wiedźmińską ma w paluszku.
Tak więc proszę nie osądzajmy ludzi tak od razu.
Sprawa zamówień przedpremierowych tylko pokazała jak bardzo popularna jest w tym momencie gra. Miejmy tylko nadzieję, że spełni choć w części pokładane w niej nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:44, Furusu napisał:

> BOŻE!!! Przestańcie się już kłucić, co się stało to się nie odstanie... -.-
Nie po to czekałem od 13 aby teraz się okazało, że mam numer 25xx zamiast jakiegos w pierwszej
100.


A po co wam te nry w ogóle?! Najważniejsza gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:33, Kaczucha87 napisał:

Ogólnie uważam, że jak macie takie pretensje to zrezygnujcie z EK, na wasze miejsce jest bardzo
wiele chętnych, którym zależy i nie będą się użalali nam jakimś numerkiem. Troche powagi, bo
zaczynacie się zachowywać jak nasi politycy, którzy zamiast zajmować się znaczącymi rzeczami
zajmują się takimi pierdołami, że to nieporozumienie, aby ludzie widzieli, że robią cokolwiek.

Pozatym jak tak dalej pójdzie, to CDP skończy z praktykami numerowania Edycji Kolekcjonerskich,
albo wogóle przestanie wprowadzać takie bajery, bo kosztuje ich to więcej nerwów niż cała ta
impreza warta.

Ludzie opanujcie się!


Niektórym trochę zależy na takiej głupocie jak nr. EK.
My też się trochę nerwujemy z tego powodu.
Jestem spokojny ale zawiedziony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przecież wystarczyłby komentarz w stylu: "z powodu wielu problematycznych zamówień, lista ukaże się 6 lipca, czas ten pozwoli nam rzetelnie sprawdzić zamówienia i ich kolejność", robienie takiej listy na odwal to nie jest metoda. I nie chodzi tutaj o to jaki mam numerek, (może być równie dobrze 2346) tylko o podejście do klienta. Kiciński faktycznie przepraszał za problemy techniczne, ale od tego czasu minął już niemal tydzień, wydaje mi się, że to wystarczający czas na uporanie się z owymi problemami. Tymczasem dzisiejsza publikacja listy i posty niezadowolonych klientów świadczą o tym, że jednak problemów nie udało się rozwiązać...Swoją drogą przed wystartowaniem Pre-Ordera pracownicy chętnie wypowiadali się w tematach okołowiedźminowych a teraz....cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak rozwiązać problem numerków!!! na znak protestu, wszyscy którzy nie są zadowloeni ze swojego numerku ANULUJĄ SWOJE ZAMÓWIENIE!!!!! Uwaga..... START!!!!

LoL

--
calineczek z numerkiem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:46, Oloninho napisał:

A po co wam te nry w ogóle?! Najważniejsza gra!

Proste, dla samej radości posiadania czegoś wartego podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:48, Magwisienka napisał:

Hmm, zamówienie złożone o 17.01, numerek EK 0171 :D Czy to przypadek? :P

Nie, jesteś dowodem na to, że ta lista jest trochę niepoprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować