Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

W Cesarskim Mieście, w dzielnicy handlowej, w Cesarskiej Izbie Handlowej można kupic dom za 2 tys. smoków. Wyposażenie jest do niego bardzo tanie;) Dobrym rozwiązaniem jest kupic willę w Anvil za 5 tys. smoków. Wiąże się z tym zadanie "gdzie duchy trzymają piecze". "Dobrym" dlatego, że willa jest duża, a po wykonaniu zadania nie musimy kupowac wyposażenia - samo się pojawia;)

A co do zostawiania to możesz i położyc na podłodze w rzeźni - i tak nikt twojego dobytku nie podniesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:41, kamceg napisał:

5 tys. smoków.


Tak. Zdecydowanie muszę uzbierać jeszcze trochę pieniędzy. <;

Dnia 27.08.2007 o 20:41, kamceg napisał:

A co do zostawiania to możesz i położyc na podłodze w rzeźni - i tak nikt twojego dobytku nie
podniesie;)


A właściwie - tu masz, kurde, racje. Może zabrzmieć głupio, ale chyba tak zrobie (tzn. niekoniecznie w rzeźni). <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj wszystko co się da i sprzedawaj:) Ja jedną z moich postaci mam ponad 300 tys. oraz wszystkie posiadłości:)
Jak będziesz słuchaczem w MB to możesz zarabiac 500 smoków na tydzień, a jak będziesz szefem gildii wojowników to co miesiąc dostaniesz trochę kasy, bądź ekwipunku. Ostatni sposób na zarabianie, to zostanie mistrzem areny i co tygodniowe walki. Szybciej sie wzbogacisz na zbieraniu wszystkiego od poległych przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:42, ad0 napisał:

A właściwie - tu masz, kurde, racje. Może zabrzmieć głupio, ale chyba tak zrobie (tzn. niekoniecznie
w rzeźni). <;


Może byc i na środku placu Talosa^^ Nie ma różnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:32, lukasz11111 napisał:

1. Co to MB?
2. Już walcze na arenia.
3. Większości przedmiotów nie da się sprzedać bo są za 0 septimów.
4. Rozwiń to za 500 septimów, bo nie wiem o co chodzi.


MB to jest Mroczne Bractwo (gildia morderców)
Z tego co widzialem to 0 kosztuja tylko narzedzia typu kilof itp. a także lyżki, talerze itd.
A np. jedzenie juz mozesz sprzedać a jak dużo sprzedajesz to rośnie ci handel a na expercie chyba masz dodatkowo 500 septimów za każdy przedmiot (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:06, lukasz11111 napisał:

Dzięki. Ale nie ma tak jak napisałeś w 3 linijce. W mistrzu sklepy mają 500 septimów więcej,
a w poprzedzającym go możesz inwestować w sklep 500 septimów.


Możliwe bo ja mam handel gdzies na 30 wiec nie widzialem;/ Ale i tak najlepszym sposobem na zarobienie duuuużej kasy jest znalezienie jaskini w której są bandyci (oczywiście jak jesteś przynajmniej na 20 poziomie doświadczenia)
i oni maja wtedy drogie pancerze i bronie. Na jednej "akcji" mozna zarobić nawet 10 tysiecy. Dobrze by było jednak żeby mieć wysoko rozwinieta sile bo wtedy mozemy wiecej uniesc lub odpowiednio znac sie na alchemii oraz przemianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Mroczne Bractwo(Gildia Płatnych skrytobójców).
2.Fajnie:-)
3.No tak to bardzo wkurza jak jest się złodziejem,bo jest dużo takich przedmiotów jak np.Kilof,Gliniane Naczynia,Cynowe Naczynia,Przędza,Łopata,Nożyce i wiele innych.
4.Otóż gdy masz poziom Mistrza w Handlu to w każdy sklep możesz zainwestować 500 smoków.

Jeszcze coś?

PoZdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:12, gorn63 napisał:

4.Otóż gdy masz poziom Mistrza w Handlu to w każdy sklep możesz zainwestować 500 septimów.


Otóż nie;) Gdy mamy EKSPERTA w handlu to możemy inwestowac w sklep, a gdy mamy MISTRZA to wtedy każdy sklep ma o 500 septimów więcej na handel(jak zainwestowaliśmy to już jest 1000) i towary są w cenie sugerowanej(targowanie się przestaje miec jakikolwiek sens).

PS: W mojej wypowiedzi( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=250&pid=10366 ) napisałem "smoków", zamiast septimów - przepraszam za pomyłkę. Jednak i tak nie miała ona żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:13, Mixon1988 napisał:

Ale i tak najlepszym sposobem na
zarobienie duuuużej kasy jest znalezienie jaskini w której są bandyci (oczywiście jak jesteś
przynajmniej na 20 poziomie doświadczenia)


A tak na prawdę to najlepszym sposobem jest kradzież. W nocy wchodzimy do sklepu i wychodzimy z masą przedmiotów^^ Najbardziej polecam okradac jubilera w CM, jednak trzeba miec do tego wysoki poziom otwierania zamków(lub wytrych uniwersalny). Na drugim miejscu najlepiej okraśc sklep "Najlepsza Obrona" też w CM. Mają dużo rzeczy na wierzchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:32, lukasz11111 napisał:

1. Co to MB?


Mroczne Bractwo lub też Dark Brotherhood

Dnia 27.08.2007 o 21:32, lukasz11111 napisał:

2. Już walcze na arenia.


To walcz i dojdź do końca;)

Dnia 27.08.2007 o 21:32, lukasz11111 napisał:

3. Większości przedmiotów nie da się sprzedać bo są za 0 septimów.


Co masz na myśli mówiąc większośc? Bo za zero to tylko jakieś pierdłuki są, rezzta już jest droższa:P

Dnia 27.08.2007 o 21:32, lukasz11111 napisał:

4. Rozwiń to za 500 septimów, bo nie wiem o co chodzi.


Chodzi o to, że jako słuchacz w MB będziesz odbierał zlecenia, ich treśc będziesz przekazywał pewnej osobie w siedzibie MB, a ona za to raz na tydzień da Ci 500 septimów.

PS: Sorry za trzy posty, ale chciałem odpowiedziec każdemu z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 13:53, SinClers napisał:

na jakiej stronce znajdę mody do obliviona?

są różne ale spróbuj tutaj
www.tessource.net
lub tutaj
www.elderscrolls.phx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 13:53, SinClers napisał:

na jakiej stronce znajdę mody do obliviona?


http://betteroblivion.com/oblivionmodlista.php

Tutaj masz fajną wyszukiwarkę jest tu mnóstwo linków modów do stron gdzie sie one znajdują. Jest to przydatne gdyż te same mody znależc można na kilku stronach z tym że na niektórych trzeba sie rejestrować-co nie oznacza końca problemow np.na tessource nie chcialo mnie w ogóle zarejestrować :/ , no wieć jak chcesz jakiś mod a na jakiejś stronce nie umiesz go ściagnąć to wbijasz na nastepna. Jedyny problem to by wypadało wiedziec czego szukamy bo lista jest po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować