Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 21:54, Piotrek15-16 napisał:

ile obek kosztuje i czy jest fajny

Cena jest różna w końcu są różne promocje itp ale przygotuj się na wydatek ok. 100 zł
Co do samej gry jeśli grałes w Morka albo jesteś fanem gier RPG zagrać musisz, jeśli lubisz swobodę świata, i ładną grafę to raczej się nie zawiedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:25, Lloyd666 napisał:

czy na moim kompie odpali Oblivion ?
Procek: AMD Athlon x2 3800+ (2 razy po 2000 mhz )
Garfa: NVIDIA GeForce 6150se (256mb shadery 3.0)
Ram: 1 giga

Pójdzie, spokojnie. Co prawda nie będziesz mógł ustawić wszystkich detali na max, ale i tak będzie nieźle ;) No i przydało by się nieco więcej ramu, jeśli chcesz pograć nieco dłużej bez konieczności restartowania, bo gra jest bardzo ramo-żerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem, właśnie zaopartrzyłem sie w tes IV, i mam taki problem średnio co 30-40min program sie haczy i wywala mnie do windowsa, moja konfiguracja to Int. Pentium 4 3,2GHz, 1GB RAM z karta NVIDIA GF 6600, ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić? Z góry thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w Saturnie, Mediamarkt i Empiku można go kupic za 69 zł. Czy fajny? Jak lubisz RPG to na pewno Ci się spodoba. Ja polecam. Gram od premiery, przeszedłem grę 10 razy i mi się nie znudziła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:54, Piotrek15-16 napisał:

ile obek kosztuje i czy jest fajny

Jak lubisz stare RPG typu BG itd to możesz czuć się zawiedziony. Jeżeli wystarczy Ci tylko super grafika i trochę bezmyslnego machania mieczem to Obek Ci się spodoba. Morrowind jest lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Kourna! coś mi się pomyrdało z Obciem.Staty nagle wskoczyły mi na 100 i Mistrza. :( nie ma jakiegoś kodu żeby to usunąć? :) I czy nie wie ktoś skąd wytrzasnąć darmowy poradnik do SI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:59, Smoczy Wilq napisał:

O Kourna! coś mi się pomyrdało z Obciem.Staty nagle wskoczyły mi na 100 i Mistrza. :( nie ma
jakiegoś kodu żeby to usunąć? :) I czy nie wie ktoś skąd wytrzasnąć darmowy poradnik do SI?


Darmowy poradnik?
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=820&Itemid=681

kody są na :
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=740&Itemid=633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:54, Piotrek15-16 napisał:

ile obek kosztuje i czy jest fajny


Oblviion jest bardzo rozbudowaną grą, która potrzebuje od gracza nie tylko zdolności sprawnego machania wirtualnym mieczem, ale też nieco pomysłowości. Mnóstwo questów pobocznych, gigantyczne możliwości rozwoju postaci, wielki teren. Obliviona kupisz za 70 - 90 złotych w zależności od sklepu.

Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do tego zapomniałeś dodac jakośc questów:) Niektóre z nich to prawdziwe perełki, które wymagają od gracza, wspomnianej przez ciebie, pomysłowości:)

PS: Zadania dla Mrocznego Bractwa to istne perełki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 21:24, kamceg napisał:

PS: Zadania dla Mrocznego Bractwa to istne perełki;)


Nie tylko Gildia Złodzieji a szczególnie ostatnia w niej misja to istny majstersztyk jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 21:24, kamceg napisał:

PS: Zadania dla Mrocznego Bractwa to istne perełki;)


Popieram na całej długości tego zdania :D Zakończenie wątku głównego również jest niezłe, smutne, ja przynajmniej byłem smutny ( EMO robi swoje ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:24, kamceg napisał:

I do tego zapomniałeś dodac jakośc questów:) Niektóre z nich to prawdziwe perełki, które wymagają
od gracza, wspomnianej przez ciebie, pomysłowości:)

PS: Zadania dla Mrocznego Bractwa to istne perełki;)


Taa one są super! możesz sprytem albo siłą np. albo zabijesz kogoś mieczem albo podmienisz jego lekarstwa na truciznę, lub zabijesz kogoś mieczem albo spuścisz mu na łeb głowę łosia pod którym bardzo lubi siedzieć. Mroczne Bractwo ROXXX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 22:14, Buhahahahaha napisał:


Taa one są super! możesz sprytem albo siłą np. albo zabijesz kogoś mieczem albo podmienisz
jego lekarstwa na truciznę, lub zabijesz kogoś mieczem albo spuścisz mu na łeb głowę łosia
pod którym bardzo lubi siedzieć. Mroczne Bractwo ROXXX!


Skoro już wymieniasz misję to najbardziej mi się podobała to jak byłeś zamknięty w domu z jakimiś poszukiwaczami skarbów i miałeś ich wszystkich wykończyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam problem. Moja konfiguracja to GeForce 7900 GS, Intel Core 2 Duo E6300, 1 GB RAM. Trochę się dziwię, ale na mniej niż średnich detalach, i 4x AA na moim komputerze miejscami ,,haczy''''. Sprawdziłem, czy na maksymalnych ustawieniach grafiki będzie to samo. Gra wtedy też chwilami rwała klatki. Czy ktoś wie, w czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:08, lewak napisał:

Mam problem. Moja konfiguracja to GeForce 7900 GS, Intel Core 2 Duo E6300, 1 GB RAM. Trochę
się dziwię, ale na mniej niż średnich detalach, i 4x AA na moim komputerze miejscami ,,haczy''''.
Sprawdziłem, czy na maksymalnych ustawieniach grafiki będzie to samo. Gra wtedy też chwilami
rwała klatki. Czy ktoś wie, w czym tkwi problem?


Stare sterowniki, zapchany śmieciami dysk bądź rejestr, źle skonfigurowana gra... są różne przyczyny, dla których gra może ciąć. Zdefragmentuj dysk, pousuwaj zbędne rzeczy, zainstaluj najnowsze sterowniki do czego się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:34, DJ Szlafrok napisał:

Stare sterowniki, zapchany śmieciami dysk bądź rejestr, źle skonfigurowana gra... są różne
przyczyny, dla których gra może ciąć. Zdefragmentuj dysk, pousuwaj zbędne rzeczy, zainstaluj
najnowsze sterowniki do czego się da.


Właśnie o to chodzi, że na kompie mam kodeki, offica, sterowniki do części kompa i gry. Aha, mam najnowsze sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować