Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 14:37, Widow4 napisał:

nie wiem już które są prawdziwe wiec zapytam samych graczy czy pujdzie na moim sprzęcie:
2 GHz
Ati Radeon 9200 128 MB
1280 MB RAM


Według pudełka, na którym jest lista kart, która gra obsługuje, to niestety, Twojej karty nie ma na tej liście. Dopiero od Radeona 9500 w górę gra ruszy. Musisz wymienić kartę, bo resztę konfiguracji masz w miarę okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze wymagania to wymagania właściwe. Te drugie są mocno przesadzone. Możesz sobie spokojnie Obliviona kupic. Jak będziesz miał kłopoty to ściągniesz Oldbliviona i kłopotu nie będzie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 12:02, lukasz11111 napisał:

Se pograłem i doszedłem do wniosku, że orki wyglądają trochę za shrekowato. powinny być brzydsze.
A w oblivionie wyglądają jak, powiedzmy jasno zielone stwory.


Dla mnie nie są shrekowate :)
Według mnie najlepiej wyglądające orki są w gothicu 3 ale te w Oblivionie mogą być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 12:37, kamceg napisał:

Po pierwsze nie Orki, a Orkowie;) Po drugie - mi tam ich wygląd pasuję, są bardziej humanoidalne
niż w G3.


Ale Orkowie powinni być trochę brzydsi. :D Ale mi to jakoś w Oblivionie nie przeszkadza - ogólnie tam wszystko jest milsze da oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też gram Argonianinem. <;

Pozytywnie zaskoczyły mnie questy w Oblivionie - często nie trzeba tylko kogoś zabić/coś przynieść, ale także poszukać a nawet pomyśleć. Niektóre questy też ogólnie sprowadzają się do zabicia kogoś, ale jest to tak ciekawie podane, że nie sposób narzekać. Nie żałuje pieniędzy. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję co do tego tematu!Otóż może jakiś moderator przypnie post z podstawowymi wymaganiami Obliviona,bo każdy się o to pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:08, kara55 napisał:

Krótkie pytanko:
Zagram w Obliviona w miarę płynnie przy takiej konfiguracji:
Pentium IV 2,66 Ghz
1,5 GB Ram
Geforce 7600 GS 256 MB Ram


Czy zagrasz płynnie??? Powinieneś zagrać płynnie na średnio wysokich detalach a juz na pewno na średnich będzie śmigać aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 15:38, ad0 napisał:

Pozytywnie zaskoczyły mnie questy w Oblivionie - często nie trzeba tylko kogoś zabić/coś przynieść,
ale także poszukać a nawet pomyśleć. Niektóre questy też ogólnie sprowadzają się do zabicia
kogoś, ale jest to tak ciekawie podane, że nie sposób narzekać. Nie żałuje pieniędzy. <;


też tak uważam, questy nie są nudne i monotonne i z przyjemnością się je wykonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:10, Smoczy Wilq napisał:

wiecie czego mi brakuje w Oblim? przerywników... no jest tylko to intro no nie?


No niby tak.. bo przerywniki troche buduja klimat jak są dobrze zrobione ale jak są nieciekawe to lepiej że ich nie ma wcale bo przynajmniej ESC nie trzeba naciskać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:08, kamceg napisał:

Czepiasz się:P orki, a orkowie to jest duża różnica, ale duża litera to taki wielki błąd znowu
nie jest;)

to też duża różncia :P nazwy ras fantasy pisze się małą ;) (krasnoludy, orkowie, elfy, gobliny itp.)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otóż nie mogę czekać ani spać ale najdziwniejsze jest to że nawet w mieście gdzie nikt mnie nie atakuje też nie mogę bo wyświetla mi się "nie możesz czekać gdy w pobliżu są wrogowie" to samo jest ze spaniem gdzie też nikt mnie nie atakuje to napewno jest jakiś bug, zapisałem grę potem wyszedłem z gry i znów włączyłem potem wczytałem i znów to samo ;(
Jest jakas możliwość usunięcia tego?
To samo mam z podróżą błyskawiczną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować