Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

YahooPL musisz mieć przy sobie dziennik z tego dzbanka co padł w domu w Anvil, inaczej się nie uda. Samo przeczytanie nic nie da, musisz go ze sobą jeszcze wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 21:29, trollf napisał:

nie zartuj :] taki mod nie mialby szans na Hall of Fame ;]


Nie miałem na myśli tego hiperskomplikowanego moda z Rufio w tle. ;-) Po prostu doceniam Twój dorobek modderski, skądinąd spory. ;-)

Dnia 04.04.2008 o 21:29, trollf napisał:

tak czy inaczej po prostu zejdz na dol, zabij Rufio, a nastepnie wpisz w konsoli:
coc InnIllOmen
to powinno przeniesc twoja postac do glownego pomieszczenia gospody...


Dzięki wielkie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 22:58, DJ Szlafrok napisał:

Nie miałem na myśli tego hiperskomplikowanego moda z Rufio w tle. ;-) Po prostu doceniam
Twój dorobek modderski, skądinąd spory. ;-)


tak naprawde to wlasciwie kazdy pomysl mozna przekuc na dobry mod :] tak po prostu tylko sie wybronilem przed kolejna ''okazja'' ;] znajac siebie, to nie tylko zrobil bym wyjscie z tamtej piwnicy, ale ''przypadkiem'' ubral Rufio w inne nowe wdzianko, pooral mu bliznami twarz, zmienil fryzure, i dorobil 10-godzinnego questa, na koncu ktorego by sie okazalo, ze Rufio to szef wszystkich szefow... ;]

sam widzisz jak jest, ja tam wole nie ryzykowac... dlatego nawet najmniejszych modow na zamowienie nie robie, gdyz ze swoimi mam zbyt wiele pracy :] cale szczescie, ze od takich rzeczy jest konsola... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 22:58, Farmer Widomo napisał:

Aha jeszcze jedno :D Skąd można wziąć Zatrute Jabłka ( Poison Apple)?


kupujesz od kota w butach w siedzibie zabojcow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 23:12, trollf napisał:

tak naprawde to wlasciwie kazdy pomysl mozna przekuc na dobry mod :] tak po prostu tylko
sie wybronilem przed kolejna ''okazja'' ;] znajac siebie, to nie tylko zrobil bym wyjscie
z tamtej piwnicy, ale ''przypadkiem'' ubral Rufio w inne nowe wdzianko, pooral mu bliznami
twarz, zmienil fryzure, i dorobil 10-godzinnego questa, na koncu ktorego by sie okazalo,
ze Rufio to szef wszystkich szefow... ;]


Heh. ;-) Swego czasu próbowałem przekonać się do tworzenia modyfikacji, ale jakoś tak wyszło, że pozostało na tym "próbowałem". Teraz, chwilkę po zainstalowaniu CSa, ledwo pamiętam obsługę kamery. ;-)

Dnia 04.04.2008 o 23:12, trollf napisał:

sam widzisz jak jest, ja tam wole nie ryzykowac... dlatego nawet najmniejszych modow
na zamowienie nie robie, gdyz ze swoimi mam zbyt wiele pracy :]


A masz już jakieś wizje przyszłych projektów? Bo jak dotychczas trzy z trzech Twoich modów bardzo mi się spodobały, na pozostałe czasu jakby brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 22:58, Farmer Widomo napisał:

Aha jeszcze jedno :D Skąd można wziąć Zatrute Jabłka ( Poison Apple)?


Jabłka za darmo (dziesięć sztuk bodajże w beczce) można znaleźć w Fort Farragut położonym tuż na wschód od Cheydinhal. Jabłka można zdobyć bez walki, wystarczy wejść do fortu korzystając z włazu ukrytego wewnątrz pustego drzewa w okolicy fortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 23:18, DJ Szlafrok napisał:

A masz już jakieś wizje przyszłych projektów? Bo jak dotychczas trzy z trzech Twoich
modów bardzo mi się spodobały, na pozostałe czasu jakby brak...


trzy z trzech? chyba z dwudziestu trzech ;] o ile nie masz na mysli liczby tych ktorych sciagnales...

co do projektow, to pomyslow mam wiele, srednio co minute jeden ;] ale nie rozmawiam o nich dopoki ich nie skoncze, badz chociaz zaczne robic :]
obecnie sa ''tylko'' dwa - wpomniany modzik z serii Unique Landscapes orz nastepna czesc Armamentarium z magicznymi kijami, kosturami i laskami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 22:07, piecia997 napisał:

YahooPL musisz mieć przy sobie dziennik z tego dzbanka co padł w domu w Anvil,
inaczej się nie uda. Samo przeczytanie nic nie da, musisz go ze sobą jeszcze wziąść.


A jeśli mam i tą notatkę i tą rękę i pomimo tego nic się nie dzieje ??? Pozostaje kod ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 07:25, YahooPL napisał:

A jeśli mam i tą notatkę i tą rękę i pomimo tego nic się nie dzieje ??? Pozostaje kod
???


a przespales sie w ogole w lozku na pietrze tego domu? :] bo bez tego nic do przodu nie ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 10:41, trollf napisał:

a przespales sie w ogole w lozku na pietrze tego domu? :] bo bez tego nic do przodu nie
ruszy...


Problem załatwiony w tak śmieszny sposób, że aż wstyd się tym dzielić więc zostawie to dla siebie ale dzięki za dobre chęci. Póki co po osiągnięciu 22 levelu nie mam co robić bo wykonałem wszystkie zadania :)

Aha i takie pytanko. Jak wchodzę na przykład do kaplicy w Bravil to mam takie małe ołtarzyki po bokach sali. Jak chce z nich skorzystać to mi piszę, że muszę odbyć jakąś pielgrzymkę. Pytanie chyba oczywiste. Jaką, dokąd, gdzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:12, YahooPL napisał:

Pytanie chyba oczywiste. Jaką, dokąd, gdzie ???


musisz po prostu skorzystac z jednej z przydroznych kaplic danego bostwa rozsianych po calej mapie, by oltarz tego bostwa stal sie w glownych kaplicach aktywny... to wlasciwie to samo co pielgrzymka z dodatku KotN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko - znacie jakieś sekrety i ciekawostki w Shivering Isles? Właśnie ukończyłem główny wątek i teraz mam zamiar zwiedzić Drżące Wyspy w poszukiwaniu czegoś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 13:33, Marcin45 napisał:

cześć.
mam taki komputer proc AMD Althon 3200+ karta graficzna GeForce 6150SE 1GB ram
pójdze mi na tym oblivion?


Pójść pójdzie ale na niezbyt wysokiej konfiguracji...o ustawieniu dalekiego terenu możesz zapomnieć bo grafika tego nie uciągnie (swoją drogą pierwsze słyszę o takiej karcie GF 6150 SE :P). Proc jest wystarczający na średnie detale, ram w zasadzie też ale ta grafika to kula u nogi Twojego komputera. Poza tym przy jakiejś ostrzejszej walce z użyciem magii będziesz miał spore ścinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 13:20, piecia997 napisał:

A ja mam pytanko - znacie jakieś sekrety i ciekawostki w Shivering Isles? Właśnie ukończyłem
główny wątek i teraz mam zamiar zwiedzić Drżące Wyspy w poszukiwaniu czegoś ciekawego.


Polecam zajrzeć do domu Wielkiej Głowy znajdującym się w dzielnicy Manii. Czeka tam na Ciebie jedna z orginalniejszych misji. Zajrzyj i zobacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 13:37, Sarturias napisał:

> cześć.
> mam taki komputer proc AMD Althon 3200+ karta graficzna GeForce 6150SE 1GB ram
> pójdze mi na tym oblivion?

Pójść pójdzie ale na niezbyt wysokiej konfiguracji...o ustawieniu dalekiego terenu możesz
zapomnieć bo grafika tego nie uciągnie (swoją drogą pierwsze słyszę o takiej karcie GF
6150 SE :P). Proc jest wystarczający na średnie detale, ram w zasadzie też ale ta grafika
to kula u nogi Twojego komputera. Poza tym przy jakiejś ostrzejszej walce z użyciem magii
będziesz miał spore ścinki...

aha, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować