Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 20:12, hellguardian napisał:

mam 4 poziom i gram wojownikiem , nie wie ktoś czym walczy się z duchami? Prosze o szybką
pomoc.

Broń srebrna. To działa na duchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:12, hellguardian napisał:

mam 4 poziom i gram wojownikiem , nie wie ktoś czym walczy się z duchami? Prosze o szybką
pomoc.


Sorry, jakiś nieprzytomny jestem i nie przeczytałem dokładnie Twojego posta xD
Z duchami walczy się bronią srebrną lub magiczną, nawet gdy ta wyczerpie cały ładunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:12, hellguardian napisał:

mam 4 poziom i gram wojownikiem , nie wie ktoś czym walczy się z duchami? Prosze o szybką
pomoc.

srebrną lub magiczną bronią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:12, hellguardian napisał:

mam 4 poziom i gram wojownikiem , nie wie ktoś czym walczy się z duchami? Prosze o szybką
pomoc.


Możesz spróbować też Kosturem, użyć magii (ale skoro grasz "wojownikiem" to raczej mało prawdopodobne, abyś znał jakieś zaklęcia, chociażby te podstawowe ze szkoły Destrukcji) albo jakiegoś Zwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:48, YahooPL napisał:

Też jakiś czas temu miałem takie podejście aż do momentu, gdy gra nie zaczęła wydawać
mi sie brzydka. Polecono mi tutaj jedną stronkę z modami wpływającymi na grafikę i teraz
jestem po prostu w szoku po tym, jaką metamorfozę przeszedł Oblivion.


Kiedyś też postanowiłem sobie, że odmłodzę Oblivionka, niestety, inicjujący akcję mod (właśnie Quarl''s TP) źle się ściągnął i na tym się skończyło. ;-) Mimo, że parę modyfikacji używam nawet teraz, wielu z Twojej listy nie znałem, toteż wielkie dzięki za to, na 100% spróbuję. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Union Pacific

> Czy da się jakoś jak w Morrowindzie układać przedmioty na stołach, półkach itd. ? Bo
> co wybieram coś i daje shift to on zamiast odłożyć to wyrzuca i źle to wygląda :/ Nie
> da się nic przez to ułożyć.

Chcesz odpowiednio układać przedmioty, tak? Nic prostszego. Najeżdżasz kursorem na dany item i wciskasz Z. Ciągle trzymając klawisz, powoli poruszasz myszą, zmieniając jego położenie.

A tak ogólnie - sorka, czas edycji minął. ;-)
A tak bardziej ogólnie - oczywiście nie zaliczyło tego jako odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci wielkie :)

Dared00 - pierścień który daje efekt kameleona zdobywasz od mnichów. Nie pamiętam dokładnie których, ale wiem, że zdobyłem taki podczas wykonywania zadań dla Gildii Złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 05.04.2008 o 22:07, DJ Szlafrok napisał:

Chcesz odpowiednio układać przedmioty, tak? Nic prostszego. Najeżdżasz kursorem na dany
item i wciskasz Z. Ciągle trzymając klawisz, powoli poruszasz myszą, zmieniając jego
położenie.


Alternatywnym rozwiązaniem jest korzystanie z czaru Telekinezy (szkoła Mistycyzm, o ile dobrze pamiętam), bardzo praktyczne w przypadku ustawiania przedmiotów w miejscach trudno dostępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:43, Meledictum napisał:

Alternatywnym rozwiązaniem jest korzystanie z czaru Telekinezy (szkoła Mistycyzm, o ile
dobrze pamiętam), bardzo praktyczne w przypadku ustawiania przedmiotów w miejscach trudno
dostępnych.


Właściwie można to nazwać starszym bratem klawisza Z. ;-) Tak naprawdę, Telekineza przydaje się tylko do układania przedmiotów, a i tak zawsze można to zrobić bez jej użycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie da się jakoś prościej tego układać? Bo naprawdę ciężko coś gdzieś ułożyć przy okazji nie rozrzucając innego sprzętu :/ Np. nie da się ułożyć mieczy w specjalnych stojakach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 23:04, Union Pacific napisał:

A nie da się jakoś prościej tego układać? Bo naprawdę ciężko coś gdzieś ułożyć przy okazji
nie rozrzucając innego sprzętu :/ Np. nie da się ułożyć mieczy w specjalnych stojakach
:/


Niestety nie... A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 09:26, Union Pacific napisał:

Pytałem się kiedyś, czy rzeczy pozostawione luzem gdzieś znikają same. To się tyczy także
mojej kryjówki/domu? Jak wyrzucę miecz to on zniknie?


Krótko: nie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby naładować magiczną broń możesz użyć kamieni Varla lub pełnych klejnotów duszy. Można także je naładować za pośrednictwem niektórych osób w gildii magów. (from Google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 10:07, Farmer Widomo napisał:

Następne pytanie :)

Gdzie można naładować magiczne bronie?

kamienie varla i kamienie dusz tylko w kamień dusz musisz złapać dusze żeby moć ładowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 10:07, Farmer Widomo napisał:

Następne pytanie :)

Gdzie można naładować magiczne bronie?


Z kamieni dusz szczególnie przydatna jest Gwiazda Azury, jest to Kamień Dusz "wielokrotnego użytku" - można łapać dusze i ładować nimi magiczne przedmioty, nigdy się nie zużyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować