Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Czy w zadaniu Arrow of Extrication (drugie zlecenie od Gray Fox''a) po zabiciu maga Fathisa mogę zostać wyrzucony z Gildii Magów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 15:00, lewak napisał:

Czy w zadaniu Arrow of Extrication (drugie zlecenie od Gray Fox''a) po zabiciu maga Fathisa
mogę zostać wyrzucony z Gildii Magów?


Nie" możesz", tylko "zostaniesz" wyrzucony z Gildii Magów;p Dlatego najlepiej jest mu zabrać strzałę, ukraść klucze i wiać czym prędzej z jego fortu;p No chyba, że wcześniej jeszcze nie dołączyliśmy do GM to wtedy można go bez konsekwencji ubić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 14:59, kamceg napisał:

No to akurat prawda, ale początki są ważne;p


poczatki sa najwazniejsze :]
sek w tym, ze pozniej powyzej 25-30 poziomu nie ma sensu juz grac, bo nic sie specjalnie nie zmienia tylko wrogow klepie sie coraz dluzej... a niestety stadardowo te poziomy osiaga sie dosc szybko, i od polowy gry walki sa juz do konca nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:08, trollf napisał:

sęk w tym, ze później powyżej 25-30 poziomu nie ma sensu juz grac, bo nic sie specjalnie
nie zmienia tylko wrogów klepie sie coraz dłużej... A niestety standardowo te poziomy
osiąga sie dość szybko, i od połowy gry walki są juz do końca nudne...


Można powiedzieć, że grałem na szybcika i moim Redgardem-Wojownikiem doszedłem do 24 lvl wykonując przy okazji wszystko, co się dało. Zaliczyłem wszystkie cztery gildię, Arenę, w wątku głównym pozostało mi już tylko udać się do Cesarskiego Miasta, all questów pobocznych i wszystko dla Deadr. Zostały już tylko dodatki a tam raczej się nie będę nudzić. Odkrywanie mapy może być już trochę nudne, ale też dam radę. Martwi mnie tylko fakt, że osiągnąłem dwudziesty level i prawie cały daedryczny set mi wypadł oprócz nagolenników i jakoś nie mam szczęścia by jeszcze z kogoś mi wypadły. Pewnie nie mam określonego miejsca, w którym się pojawiają prawda? Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 15:47, kamceg napisał:

> Czy w zadaniu Arrow of Extrication (drugie zlecenie od Gray Fox''a) po zabiciu maga
Fathisa
> mogę zostać wyrzucony z Gildii Magów?

Nie" możesz", tylko "zostaniesz" wyrzucony z Gildii Magów;p Dlatego najlepiej jest mu
zabrać strzałę, ukraść klucze i wiać czym prędzej z jego fortu;p No chyba, że wcześniej
jeszcze nie dołączyliśmy do GM to wtedy można go bez konsekwencji ubić;p


Albo się mylę, albo okradzenie innego członka Gildii Magów też jest zabronione.
To nic. Zobaczę, popróbuję. Pewnie i tak ten czarownik nie jest członkiem Gildii. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:17, Farmer Widomo napisał:

Ja mam takie pytanie ;) Gdzie można zdobyć Elifickie Bronie?


Jak zapewne wiesz, w Oblivionie zastosowano system skalowania poziomów, dlatego musisz mieć odpowiednio rozwiniętą postać, aby dostawać dobre przedmioty. Nie jestem w stanie dokładnie określić, kiedy zwykły chłystek podejdzie do Ciebie w elfickim pancerzu (co samo w sobie jest bez sensu...), ale to będzie około... 20 poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:17, Farmer Widomo napisał:

Ja mam takie pytanie ;) Gdzie można zdobyć Elifickie Bronie?

Muszisz mieć ok.17 poziom, wtedy bandyci będą je mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:17, Farmer Widomo napisał:

Ja mam takie pytanie ;) Gdzie można zdobyć Elifickie Bronie?


W grze jest takie coś jak level scalling i losowe wypadanie przedmiotów. Wraz ze wzrostem poziomów Twojego bohatera będą wypadać coraz lepsze itemy. Nie ma też stałych miejsc, w których można znaleźć dany oręż chyba, że to jakiś artefakt. Zacytuje Ci coś z adamantytowej wieży odnośnie elfickiej broni:

"Jest powszechnie spotykana, jeśli tylko nasza postać jest na poziomie większym niż 9"

Miłego czekania na 9 poziom lub miłego szukania jeśli juz go masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:23, Farmer Widomo napisał:

Aha dzięx ^^ Następne pytanie. Jak najszybciej nabijać poziom w Obku?


O, to dosyć obszerny rozdział.
Akrobatykę zwiększysz, stale skacząc, Ostrze lub Obuchy - masakrując ciosami kraba na najwyższym poziomie trudności. Przesuwając się o centymetr w lewo i w prawo za stojącą tyłem do Ciebie postacią rozwijasz Skradanie. W sumie sam możesz na podobne rzeczy wpaść, a nawet powinieneś. ;-)

Gdybym miał czas, więcej bym napisał, ale cóż... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dzięki. A teraz następne (zapomniałem go zadać). Mam taki problem po ściągnięciu spolszczenia do napisów. A mianowicie nie słychać głosów postaci (są tylko dialogi). Głośność Dialogów mam na maxa. Wie ktoś może czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:23, Farmer Widomo napisał:

Aha dzięx ^^ Następne pytanie. Jak najszybciej nabijać poziom w Obku?


Ale właściwie po co to robić? Dzięki genialnemu level scallingowi nie poczujesz nawet różnicy. Co najwyżej można znaleźć lepsze zbroje i pancerze, ale dzięki wspomnianemu rozwiązaniu nawet nie zauważysz ich mocy więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:17, Farmer Widomo napisał:

Ja mam takie pytanie ;) Gdzie można zdobyć Elifickie Bronie?

Jeżeli chodzi o pancerz to jedynym pewniakiem jest jakiś koleś z questu z gildii w. którego musimy zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:34, Farmer Widomo napisał:

Kolejne dzięki. A teraz następne (zapomniałem go zadać). Mam taki problem po ściągnięciu
spolszczenia do napisów. A mianowicie nie słychać głosów postaci (są tylko dialogi).
Głośność Dialogów mam na maxa. Wie ktoś może czemu tak jest?

Nie chce nic sugerować, ale tak jest najczęściej z pirackimi, bądź crackowanymi wersjami gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:00, lewak napisał:

Pewnie i tak ten czarownik nie jest członkiem Gildii. ^^


On jest członkiem GM i to na 110%;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
tak jestem leń i nie mam zamiaru tego zmieniać do końca mojego leniwego życia ;)
Dzięki ;)

Zagram sobie znowu w Obliviona, bo zawsze jak miałem się za niego brać to mi się przypominał levelscaling...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować