Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2006 o 15:17, hemik9 napisał:

Nie zamierzam placic powyzej 100 zl za gre RPG po angielsku. Poczekam wiec na wersje PL, DUZY
spadek ceny lub w ostatecznosci pirata. Jesli dystrybutor nie dba o gracza to gracz nie dba
o dystrybutora. Na szczescie CD Projekt nie odwala juz takiej fuzerki i dlatego zaluje, ze
to nie on jest wydawca :-((((

Lepiej grać w wersję angielską niż w niemiłosiernie schrzanioną polską ;)

>Przy czym nad Oblivionem pracuje ponoc czterech tlumaczy jednoczesnie
Oby nie było 4 wersji gry wrzuconych w jedną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 18:30, Hegemon napisał:

A na ADamantytowej podawali, ze juz jest :) Jak juz komus tutaj pisalem - sledz posty Ryslawa,
bo on nad Oblivionem pracuje. I powiedzial, ze w maju jest to technicznie niemozliw


Ze juz jest to byl kawal na prima aprilis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oblivion ruszy na moim PC? Pentium 4 1.6 Ghz, 768 MB RAM, GeForce 2 TI 64 mb ULTRA, sound blaster audigy. Czy jak bym zmienił kartę graf na lepszą, to by ruszyło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 19:04, Monastor napisał:

> Nie zamierzam placic powyzej 100 zl za gre RPG po angielsku. Poczekam wiec na wersje PL,
DUZY
> spadek ceny lub w ostatecznosci pirata. Jesli dystrybutor nie dba o gracza to gracz nie
dba
> o dystrybutora. Na szczescie CD Projekt nie odwala juz takiej fuzerki i dlatego zaluje,
ze
> to nie on jest wydawca :-((((
Lepiej grać w wersję angielską niż w niemiłosiernie schrzanioną polską ;)

>Przy czym nad Oblivionem pracuje ponoc czterech tlumaczy jednoczesnie
Oby nie było 4 wersji gry wrzuconych w jedną ;P


Kiedys przy jakies grze poskladali prace roznych tlumaczy i... jeden gosc mial 2 tlumaczenia tego samego przezwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 19:25, Radzisz napisał:

Czy oblivion ruszy na moim PC? Pentium 4 1.6 Ghz, 768 MB RAM, GeForce 2 TI 64 mb ULTRA, sound
blaster audigy. Czy jak bym zmienił kartę graf na lepszą, to by ruszyło? :)

Nie. Wcześniej w temacie było, że trzeba conajmniej 2 GHZ Pentiuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2006 o 19:30, Mistrz Magii napisał:

Nie. Wcześniej w temacie było, że trzeba conajmniej 2 GHZ Pentiuma.


no i co z tego?:) Ja mam 1666mhz i chodzi mi na srednich dosyc przyzwoicie:) To są orientacyjne minimalne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz to tu pisalem, ale gra wymaga SSE (mimo iz na liscie napisane jest tylko "2 Ghz" i ktos np. z troche starszym Athlonem moglby chciec sprobowac Obka uruchomic).

BTW, gorszy kawal prima aprilisowy niz AW zrobil chyba tylko jeden z tworcow strony The Imperial Library, oznajmiajac na niby, ze odchodzi, gdyz Obek mu sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 19:30, Mistrz Magii napisał:

Nie. Wcześniej w temacie było, że trzeba conajmniej 2 GHZ Pentiuma.


Nie martw się procek w przypadku Obliviona nie jest aż tak ważny jak karta graf, a ty masz bardzo kiepską do tejże gry. Procka zostaw, zmień grafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:17, michal19 napisał:

> Nie. Wcześniej w temacie było, że trzeba conajmniej 2 GHZ Pentiuma.

Nie martw się procek w przypadku Obliviona nie jest aż tak ważny jak karta graf, a ty masz
bardzo kiepską do tejże gry. Procka zostaw, zmień grafę.


procek tez wazny raczej jest no i ramy:/Zobacz moj kolega ma Pentiuma 2,4 i w Everescie ma okolo 890pkt, natomiast moj sempron 2400@2800 około 3000:) chodzi oczywiscie o starszego Pentiuma na SD-ramach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:48, Widek napisał:

procek tez wazny raczej jest no i ramy:/Zobacz moj kolega ma Pentiuma 2,4 i w Everescie ma
okolo 890pkt, natomiast moj sempron 2400@2800 około 3000:) chodzi oczywiscie o starszego Pentiuma
na SD-ramach


Ale teraz mówimy, jak sam topic wskazuje o Oblivionie. A prawda jest taka - mój brat ma Athlona2000XP, działa płynnie i na średnich detalach, zaś na moim laptopie z lepszym procesorem, i odpowiednikiem (wiadomo - mniej RAM-u, ogólnie znacznie słabsza, ale nazwa ta sama+mobility:) ) karty mojego brata w wersjii mobilnej ostro zamula w 800x600.

I jeszcze - sam poruszyłeś temat pamięci podręcznej - laptop ma aż 2MB tejże. Wniosek jest chyba prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko przypomniec ze ja mam atlona 2 ghz i dzialal mi na max detalach oblivion wiec procek nie jest wcale az tak istotny jezeli ma sie 1 giga ramu i dobra karte graficzna.w moim przypadku radek x850 256mb co juz mowilem.Nie mam HDR on bo mi karta nie obluguje ale wyrownywanie krawedzi jest na x6.Generalnie czy obnizalem detale (te ktore da sie zmieniac podczas rozgrywki bez ponowego wlaczania gry) o polowe czy nawet je wylanczalem nie bylo roznicy w dzialaniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 11:54, Don Lizak napisał:

Z serii "czy pójdzie mi Oblivion":

P4 2,4GHz (bez HT)
GeFroce 6200 256 MB
256 RAM DDR 333

Wiem, że ramu mało, już licytuję na allegro.


512 Ram i ci pojdzie :) Ja mam Sempa 2400, radka 9550 410/480 i 20 - 25FPS na srednich detalach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:03, Widek napisał:

> Z serii "czy pójdzie mi Oblivion":
>
> P4 2,4GHz (bez HT)
> GeFroce 6200 256 MB
> 256 RAM DDR 333
>
> Wiem, że ramu mało, już licytuję na allegro.

512 Ram i ci pojdzie :) Ja mam Sempa 2400, radka 9550 410/480 i 20 - 25FPS na srednich detalach:)


a jak powinno na moim isc? bo mam troche lepszy sprzet od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:22, ArtuRPGpl napisał:

a jak powinno na moim isc? bo mam troche lepszy sprzet od ciebie


duzo ramu, nie taki zły procek srednia 8 potokowa karta:) zle nie bedzie:) zalezy rzecz jasna na jakich detalkach zamierzasz grac, bo jak na full to bedzie ciezko, ale na medium uwazam ze dobrze ci bedzie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować