Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 20:39, scooby01 napisał:

a ja jestem ciekawy w jakim terminie wysylacie Oblivion EK.
szczerze mowiac liczylem ze jak zamowie we wtorek, wybiore kuriera to jednak dostane przed
swietami.


Przepraszam, że się to opóźnilo, Jesli nie otrzymał Pan stosownej informacji dlaczego to jeszcze raz przepraszam i tłumacze: inwenaryzacja.We wtorek wyślemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ! A w zasadzie mały problem. Mój kolega kupił sobie Obliviona i oczywiście zaprośł mnie do niego pokazać girkę:) Ale ma problem co pewien czas postać zacina sięi chodzi BARDZO powoli (czytaj 1metr na 3 minuty). Szukałem patchów ale brak. Co może być rozwiązaniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:52, Marcuz napisał:

Przepraszam, że się to opóźnilo, Jesli nie otrzymał Pan stosownej informacji dlaczego to jeszcze
raz przepraszam i tłumacze: inwenaryzacja.We wtorek wyślemy :)


Ech, te różowe okulary :)
Zamawiałem Obliviona (telefonicznie) w piątek, usłyszałem, że macie za dużo papierków i jeśli będę łaskaw, mogę zadzwonić w poniedziałek. Nihil novil, rozumiem, zadzwoniłem w poniedziałek i po dniu lub dwóch (nie przykładam do tego wielkiej wagi) dostałem przesyłkę.
Mam dwie sugestie:
1. Kurier powinien się umawiać kiedy zamierza się pojawić z przesyłką. Bardzo mnie %$^&$^ telefon z domu, że jakiś gość przebiera nogami, stroi miny i Bóg wie co jeszcze, bo nie może zostawić paczki. Czyj to problem?
2. Przy zamówieniu via internet nie ma możliwości abym nie wyraził zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Przy zamówieniu telefonicznym nie ma o tym ani słowa. Rozumiem, że "difoltowo" dane te nie będą przetwarzane? Tak, nie, zaraz wracam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kartę graficzną GEforce titanium 4200 128 MB i mam dużu problem... mianowicie po wczytaniu otoczenia wszystkie tekstury są białe i tylko niektóre przedmioty mają różne kolory. jednym słowem grać się nie da :( zapewne gra nie obsługuje mojej karty graficznej ale może pojawił się jakiś patch czy cóś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:48, Pan_Sza napisał:

> Przepraszam, że się to opóźnilo, Jesli nie otrzymał Pan stosownej informacji dlaczego
to jeszcze
> raz przepraszam i tłumacze: inwenaryzacja.We wtorek wyślemy :)

Ech, te różowe okulary :)
Zamawiałem Obliviona (telefonicznie) w piątek, usłyszałem, że macie za dużo papierków i jeśli
będę łaskaw, mogę zadzwonić w poniedziałek. Nihil novil, rozumiem, zadzwoniłem w poniedziałek
i po dniu lub dwóch (nie przykładam do tego wielkiej wagi) dostałem przesyłkę.


Więc cel został osiągnięty

Dnia 15.04.2006 o 11:48, Pan_Sza napisał:

Mam dwie sugestie:
1. Kurier powinien się umawiać kiedy zamierza się pojawić z przesyłką. Bardzo mnie %$^&$^
telefon z domu, że jakiś gość przebiera nogami, stroi miny i Bóg wie co jeszcze, bo nie może
zostawić paczki. Czyj to problem?

To nie jest problem.Zawsze w takim przypadku może Pan powiedzieć że dzisiaj nie odbiera i kurier przywiezie ją np dnia następnego o umówionej porze. Nie wydaje mi sie aby za każdym dostarczaniem przez kuriera paczki miał on obowiązek umawiania się na odbiór.Firma (Nasza) jeśli będzie miała problemy z jakimś przewoźnikiem zawsze może podpisać umowe z innym.Na razie nie odbieraliśmy zbyt wielu informacji na temat niezadowolenia klientów.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 15:24, Marcuz napisał:

Więc cel został osiągnięty


Tak, tak i tak. Nie przeczę. Więcej: twierdzę, że nie jest to taśmociąg i to rozumiem.

Dnia 15.04.2006 o 15:24, Marcuz napisał:

To nie jest problem.


To jest problem. Zwłaszcza werbalny. Raz kurier (nie z Waszą przesyłką) rzucił mi tekst: dorosły człowiek nie ma 50 zł w domu? :D Ten z Waszą przesyłką też dał się jakoś we znaki. skoro miałem telefon z domu.
Nadal nie wypowiedziałeś się (skończmy z tym Pan) jak tam z moimi danymi osobowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat się trochę zmienił i z niechęcią zadam pytanie "nie na temat" (z góry przepraszam :) ),
Czy ktoś już ma 2 domy w Oblivionie? Chodzi mi o to czy to bezpieczne, bo rózne rzeczy słyszałem - czy jak kupiłem drugi dom to moje przedmioty z pierwszego nie znikną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:31, michal19 napisał:

Czy ktoś już ma 2 domy w Oblivionie? Chodzi mi o to czy to bezpieczne, bo rózne rzeczy słyszałem
- czy jak kupiłem drugi dom to moje przedmioty z pierwszego nie znikną?


ja mam nawet trzy domy i rzeczy trzymam tylko w jednym który kupiłem jako pierwszy, jak narazie nic mi nie zniknęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:31, michal19 napisał:

Widzę że temat się trochę zmienił i z niechęcią zadam pytanie "nie na temat" (z góry przepraszam
:) ),
Czy ktoś już ma 2 domy w Oblivionie? Chodzi mi o to czy to bezpieczne, bo rózne rzeczy słyszałem
- czy jak kupiłem drugi dom to moje przedmioty z pierwszego nie znikną?


Mam 4 domy, rzeczy trzymam w 3. Z twojego domu nic nie zginie mozesz byc pewien.
Fajne sa te oszklone kasety co mozna dokupic dla domu w Skingrad i wyeksponowac swoj phat loot ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 18:22, GaNgStA napisał:

Gdzie moge dołączyć do gildii złodzieji?

musisz chyba popytać się ludzi w imperial city, a ktoś coś wspomni o gildii złodziei i jakoś to powinno iść, mi to po prostu pojawił się quest (nawet nie wiem skąd i kiedy) w dzienniku zadań i wykonywałem co tam było napisane.

Dnia 16.04.2006 o 18:22, GaNgStA napisał:

Czy jak jestem w gildii wojowników to przyjmą mnie do złodziei?

oczywiście, przynależność do jednej gildii nie wpływa na to czy przyjmą Cię do innej gildii, przynajmniej u mnie tak jest, przyjmują mnie wszędzie z otwartymi ramionami i z uśmiechem na gębie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla posiadaczy edycji kolekcjonerskiej. Jak włożycie płytke bonusową to co wam się pojawia ?? jak ja włoże to otwiera mi tylko okienko z różnymi folderami i plikami, których nieda się otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konkretne pytanie do osób , które lubią kombinować przy tworzeniu postaci :

1.Czy jest możliwe , a do tego całkiem użyteczne stworzenie postaci pomieszanej, czyli np.:

Skradanie się
Iluzja
Celność
Mistycyzm
Zniszczenie
Otwieranie Zamków
Ostrze

A jeśli ktoś mógłby mi polecić coś podobnego to tego tylko udoskonalone to byłbym wdzieczny;)

2. Która szkoła magii posiada czar otwierania zamków i czy jest on równie dobry by nie brać umiejętności otwieranie zamków?

3. Czy dzieki Iluzji można uzyskać w kontaktach z NPCami podobne efekty jak przy uzyciu Perswazjii i Handlu?

4. Czy umiejętność Zniszczenie warta jest zachodu? Tzn , czy w walce sprawdza siena tyle żeby jej zawierzyć?

5. Czy w podanej wyżej kombinacji potrzebowałbym brania jakiejś umiejętnosci pancerza?

6. Czy umiejętności , które weźmiemy na początku mamy juzdo siebie przypięte do końca czy można je później w jakissposób zmieniac no i czy wykluczając jakąś z głównych umiejętności na poczatku będziemy mogli z niej korzystać?

7. Moze mi ktoś powiedzieć czy Alchemia jest w Oblivionie użyteczna w ogóle ?

To na razie tyle , jak coś sobie przypomne do jeszcze zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 18:22, GaNgStA napisał:

Gdzie moge dołączyć do gildii złodzieji? Czy jak jestem w gildii wojowników to przyjmą mnie
do złodziei?



Jedyny sposób, żeby do gildii złodziei dołaczyć, to dać się wsadzić do pudła . Czy uciekniesz, czy odsłużysz karę to twoja sprawa :D. W ciagu 1 dnia skontaktuje się ktoś z tobą i wyznaczy spotkanie w Waterfront.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować