Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2006 o 17:59, Assasin93 napisał:

Wie ktoś, jak mogę "przywołać" sobie Shadowmere?


Pamiętam, że skrypt respawnu Shadowmere zawierał bug. Przynajmniej jeżeli chodzi o x360. Jeżeli zaginęła ci w trasie, nie możesz znaleźć jej w żadnej stajni to kupujesz nowego wierzchowca, zabijasz go, udajesz się do miasta. Pojawi się informacja że Shadowmere czeka w ruinach fortecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 23:13, Lucas201 napisał:

Wie ktoś czy można ściągnąć spolszczenie do Obliviona
jak tak to prosze o adres strony

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3644
Tutaj po prawej masz takie małe okienko Pliki... między wymaganiami sprzętowymi, a wiadomościami.

Na trzeciej pozycji, po dwóch trailerach amsz tam Patcha... jak klikniesz w ''informacje o patchu'', to wyświetli się, że to patch polonizujący... więc to pewnie to
Nie wiem na 100%, bo nie potrzebowałem polonizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 23:26, ChrisOS napisał:

co to jest ten Shadowmere?

najlepszy konik w grze, którego otrzymasz za wykonywanie misji dla Gildii Zabójców. Jest naprawdę szybki i chyba nieśmiertelny, więc można go używać jako oręża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 23:47, Quatre napisał:

> co to jest ten Shadowmere?
najlepszy konik w grze, którego otrzymasz za wykonywanie misji dla Gildii Zabójców. Jest naprawdę
szybki i chyba nieśmiertelny, więc można go używać jako oręża :D

To fakt , że jest nieśmiertelny , ale niestety walka z konia w Oblivionie , to tylko pobożne życzenia.Zresztą chyba jeszcze w żadnej z gier nie zostało to rozwiązane należycie.Miła i ładnie wyglądająca ciekawostka.Szarże na wroga , to ciągle marzenia graczy.Podobno w "Two Worlds" ma być prawdziwa konna walka.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 00:25, KrzychW napisał:

Zresztą chyba jeszcze w żadnej z gier nie zostało to rozwiązane należycie.Miła i ładnie
wyglądająca ciekawostka.Szarże na wroga , to ciągle marzenia graczy.Podobno w


W Kameo zostało to rozwiązane całkiem fajnie. Fakt, że klimat trochę bardziej baśniowy ale szarże są dopracowane. Nie ma jak wjechać swoim konikiem w zastępy Trolli. Szkoda tylko, że nie można używać oręża (za to można skorzystać z głowy konia:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograj orkiem na topór. Jeżeli chodzi o walkę samą w sobie to orkowie królują. Ja osobiście na miecz polecam redgarda. Moja ulubiona postać to: redgard; siła i wytrzymałość;ostrza, blok, ciężki pancerz, zniszczenie, atlektyka, akrobatyka i handel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 09:38, kamceg napisał:

Pograj orkiem na topór. Jeżeli chodzi o walkę samą w sobie to orkowie królują. Ja osobiście
na miecz polecam redgarda. Moja ulubiona postać to: redgard; siła i wytrzymałość;ostrza, blok,
ciężki pancerz, zniszczenie, atlektyka, akrobatyka i handel.


Fakt redgard na miecz jest the best ... obecnie zacząłem elfką :) - celność , skradanie, alchemia(trutki), ostrza, l.pancerz, itd. z ukrycia większość gości z łuku mam 1 strzała :) a jak ztruję łuk to i mocniejsi nie dobiegają :)
gra się inaczej niz wojem - tak bardziej tajniacko ale fajnie - nowy powiew świerzości w obku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem każdą możliwą rasą i faktycznie leśnym elfem łucznikiem gra się bardzo przyjemnie. Trzeba dużo skradania wykorzystywać żeby mieć premie do obrażeń. Przez to przybliżenie to się taki FPS robi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 09:46, kamceg napisał:

Ja grałem każdą możliwą rasą i faktycznie leśnym elfem łucznikiem gra się bardzo przyjemnie.
Trzeba dużo skradania wykorzystywać żeby mieć premie do obrażeń. Przez to przybliżenie to się
taki FPS robi. :)


no ale mało z tego korzystam - osobiście lubię grać postaciami walcząco/skradanymi nie lubię magów - może kiedyś potestuję
głównego wątku wogóle nie ruszam (raz przeszedłem i wystarczy) teraz zawsze gram w "swobodną" grę - więcej przyjemności sprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 00:25, KrzychW napisał:

To fakt , że jest nieśmiertelny , ale niestety walka z konia w Oblivionie , to tylko pobożne
życzenia.Zresztą chyba jeszcze w żadnej z gier nie zostało to rozwiązane należycie.Miła i ładnie
wyglądająca ciekawostka.Szarże na wroga , to ciągle marzenia graczy.Podobno w "Two Worlds"
ma być prawdziwa konna walka.Zobaczymy.


Miałem na myśli, że zsiadasz z konika, a on sam walczy :) I nikt mu wtedy nie podskoczy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 11:25, Quatre napisał:

Miałem na myśli, że zsiadasz z konika, a on sam walczy :) I nikt mu wtedy nie podskoczy ^_^

I tego bynajmniej nie neguję.Chodzi mi tylko o to , że ciągle są jakieś ograniczenia dotyczące walki konnej , a to co w tej chwili mamy w grach , to próby zrobienia z tym czegoś dobrego , ale ciągle daleko do ostatecznych rozwiązań.


-------->shinian
Chodzi mi właśnie o używanie oręża , czyli robienie wszystkiego na koniu , co może pieszy wojownik.Dobrze również byłoby , gdyby zrobiono coś ze zbieraniem przedmiotów.Może ciągłe zsiadanie z wierzchowca i ponowne na niego włażenie jest realistyczne , ale w grze zabiera masę czasu i po prostu przeszkadza.Niechby jeździec schylał się z konia po przedmioty na ziemi.W realu da się coś takiego zrobić.
Tak jak pisałem w "Two Worlds" obiecywali pełnoprawną walkę konną , ale premiera się opóźnia , danych na temat gry jest mało i nie wiadomo , co z tych obietnic będzie.Polacy robią tą grę , więc gdyby udało się spełnić obietnice , to mielibyśmy podtrzymanie tradycji polskiej kawalerii.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem w Brumie. Tym który zleca hrabina, muszę odnależć Drakoński Kamień Szaleństwa. Nie mogę znależć tego posągu który ma być drugim punktem nawigacyjnym po Smoczym Szponie. Gdzie mam iść? Szukałem chyba wszedzie więc albo jestem ślepy albo tego tam nie ma. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 14:58, Moredrughehe napisał:

Mam problem z questem w Brumie. Tym który zleca hrabina, muszę odnależć Drakoński Kamień Szaleństwa.
Nie mogę znależć tego posągu który ma być drugim punktem nawigacyjnym po Smoczym Szponie. Gdzie
mam iść? Szukałem chyba wszedzie więc albo jestem ślepy albo tego tam nie ma. Pomoże ktoś?


jak stoisz na przeciwko 1 punktu kamienia (od strony drogi) to skręcasz w lewo i idź pod górę - tam jest posąg - mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 19:10, In The End napisał:

Konik się zgubił_Ł :(, biedna szkapa phi phi :*
Mapka, wybierasz dowolną lokację ------------>(ładuje się) BUUM!! Koń już jest po twojej
prawicy lub w najbiższym otoczeniu. / przynajmniej tak powinno być /
vonxagen ---> to nie będą max detale_Ę.


Co ty nie powiesz? ;] To była pierwsza rzecz, jaką zrobiłem po zaginięciu Shadowmere, iii, uwaagaaa.... nie było jej! Przecież gdyby się znalazła, nie pisałbym na forum z tym pytaniem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugiego posta, ale nie zauważyłem odpowiedzi Solstheima, i zrobiłem jak on napisał, tzn. poszedłem do tego fortu i Shadowmere tam była.
Dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 12:32, KrzychW napisał:

Chodzi mi właśnie o używanie oręża , czyli robienie wszystkiego na koniu , co może pieszy wojownik.Dobrze
również byłoby , gdyby zrobiono coś ze zbieraniem przedmiotów.Może ciągłe zsiadanie z wierzchowca
i ponowne na niego włażenie jest realistyczne , ale w grze zabiera masę czasu i po prostu przeszkadza.Niechby
jeździec schylał się z konia po przedmioty na ziemi.W realu da się coś takiego zrobić.

W ciężkiej zbroi raczej nie bardzo się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować