Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

darkwind21==> oj nie wiem, ja nie rejestrowałem ;) Może kamceg będzie wiedzieć, on jest obcykany ;D
dave03==> jest pewien problem, ona całyczas jest rozłożona ;) Septim rządzi :D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co w EK, poza septimem, było w edycji premierowej gry, która poza wspomnianą monetą różniła się... pudełkiem:P
A co do rejestracji to jeżeli ma się w pudełku kod rejestracyjny to nic nie stoi na przeszkodzie żeby grę zarejestrować. A jak kodu nie ma to i rejestracji nie będzie - tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2007 o 11:11, Probos napisał:

dave03==> jest pewien problem, ona całyczas jest rozłożona ;) Septim rządzi :D !!

W takim razie też nie przewiduje zbyt długiego żywota tej mapie:P Prędzej czy później coś na nią wylejesz albo rozedrzesz. Na temat septma też tu już kiedyś pisałem. Owszem jest fajny tylko co z nim zrobić? Zamiast zatopić go w jakimś plastiku czy innym przeźroczystym tworzywie to go dano luzem i tyle. Pytanie co z nim zrobić nasuwa się samo. Oczywiście gdyby tak zrobiono raczej nie można by było marzyć o tym żeby kupić dziś tą grę za 35zł, ale chyba lepiej trochę dołożyć i mieć coś porządnego a nie stertę bajerów na które się tylko będzie kurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2007 o 16:09, dave03 napisał:

W takim razie też nie przewiduje zbyt długiego żywota tej mapie:P Prędzej czy później coś na
nią wylejesz albo rozedrzesz. Na temat septma też tu już kiedyś pisałem. Owszem jest fajny
tylko co z nim zrobić? Zamiast zatopić go w jakimś plastiku czy innym przeźroczystym tworzywie
to go dano luzem i tyle. Pytanie co z nim zrobić nasuwa się samo. Oczywiście gdyby tak zrobiono
raczej nie można by było marzyć o tym żeby kupić dziś tą grę za 35zł, ale chyba lepiej trochę
dołożyć i mieć coś porządnego a nie stertę bajerów na które się tylko będzie kurzyć.


Wiesz, ostatnimi czasy często bawię się tym Septimem :)
Podrzucam go, turlam... Takie tam ;) Tak więc Septim rlz ! :D
Mapka niedokładna, więc wisi jako ozdoba na ścianie, zaraz obok skóry z Medievala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:32, Qba777 napisał:

> chodził ktos w zbroi cesarskiej straży normalnie się nie da ale z CSem to mozna tak zrobic?

> Ja chodziłem bardzo fajna tylko że słaba więc można tam też ją troche podrasować. Polecam

> zbroje


Można. Jest nawet mod. Poszukaj na forum Wieży.


po co mam szukać jak i tak zrobilem to w CS''ie. Ja się nie pytałem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj świetny mod, dzięki któremu można chodzić po innych prowincjach, nie tylko po Cyrodiil (np. Hammerfell, Morrowind)! Co prawda nie uświadczymy tam żadnych ruin, miast, ludzi czy nawet potworów, ale frajda jest. :D Polecam: http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=12246 . Jak dotąd nie znalazłem żadnych bugów.

PS. Ten mod nie usuwa niewidzialnych ścian ("granic"), tylko je przesuwa, tak, żeby można było chodzić po innych prowincjach, ale nie pozwala dotrzeć do "końca świata" i spaść w jakąś otchłań (bynajmniej nie tą, w której rządzą Daedry :P).

PS2. Moja wycieczka krajoznawcza po Elsweyr :D
1. Widok na Elsweyr z jakiejś góry.
2. Widok na Miasto Cesarskie z innej góry w Elsweyr.
3. Widok na górę (z Waterfront, zapomniałem jak się nazywa po polsku :P) z której zrobiłem poprzedniego screena.

PS3. NIE edytujcie ustawień granic (border) w Oblivion.ini, bo inaczej mod nie będzie działał, albo gra będzie się wieszać!

20071028162831

20071028163219

20071028163337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 28.10.2007 o 16:42, Probos napisał:

Szkoda tylko, że prowincje będą puste :(


W komentarzach ktoś napisał że są mody, które coś tam dodają, i nawet podał linka, ale to był link do tessource.net, które niestety padło. Zapewne ten mod jest na tesnexus.com (wszystkie pliki z tessource.net zostały tam przeniesione), ale jakoś nie chce mi się szukać, a wyszukiwać przez wyszukiwarkę nie wiedząc, jak mod się nazywa, to prawie masochizm. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bez tego moda co przesuwa niewidzialne granice mozna sie obejsc ;]
wystarczy tylko w pliku oblivion.ini zmienic:
bBorderRegionsEnabled=1
na
bBorderRegionsEnabled=0

co prawda spasc poza mape wtedy tez mozna, ale uzywajac komendy tlc mozna sobie tam polatac...

co do tessource to mimo tego, ze stronka padla, to jesli klikam w jakiekolwiek stary linki do moda to automatycznie przekierowuje mnie do tego moda na tesnexus...
a jesli kogos z was nie przekierowuje, to wystarczy podmienic w adresie moda z tessource domene i katalog i wszystko bedzie w porzadku - np.:
stary link - http://www.tessource.net/files/file.php?id=13233
nowy link - http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=13233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ''dołączają'' się dodatki do Oblivon. Chodzi mi o to, że na przykład w Morrowindzie i Bloodmoonie, było tak, że przez ten mod w nocy atakowali zabójcy. Nie wiem czego się spodziewać po Knights of The Nine i Shivering Isles. Czy warto je włączać przy zaczynaniu gry? Nie będzie żadnych utrudnień? Proszę o w miarę krotki (ale treściwy) opis (nie modu, ale co i jak). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz zainstalujesz dodatki to w grze po dniu czy kilku lub po przybyciu w dane miejsce dostajemy questa za którego możesz się wziąć lub też nie :) Decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Shivering Isles nie posiadam, a w Knights of The Nine w nocy nie atakują nas żadni zabójcy na szczeście albo nieszczęscie bo było by ciekawie ;) Ogólnie KotN jest to zbiór 9 modów w tym 1 dłuższego questa, pozotałe to krótkie questy albo jakieś dodatkowe budynki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:06, Wasizi napisał:

Jak ''dołączają'' się dodatki do Oblivon. Chodzi mi o to, że na przykład w Morrowindzie i Bloodmoonie,
było tak, że przez ten mod w nocy atakowali zabójcy. Nie wiem czego się spodziewać po Knights
of The Nine i Shivering Isles. Czy warto je włączać przy zaczynaniu gry? Nie będzie żadnych
utrudnień? Proszę o w miarę krotki (ale treściwy) opis (nie modu, ale co i jak). :)


Jak dołączysz dodatek do Obliviona, to wyskakuje po jakimś czasie (krótkim) komunikat, że coś tam się otworzyło, a ktoś coś sprzedaje, a coś trzeba znaleźć itp. Tak jak nowy quest. Nie trzeba na to długo czekać. Ja zacząłem niedawno grę w Obliviona i włączyłem wszystkie dodatki. I nawet nie zdążyłem przejść całego tutoriala, jak już miałem wszystkie questy z dodatków w dzienniku. Tak że u mnie nie ma problemu z tym. Aha, a propos KotN, mnie nikt nie atakował, wcale nie ma ingerencji dodatków w grę tak samoistnie (jak np Trójca w Morro), ale są questy nowe po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:26, Wędrowny Wilk napisał:

Jakie macie lvl''e w Oblivionie??Ja mam 35 lvl.A Jestem w środku fabuły na zadaniu Krew Daedry.


Ja zacząłem grać teraz ze wszystkimi dodatkami (nareszcie mam) od nowa i mam 9 lvl. Dawniej miałem 23 lvl, ale przesiadłem się na Morrowinda (tam mam aktualnie 52lvl).

Oblivion - Breton, znak: Mag, umiejętności własne 9lvl
MorrowinD - Breton, znak: Dama, umiejętności własne 52lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się w Oblivionie najwięcej udało wyciągnąc na 59 lvl - ciężko było:P I trzeba było grać w odpowiedni sposób od pierwszego lvlu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 4800athlon 2gb ram i 8600 512 mb 256 bit i oblivion chodzi mi katastrofalnie na średnich detalach zwalnia mi w lasach okropnie a wmiastach to tnie i zwalnia nie mówiąc już o walce o co chodzi tego nie wiem ale powiem że taki pożeracz pamięci jakim jest gothic 3 chodzi mi o klasę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie....!!!!
Jestem wkurzony ze względu na cenę tej gry....
Kosztuje ona ok. 100 zł. a mogłaby być tańsza gra ma już rok więc jakaś obniżka cenowa mogłaby być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:15, Tyron napisał:

Mam 4800athlon 2gb ram i 8600 512 mb 256 bit i oblivion chodzi mi katastrofalnie na średnich
detalach zwalnia mi w lasach okropnie a wmiastach to tnie i zwalnia nie mówiąc już o walce
o co chodzi tego nie wiem ale powiem że taki pożeracz pamięci jakim jest gothic 3 chodzi mi
o klasę lepiej

Mi na GF 7950GT, Athlonie 3000 i 1GB pamięci na średnich chodziła nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MM podstawowa wersja Obliviona, bez dodatków kosztuje 50 zł, 100 zł kosztuje edycja ze wszystkimi dodatkami więc jest jak najbardziej uzasadniona. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować