Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Mam problem. Kiedyś grałem w Obliviona podczas skanowania antywirusem, przez co gra działała wolno. Zapisałem na wszystkich (4) stanach gry. A i nie mogę wczytać teraz stanu gry. Podczas "ładowania" pasek zatrzymuje się i nie idze dalej. Może da się to jakoś naprawić? Miałem ponad 350 godzin gry, a tak bym musiał od nowa zaczynać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, robiłem już tak wielokrotnie i nigdy nie było z tym żadnych problemów. Zapisy gry masz w - Moje dokumenty ---> My games jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Spoiler

Dostałem zadanie by stworzyć nowego Strażnika Wrót. Więc idę do ogrodów, tam wchodzę do takiego tunelu i nie mogę przejść dalej ponieważ są "poplątane korzenie", których nijak nie mogę usunąć. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to grasz w dodatek Shivering Isles. Co do samego problemu to z tego co pamiętam to jeśli nie da się przejść dalej to po prostu szukasz innej drogi. Sam swego czasu w tym miejscu utknąłem na dłuższa chwile, bo również nie wiedziałem gdzie iść. Porozglądaj się dobrze na boki, górę i dół, bo czasami da się gdzieś zeskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:48, darth_16 napisał:

Mam pytanie - gdzie zdobyć 5 Wielkich klejnotów Duszy. Chcę je zdobyć, by uleczyć się
z wampiryzmu.


Z tego co pamiętam to Wielkie Klejnoty duszy można kupić w sklepie Mistyczny Skład w Dzielnicy Handlowej Miasta Cesarskiego, na pewno spotkasz je również w niektórych oddziałach gildii magów np. Chorrol, lub Tajemny Uniwersytet w Cesarskim Mieście, są ona zamknięte w szklanych gablotach, możesz je ukraść lub wziąć legalnie jeśli należysz do Gildii Magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego niestety nie wiem, ale jeśli masz pudełkową edycje Knights Of the Nine to wystarczy iż się udasz do Czeluści Wzgrady a będąc tam idziesz do pomieszczenia w którym znajduje się fontanna i ze ściany zbierasz Purgeblood Salt po czym dotykasz kamiennego filaru jaki znajduje się na środku. Niestety jeśli posiadasz wersje Game of the Year to owej lokacji nie znajdziesz na swojej mapie. Ot, taki już urok tej edycji Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 12:33, przemek89b napisał:

Mam problem. Kiedyś grałem w Obliviona podczas skanowania antywirusem, przez co gra działała
wolno. Zapisałem na wszystkich (4) stanach gry. A i nie mogę wczytać teraz stanu gry.
Podczas "ładowania" pasek zatrzymuje się i nie idze dalej. Może da się to jakoś naprawić?
Miałem ponad 350 godzin gry, a tak bym musiał od nowa zaczynać!

Rozumiem że nie umiecie odpowiedzieć na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypomnij sobie na jakiej wersji gry zapisałeś i spróbuj tak. Ja kiedyś miałem tak gdy zapisałem na pudełkowej a chciałem uruchomić na najnowszym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 14:59, Mafioso_PL napisał:

Save''ów może robić ile chcesz, trzeba było robić więcej :P (np co godzinę gry)
Teraz raczej nic z tym nie zrobisz.



Ja na przykład za każdym razem, gdy chciałem zapisać grę, to zapisywałem na nowym savie i potem mogłem wracać do każdego momentu rozgrywki. Jest tylko jedna, mała wada - im więcej sejwów, tym dłużej zapisuje się każda następna gra :P Przy końcu liczba moich zapisów sięgała 2000 i strasznie muliło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 14:29, BoloMaster napisał:

Azura zleciła mi oczyszczenie jaskini z 5 wampirów, podczas wykonywania tego zadania
zaraziłem się chorobą. Gdzie mogę się z niej wyleczyć?



Z tego, co slyszalem (bo zamienilem sie w wampira na wlasnie zyczenie)

Spoiler

to w uniwersytecie w Imperial City

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie chyba nie masz się czym przejmować bowiem zanim staniesz się wampirem miną trzy dni (licząc oczywiście czas od chwili zarażenia). Do tego czasu wystarczy że złożysz wizytę w jednej ze świątyń, które mieszczą się we wszystkich większych miastach w Cyrodiil. Gdy już się w takiej znajdziesz to wystarczy że podejdziesz do centralnego "zródła" i wciśniesz spacje. Po tym wszystkim bez obaw możesz grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli już się zarazisz wampiryzmem to czeka cię długi i upierdliwy quest z szukaniem souldgemów i innych rzadkich/drogich składników, żeby jakaś stara czarownica ci uważyła lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawić czy naładować? Żeby naprawiać musisz mieć jakiś tam stopień w Kowalstwie (nieważne czy broń posiada ładunki magiczne, czy nie. W końcu to ciągle jest "oręż magiczny") bądź udać się do kogoś, kto naprawia uzbrojenie (czyt. wszystkie sklepy z bronią w tamriel), a żeby ładować musisz albo kupować/znajdywać klejnoty dusz i łapać w nie dusze, albo udać się do sklepów z czarami i tam za odpowiednią opłatą naładować oręż (imho zupełnie nieopłacalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować