Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock - wymagania znane

115 postów w tym temacie

Te wymagania nie znowu takie straszne ;) Z zalecanych nie spełniam wymagań co do... karty dźwiękowej oraz można powiedzieć, że procka (mam Pentiaka D, który też jest Dual Core :)). Ale tylko spojrzeć na minimalne... Pójdzie na sprzęcie sprzed 3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:08, Elwro napisał:

Jaki upgrade za kilka tysiecy zlotych, opanujcie sie ludzie. Za kilka tysiecy mozna kupic caly
nowy komputer.

Albo komplet konsol tzw. "nowej generacji". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wymagania nie są aż tak zabójcze w stosunku do grafiki jaką oferuje BS. Poza tym do wyjścia gry sprzęt stanieje. Wszystkim którzy mówią o wygórowanych wymaganiach radze spojrzeć na Wiedźmina, który na medium ma takie same wymagania jak BS na minimum, a graficznie gry dzieli spora przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:09, gogiell napisał:

Wymagania zwalają z nóg. :P
Żeby zagrać w Bioshocka chyba trzeba zacząć grać w totka :P


Wystarczy kupić Xboxa 360, wtedy wszystkie wymagania się upraszczają :). Ja już zacieram dłonie na tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

primo - wymagania aż tak masakryczne nie są, faktycznie wgniatałoby to w fotel gdyby minimum/średnie był GF8800GTS/ Radeon 2900XT (jak było z Earth 2160 który jako zalecaną kartę polecał 6800, ówcześnie najlepszy model na rynku)
scecundo - overclocking twój przyjaciel i często pozwala oszczędzić kilkaset złotych, nie wspominając o tym, że te wymagania są czesto zawyżane (vide GTA Vice City, wymagania dwa razy wyższe niż GTA3, a działało o wiele lepiej)
tetrio - komp który spokojnie uciągnie bioshocka kosztuje tyle, co PS3 ;p A jeśli w cenę wliczamy telewizor HD (w końcu nie będziemy grać na zwykłym monitorze czy telewizorze CRT, nie? Chodzi nam o "wysokie detale") to już w ogóle wychodzi na to samo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:10, Krejt napisał:

Albo komplet konsol tzw. "nowej generacji". :D

Prawda - niech kazdy ma to, co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak gra wyjdzie w przyszłym roku to ja odpalę bez problemu bo na razie kuleje mi procek i karta a resztę będzie chodzić bez problemu ;s [oczywiście mówię o zalecanych wymaganiach bo na minimalnych na full detalach pojadę :D]. Tylko myślę że CPU: Intel Core 2 Duo to przesadzone można kupić AMD64 X2 6000 i będzie jedno ;s zresztą do czasu gdy gra wyjdzie będzie na rynku prawdopodobnie nowy procek AMD na AM3 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować