HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 17:51, thenat17 napisał:

nikt w te wakacja nie powinien przejsc obojetnie obok takich tytyłow jak :

Szkalna pułapka 4.0
Transformers
Shrek 3
Gang Dzikich Wieprzy
Fantastyczna Czwrka 2 : Narodziny Srebnego Surfera
Mr. Brooks
Hot Fuzz
GrindHouse: Death Proof ( ale takze i vol 2 )
Ostrza Chwały

duzo siedze w kinie i zamierzam obejrzec wszsytko co wymieniłem :)


trzeba mieć jeszcze trochę kasy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:52, Wasil12 napisał:

> nikt w te wakacja nie powinien przejsc obojetnie obok takich tytyłow jak :
>
> Szkalna pułapka 4.0
> Transformers
> Shrek 3
> Gang Dzikich Wieprzy
> Fantastyczna Czwrka 2 : Narodziny Srebnego Surfera
> Mr. Brooks
> Hot Fuzz
> GrindHouse: Death Proof ( ale takze i vol 2 )
> Ostrza Chwały
>
> duzo siedze w kinie i zamierzam obejrzec wszsytko co wymieniłem :)

trzeba mieć jeszcze trochę kasy... :)


ja mam i dlatego chodze XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:58, thenat17 napisał:

> > nikt w te wakacja nie powinien przejsc obojetnie obok takich tytyłow jak :
> >
> > Szkalna pułapka 4.0
> > Transformers
> > Shrek 3
> > Gang Dzikich Wieprzy
> > Fantastyczna Czwrka 2 : Narodziny Srebnego Surfera
> > Mr. Brooks
> > Hot Fuzz
> > GrindHouse: Death Proof ( ale takze i vol 2 )
> > Ostrza Chwały
> >
> > duzo siedze w kinie i zamierzam obejrzec wszsytko co wymieniłem :)
>
> trzeba mieć jeszcze trochę kasy... :)

ja mam i dlatego chodze XD

no to masz fajnie... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do diaska panowie. A o czyms takim jak ciecie cytatów slyszeli? Bo narazie widze w waszym wykonaniu niezgroszy spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:08, Jester napisał:

Do diaska panowie. A o czyms takim jak ciecie cytatów slyszeli? Bo narazie widze w waszym wykonaniu
niezgroszy spam.


slyszalem ,tylko mam problem z IE i pisze to juz n-ty raz na forum .ale spox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:06, Wasil12 napisał:

> > > duzo siedze w kinie i zamierzam obejrzec wszsytko co wymieniłem :)
> >
> > trzeba mieć jeszcze trochę kasy... :)
>
> ja mam i dlatego chodze XD
>
no to masz fajnie... xD


oj , praca, babka, i starzy i kasa jest XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:08, Jester napisał:

Do diaska panowie. A o czyms takim jak ciecie cytatów slyszeli? Bo narazie widze w waszym wykonaniu
niezgroszy spam.


Do diaska panie. A o takim czymś jak offtop nie słyszałeś? :P

-------------

Ostatnio oglądałem film "Grind". Opowiada on o czterech kumplach, których pasją jest jeżdżenie na deskorolce. NIestety, żeby wybić się i być sławnymi muszą zdobyć sponsora i na tym polega ten film. Jeżdżą po całej Amercyce za jednym sławnym skaterem żeby ten zobaczył ich film. "Grind" charakteryzuje niezły humor, świetna jazda na deskorolce... i to chyba wystarczy, zeby była dobra sportowa komedia:) Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szklana pułapka 4.0

Chce iść z tatą do kina na ten film, ale chciałbym się najpierw dowiedzieć od Was, co myślicie na temat tego filmu... Warto, czy nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:37, ImRo Nixon napisał:

Szklana pułapka 4.0

Chce iść z tatą do kina na ten film, ale chciałbym się najpierw dowiedzieć od Was, co myślicie na temat tego filmu... Warto, czy nie warto...


Pewnie, że wart, a tym bardziej jeżeli twój tata jest zwolennikiem tego typu filmów i oglądał poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w telewizji są dwa filmy, które bym polecił. Są z innych gatunków i ten pierwszy to każdy zna jest to "13 wojownik" (polsat 20.00) a drugi to "Miasto Aniołów" (tvn 20.35).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13-tego wojownik''a napewno obejrzę, ale o mieście aniołów słyszałem, ale chyba jeszcze nie miałem okazji obejrzeć, a już wiele razy leciało - chociaż trafiałem czasem na kawałki, więc moge polecic jedynie wojownika, bo moim zdaniem bardzo dobry i jak pamiętam był jednym z pierwszych moich filmów na VHS zaraz po TOP GUN''ie i setkach starych czarno-białych westernów, ale już mozna powiedzieć, że czasy VHS dawno przeminęły z wiatrem i od 5 lat tworzę kolekcję dvd, która już - czym moge się pochwalić - ma ponad 2000 pozycji i to bardzo dobrych - ależ się wciągnęłem, ale rozumiecie - wspomnienia mam ze starych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yay! dzięki, że przypomniałeś.

13 Wojownik to, ku mojemu zdziwieniu, jeden z moich ulubionych filmów. zawsze, kiedy leci (często puszczali go na Pulsie, rzadziej na Polsacie) po prostu siadam i oglądam. to dziwne, bo w sumie nie ma w nim nic oryginalnego. nie będę się rozpisywał - po prostu warto obejrzeć. wielu nie przypadnie do gustu - ale niektórym naprawdę może się podobać.
no i Miasto Aniołów. gwóźdź do trumny, że się tak wyrażę. MUSZĘ to oglądnąć po raz drugi. za pierwszym razem film zrobił na mnie kolosalne wrażenie (zresztą pisałem o tym w tym temacie) - już w pierwszych minutach ryczałem jak baba o_O
no i zakończenie, może i przewidywalne - ale zapewniam, że po nim zdanie ''On pójdzie i po prostu kupi sobie gruszkę'' nigdy nie będzie wymawiane bez głębszej refleksji...
POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać "Wzgórza Mają Oczy" - ten remake. Jeśli mam go przedstawić krótko, to bym powiedział - chory.
UWAGA! Może zawierać spoilery. Może.
Ale jednak, mimo, że się spodziewałem typowego horroru klasy C, to jednak troszkę się myliłem. Początkowa scena jest typowa jak na takie filmy. Sielanka jakiś panów. Potem jakiś dziwny gość od stacji benzynowej, już czuć, że on jest "evil". Potem oczywiście pułapka, zastawiona przez kogoś... brrr, śmierdzi rutyną i to okropnie. Potem już zaczyna się jatka. Mi bardzo przypadł do gustu (do żołądka też...) odgłosy gdzieś w tle zabijanego psa o imieniu "Beauty" a.k.a "Piękna". Potem następuje najbardziej chora, chora, chora akcja gdy mutanty dostają się do przyczepy. Ta scena mi naprawdę do smaku nie przypadła, ale przeraziła. I moje oczekiwania "happy end" zawiodły. Dziewczyna gościa z okularami została zabita. Zostały 3 osoby, i 3 osoby zostaną do końca filmu. Po tym wszystkim zaczyna się robić fajnie, jakaś skradanka, jakieś tajemnice (że co??), jakieś stwory nowe. A potem zaczyna się kaszana. Siekiera - bum. Siekiera - plask. Strzelba - grzmot. Do tej pory nie rozumiem po co wstawiali stwora "Big momma". Pojawił się na 30 sekund i widocznie poszedł na plan filmu Resident Evil 3, bo więcej go nie było. Pod koniec to przegięli na maksa. Gość w okularach ledwo co żyje, dostał po łbie zaostrzonym kijem, kilka razy oberwał mocno w łeb, ale mimo to wstał i dał ******** złym mutantom. Również muzyka/dźwięki jakieś taki.... nieprzystępne. Mocno skrzypiące, chropowate. Może to miało brzmieć jako groźny zwiastun nadchodzącej masakry, ale wyszedł prędzej jak drapanie skrzypiec. Ale trzeba przyznać, że potrafią wzbudzić nienawiść do złych. Po tej chorej, chorej akcji w przyczepie miałem wielką ochotę wstać i wkopać do zadów mutantów coś, co im się pewnie należy.
KONIEC ewentualnych SPOILERÓW
Jednak to nie jest aż taki słaby film (jak na klasę B). Nie zasnąłem na nim, był lepszy niż remake "Teksańskiej Piły Mechanicznej". Ogólnie:
OCENA : 5/10

Te słowa są tylko mojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 01:09, Rusty Mike napisał:

Jednak to nie jest aż taki słaby film (jak na klasę B). Nie zasnąłem na nim, był lepszy niż remake "Teksańskiej Piły Mechanicznej". Ogólnie:
OCENA : 5/10
Te słowa są tylko mojego zdania.


Wiadomo, że to twoje zdanie, ale ja dałbym jednak 6/10 - to tak od mnie, a i jeszcze chodzi oczywiście o "Teksańską Masakrę Piłą Mechaniczną" - a oglądałeś kolejną część nazwaną początek - jeżeli nie to polecam, bo mówi nam dużo więcej, chociaż nie powiem, żeby była za dobrze wykonana - mogliby to lepiej zrobić, ale cóż.

Jeszcze co do 13 wojownika to jeżeli oglądaliście to moim zdaniem zbyt szybko zakończyła się ostateczna bitwa - chodzi o to, że strasznie łatwo im poszło zabić wodza i to jakoś tak wyglądało jakby budżetu im zbrakło, aby coś większego zrobić, a tu ciach-trach i wódz pokonany - jeszcze tylko szybki pogrzeb i arab odpływa statkiem - znaczy się wojownik - heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wiem czy ktoś z Was lubuje się w starszych filmach,ale mam jedno pytanie-oglądałem już bardzo dawno taki film,którego tytul dokładnie nie pamiętam,ale w głowie coś mi się obija nazwa"....stopni Fahrenheita".To jest zdaje się na podstawie powieści o tym samym tytule.Rzecz dzieje się w przyszłości,w której książki stały się zakazane,a ludzie żyją w społeczeństwie całkowicie inwigilowanym przez władze.Scecjalne grupy straży pali wszystkie zachowane, tajne zbiory książek,a ludzi czytających je poddaje specjalnej kuracji,która zabiegami psychologicznymi i podawaniem narkotyków przywraca buntownicze jednostki do totalitarnego społeczeństwa.
Jeden z ludzi,który żyje takim życiem uśwadamia sobie w jakim kłamstwie żyje i przechodzi na strone "Ludzi ksiązek"...film jest świetny...tylko nie pamiętam dokładnej nazwy i jeśli ktos to zna i może mi powiedzieć coś więcej o autorach to byłbym wdzięczny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiec tak skoro chodzi o nowosci to narazie jestem po Shreku 3 wersji z Dubbingiem i musze powiedziec ze nawet warto sie na to wybrac tyle ze nie ma tyle smiechu co w poprzednich wersjach nom i ten podkład dzwiekowy stanowczo go zamało a co do innych filmów to polecał bym Piratów z Karaibów 3 albo SpiderMana 3 a teraz wlasnie jestem po ogladaniu filmu Hi-Way to film w ktorym grają ci ludzie co reklamuja siec Era i ten pakiet Kubali wiecie to jakis kabaret jest jak sie nie myle ale warto obejrzec bo z filmu tak sie smiałem ze omało co sie nie polałem :D aha a teraz jestem w trakcie ogladania skazanego na smierc całych dwóch sezonów juz po raz 3 :D i moge to ogladac w nieskonczonosc bo jest to bajeczny seriall :D czekam na 3 sezon :D
PozdRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 11:58, stiffyone napisał:


Fahrenheit 451 - http://www.filmweb.pl/Fahrenheit+451+1966+o+filmie,Film,id=1494

Taki znalazłem ze starszych, ale nie wiem czy o to chodzi, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Może, że to były inne stopnie.


Dokładnie,to by się zgadzało...nie wiedziałem właśnie ile było tych stopni w tytule...W każdym razie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, bo kiedyś to oglądałem - poza tym polecam, ponieważ ciekawa historia - jak wspominał Fleming08 jest to film również z odrobiny psychologiczny, a w takich zawsze warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się