HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2010 o 17:52, zerohunter napisał:

Ten człowiek-terminal jest na podstawie tej książki?


Tak na podstawie książki Michaela Crichtona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 08.01.2010 o 23:01, pkapis napisał:

Problem z Fahrenheitem jest taki, że współcześnie to już ramotka z paroma solidnymi lukami
logicznymi. Ciekawy pomysł z dużym potencjałem, ale zbyt wiele się w nim rozłazi by był
wiarygodny. To jest dzieło, któremu przydałby się dobry remake i nie mówię teraz o filmie,
a o książce.


Nie , nie i jeszcze raz nie , nie wystarczy dalszy ciąg trylogii "W ręku Boga" , dalsze losy Mistrza i Małgorzaty , pamiętniki Hrabiego Monte Christo , dalszy ciąg Wesela Wyspiańskiego ? , toć to strzał w stopę , to co proponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:41, kerkas napisał:

Co sądzisz o liście filmów SF ?.

Kilka za dużo, kilka za mało :P, ale to naturalne przy takim natłoku ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A mnie nie zawiadomiles:P Moim zdaniem za długa jak na liste must see
Moze jeszcze dzisiaj przejrze cała i skomentuje te ktore oglądałem (niewiele tego będzie z tego co widze:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:41, kerkas napisał:

Co sądzisz o liście filmów SF ?.


Podoba mi się, ale jest za długa. Skróciłbym o większość starych filmów, bo nie łudźmy się, ale komu by się chciało oglądać filmy z lat 40-tych, czy 50-tych xD
Większość dobrych filmów sf z bliższych nam lat jest na miejscu, brakuje mi pozycji takich jak Blade, Kontakt, kontynuacje Obcego (2,3), Terminatora, Predatora, Planety Małp (2001), AI (Sztuczna Inteligencja), 12 Małp, Moon...

Plus za Gattacę, K-Pax, Cube, Robot Jox (:P), Otchłań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:57, Budo napisał:

Podoba mi się, ale jest za długa. Skróciłbym o większość starych filmów, bo nie łudźmy
się, ale komu by się chciało oglądać filmy z lat 40-tych, czy 50-tych xD

Dokładnie, kerkas zawsze wypisuje całe listy filmów, ale większość to produkcje bardzo stare. Szansa, że komuś zachce się zdobyć taki stary film, gdy ludzie przyzwyczajeni są do nowszych produkcji, jest znikoma. Sam co najwyżej sięgam do filmów z lat 80., dalej wstecz mi się nie chce.

Ps. Dodawał ktoś kiedyś w tym temacie link do trailera jakiegoś filmu, który określany jest jako połączenie "Gladiatora" i "300". Jest on chyba jeszcze w produkcji (chyba!) - wie ktoś może co to za tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tzn wiesz, fajnie sobie obejrzeć Frankensteina, albo Pierwszego King Konga, tudzież Barbarellę, ale to kilka tytułów, nie ma co przesadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:01, Rusty-Luke napisał:

Ps. Dodawał ktoś kiedyś w tym temacie link do trailera jakiegoś filmu, który określany
jest jako połączenie "Gladiatora" i "300". Jest on chyba jeszcze w produkcji (chyba!)
- wie ktoś może co to za tytuł?

Google mówi, że to jakiś serial o Spartakusie http://www.filmweb.pl/Wideo+Połączenie+%22300%22+i+%22Gladiatora%22+w+serialu+o+Spartakusie,News,id=53228
A mi się twoja wypowiedź jakoś dziwnie kojarzy z najnowszym Robin Hoodem (jeszcze nie w kinach) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:01, Rusty-Luke napisał:

Ps. Dodawał ktoś kiedyś w tym temacie link do trailera jakiegoś filmu, który określany
jest jako połączenie "Gladiatora" i "300". Jest on chyba jeszcze w produkcji (chyba!)
- wie ktoś może co to za tytuł?

To pewnie o serial "Spartacus" chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:00, ev1l_on3 napisał:

Czerwona Planeta

Eee? Ten film ma średnie rzędu 5-6/10 więc dość mało, oglądałem to jakiś czas temu i przypomina mi się jako bardzo średniaste filmidło - efekty ujdą w tle, obsada też ale ogólnie film nie porywa ani niczym specjalnym się nie wybija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:06, szypek26 napisał:

Pff, tak, to jest to. Obejrzałem kiedyś trailer z tej strony i nawet do głowy mi nie przyszło, że jest to serial. Całkiem ciekawie się zapowiada, problem w tym, że ja nie lubię seriali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:08, Tyler_D napisał:

Eee? Ten film ma średnie rzędu 5-6/10 więc dość mało, oglądałem to jakiś czas temu i
przypomina mi się jako bardzo średniaste filmidło - efekty ujdą w tle, obsada też ale
ogólnie film nie porywa ani niczym specjalnym się nie wybija.

Cóż. Pytanie Ichibanoshi było precyzyjne. "Które filmy trzeba obejrzeć", a nie "warto obejrzeć". Tak - to jest różnica - spytaj swojej polonistki - o ile jest dość bystra (moja była psychiczna na punkcie interpretacji wszelkich utworów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:47, hans_olo napisał:

> Co sądzisz o liście filmów SF ?.
Kilka za mało,


Można poprosić o tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:49, Starscream napisał:


A mnie nie zawiadomiles:P Moim zdaniem za długa jak na liste must see
Moze jeszcze dzisiaj przejrze cała i skomentuje te ktore oglądałem (niewiele tego będzie
z tego co widze:P)


Sorki , nie wiedziałem że Jesteś fanem SF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:08, Tyler_D napisał:

> Czerwona Planeta
Eee? Ten film ma średnie rzędu 5-6/10 więc dość mało, oglądałem to jakiś czas temu i
przypomina mi się jako bardzo średniaste filmidło - efekty ujdą w tle, obsada też ale
ogólnie film nie porywa ani niczym specjalnym się nie wybija.


Mi się podobał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się